Skocz do zawartości

Mini Meet w Warszawie 20.12.2009


piotrus-g

Rekomendowane odpowiedzi

Od dawna już zbiera nam się na kolejny meet w Warszawie. Co chwilę ktoś się pyta czy coś będzie organizowane, więc może najwyższy czas coś z tym zrobić. Osobiście uważam, że ostatni miting nie zaspokoił moich oczekiwań w pełni i fajnie było by się spotkać jakoś kameralnie na spokojnie.

 

Myślę że zaproponowana data 20 jest całkiem sensowna - z jednej strony tuż przed świętami - więc kto będzie w Warszawie ten będzie, przed sesją, i po przedświątecznych zaliczeniach :)

oczywiście jak zwykle ustalenie miejsca będzie największą niewiadomą...

Teoretycznie mogę dopytać się u mnie na wydziale czy dało by radę udostępnić salę, ale mój wydział jest raczej niezbyt dobrze wyposażony w gniazdka :P są natomiast fajne salki ze stołami które bardzo fajnie nadawałyby się do rozłożenia sprzętu.

A więc jak zwykle po cichu w tym temacie liczę trochę na Lawrence'a :)

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

szczerze mówiąc nie wiem, czy sie uda ;]

termin przedświąteczny jest dość ryzykowny. może kilku osobom w ostatniej chwili coś wypasc etc

 

widze, że bedą grado sr325i.

czyli ja tez bede ;d (choć obiecać nie moge;]])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie z kolei nie pasuje zupełnie żaden termin w tygodniu, ani wieczór ani rano bo do 19. mam zaliczenia O.o

 

A więc tak, u mnie Pani w dziekanacie powiedziała, że raczej nie dało by rady zorganizować sali dla tego celu. I spojrzała na mnie naprawdę dziwnym wzrokiem... :P

 

Za to Lawrence z tego co mi napisał sms'em podejmie się zorganizowania sali na 20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie z kolei nie pasuje zupełnie żaden termin w tygodniu, ani wieczór ani rano bo do 19. mam zaliczenia O.o

 

A więc tak, u mnie Pani w dziekanacie powiedziała, że raczej nie dało by rady zorganizować sali dla tego celu. I spojrzała na mnie naprawdę dziwnym wzrokiem... :P

 

Za to Lawrence z tego co mi napisał sms'em podejmie się zorganizowania sali na 20.

Tylko jak wychodzilem z sali po egzaminie i pisalem esa do Ciebie to zapomnialem o swietach. :)

 

Bardzo prawdopodobne jest, ze 18 grudnia wracam do Malborka i nie bedzie w mnie w Wawie. Gdyby sytuacja sie zmienila to dam znac. W ogole to nie sadze, zeby bylo bardzo duzo osob ze wzgledu na termin, wiec mozliwe jest nawet zorganizowanie takiego mini-meeta w akademiku. Bedziemy w kontakcie, ale piotrus, jakby co to sprobuj tez jakas alternatywe zalatwic, bo moze mnie nie byc.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie z kolei nie pasuje zupełnie żaden termin w tygodniu, ani wieczór ani rano bo do 19. mam zaliczenia O.o

 

A więc tak, u mnie Pani w dziekanacie powiedziała, że raczej nie dało by rady zorganizować sali dla tego celu. I spojrzała na mnie naprawdę dziwnym wzrokiem... :P

 

Za to Lawrence z tego co mi napisał sms'em podejmie się zorganizowania sali na 20.

Tylko jak wychodzilem z sali po egzaminie i pisalem esa do Ciebie to zapomnialem o swietach. :)

 

Bardzo prawdopodobne jest, ze 18 grudnia wracam do Malborka i nie bedzie w mnie w Wawie. Gdyby sytuacja sie zmienila to dam znac. W ogole to nie sadze, zeby bylo bardzo duzo osob ze wzgledu na termin, wiec mozliwe jest nawet zorganizowanie takiego mini-meeta w akademiku. Bedziemy w kontakcie, ale piotrus, jakby co to sprobuj tez jakas alternatywe zalatwic, bo moze mnie nie byc.

 

Pozdro

ajjj no to kiepsko... postaram się coś wykombinować, jutro sprawdzę jeszcze jedno miejsce, zobaczymy co da się zrobić.

 

no i niestety, druga opcja jest ALE (bo zawsze musi być) koszt wynajęcia sali to 30-40zł/h co przy 10 osobach daje 16zł/osobę przy spotkaniu czterogodzinnym. Mowa o liceum Sempołowskiej, czyli IMO średni dojazd.

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nawiasem "emocje" dzisiaj dostały obudowę z prawdziwego zdarzenia :D jak tylko będę miał czas... czyli za hmm tydzień to poskładam wszystko ładnie :) jakby do meetu nie doszło, a ktoś byłby zainteresowany odsłuchem - na święta czy coś to zapraszam, z chęcią pożyczę :) ale za wypożyczenie będę oczekiwał recenzji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła mi na myśl stara miejscówka, Traffic Club. Tylko że jak ostatni raz tam byliśmy to nas wygonili. :) Prędzej jakiś pub. Chyba że by się odezwać do warszawskiego mp3store. Tylko nie wiem jak w tym nowym sklepie z miejscem. W starym mieliśmy całą piwnicę dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła mi na myśl stara miejscówka, Traffic Club. Tylko że jak ostatni raz tam byliśmy to nas wygonili. :) Prędzej jakiś pub. Chyba że by się odezwać do warszawskiego mp3store. Tylko nie wiem jak w tym nowym sklepie z miejscem. W starym mieliśmy całą piwnicę dla siebie.

Trzeba zadzwonić i zapytać. Ja mogę jutro spróbować do MP-czy-storu, ale nie wiem co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej byłoby przenieść spotkanie np. na 3 lub 10 stycznia?

10-tego na pewno nie jeśli o mnie chodzi. 3-ciego ewentualnie.

Tak czy tak zadzwonię dzisiaj do mp3store i zobaczę czy w ogóle by zorganizowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mp3store nikt nie odbiera telefonu (dzwoniłem do nich z 6 razy). Pewnie się dziś do nich przejdę.

[Edit] Udało mi się dodzwonić, oczywiście zgodnie z biurokracją nikt nie jest decyzyjny. Więc ostatecznie o tym zadecyduje ...szef MIP (?) :blink:

Tak więc muszę mu wysłać maila z zapytaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności