Skocz do zawartości

Mini Meet w Warszawie 20.12.2009


piotrus-g

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Ja nic nie obiecuje, ale na pewno sie postaram.

Homzik jak bedziesz to zabierzesz A2 i pro900? :)

Chciałbym też przesłuchać ie7 wie mam nadzieje ze k_urczak sie zjawi.

Tak w ogóle to puszcze mu sms'a jak termin będzie już pewny, bo on ostatnio zarobiony jest i rzadko tu zagląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzięki koledze Homer'owi będę miał ze sobą Shure 440 :D

Poza tym to co zwykle choć RS2i mogą się nie pojawić już, zobaczymy czy kupujący faktycznie się zdecyduje na nie.

No i "Emocje" w profesjonal obudowie i na lampie Electro-Harmonix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym też przesłuchać ie7 wie mam nadzieje ze k_urczak sie zjawi.

Tak w ogóle to puszcze mu sms'a jak termin będzie już pewny, bo on ostatnio zarobiony jest i rzadko tu zagląda.

 

Też miałem dać znać k_urczakowi o meecie, bo mnie o to prosił ;)

 

Ja zabiorę DTki jak zawsze, Moonlighta v7, SCL-2, Toucha i LOD na posrebrzanym kabelku o ile Goras zdążył go dla mnie zrobić

 

Jeżeli będzie przedstawiciel nowej linii Shurów i Pro900 to będzie meet na wypasie ;)

Co do godziny to ja mogę spokojnie już o tej 16-17 się stawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, kolejny meet, w którym nie będę mógł uczestniczyć... Piątek kompletnie odpada, a poza tym godziny... o 17.30 to ja się muszę zbierać na pociąg, a tu zabawa się dopiero będzie zaczynać...

Zresztą, nie zakupiłem nic nowego (prócz kabla belkina do beresa), więc znowu głupio tak z niczym nie przyjeżdżać ;P

 

Miłego meetu życzę :)

 

PS. Na przyszłość, jeśli macie możliwość organizacji następnego meetu w normalny dzień i w normalnych godzinach (czyli takich, jak parę poprzednich- sobota/niedziela, 13-18...), to byłbym wdzięczny. Bo to jedyna możliwość ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy zarezerwowana sale 5C w budynku C SGH miedzy godz. 17 a 21 w piatek. Budynek C znajduje sie na skrzyzowaniu Al. Niepodleglosci z Madalinskiego.

 

Ja od siebie zabiore z nowosci NuForce'y NE-6 i NE-7M, ktorymi teraz handluje oraz iPhone'a.

 

Pozdro

 

[EDIT] Lokum zmienione, prosze czytac watek dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sale w budynku C sa dosc zacne, zobaczysz w piatek :)

 

Jeżeli dobrze pamiętam to mieliśmy tam meeta na którym był Xbox. Jeśli nie pomyliłem się to sale naprawdę zacna.

 

Chłopaki, taki mały apel, weźcie interconnecty na meet, bo znowu może być mało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jesli przyjde wezme interkonekt i w sumie juz nie mam co moze sr60 (bo z 990pro i 650tkami juz bylem).

 

@kopacz, weź jakieś większe słuchawki, np 990tki, bo mi ich jeszcze nie było dane słuchać, a ciekaw jestem "referencyjnego" basu, jak to gdzieś ująłeś ;)

No i sprawdzi się jak radzą sobie pod Moonlightem V7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności