Skocz do zawartości

Sansa Clip + // Sansa Clip Plus


Fibi

Rekomendowane odpowiedzi

Stan Produktu Odnowiony przez producenta - jak nowy -bez opakowania (stan jak na zdjeciach)

OEM = loteria, w dużej części bateria jest skopana, chyba nie warto ryzykować.

Szukaj wersji BOX, to gwarancja że kupisz sprawną nówkę sztukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mozna cos zrobic aby sansa clip plus odtwarzał pliki flac hd 24/96???

mam taka płyte i bardzo zależy mi na porównaniu jakości dźwięku tego formatu wobec "zwyczajnego" flaca.

prosze o info.

nawet jeśli nie odtwarza, to jaka jest różnica w jakosci?

słyszalna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Takie pytanko, bo dawno się w temat nie zagłębiałem: Czy rozwiązano problem z "pykaniem" "cykaniem" radia na RB w Clip+ ?

Strasznie mnie to wk... bo oryginalne radyjko jest za ciche do słabych słuchawek (takich "budowlano-remontowych" :P ).

Edytowane przez krispier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w Clip+ zmiana RegionFM na USA (Świat-USA) w oryginalnym sofcie nie pomaga, przynajmniej u mnie V01.02.16F. Najwidoczniej aktualnie jedynym sposobem jest wyjście do "menu wyżej" po ustawieniu stacji radiowej na RB.

ps.: na pierwszej wersji Clipa taki myk u mnie działał.

Edytowane przez krispier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Nie wiem czy można wgrać samego Rockboxa, a jeśli są oba bootloadery to odświeżanie i tak występuje.

Przy czym ja wgrywam utwory do katalogu music, bo nie bardzo wiem jak inaczej zrobić by były widoczne przez oba systemy.

Nawiasem wróciłem do clipa. Gra jak gra, ale wymiary i zaczep przeważyły. Na nowe T10 z armbandem nie mam szans, a na iTunes jestem za stary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób tak - zainstaluj RB, ukryj wszystkie katalogi i pliki na Clipie, do głównego katalogu wrzuć swoją muzykę i problem masz z głowy.

Tylko nie pomyl kolejnością wrzucania muzyki i ukrywania katalogów ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

mam małe pytanko które wytłumaczę na zasadzie działania komórki:

W czasie ładowania komórki mozesz rozmawiać, przeglądać internet czy grac w gry

 

Więc czy w czasie ładowania sansy podpiętej do gniazdka można poruszać sie po folderach i słuchać muzyki?

Szukam czegoś co będzia miało taka możliwość a nie będzie komórką.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

@GPR w Clipie na oprogramowaniu RB po podłączeniu do ładowarki nadal można wszystko robić tak jak na akumulatorze.

Co do poprzednich postów w Clip+ 8GB i karta 8GB na oprogramowaniu RB nie występuje automatyczne aktualizowanie bazy (chyba że chcemy używać "Biblioteki" zamiast poruszania się po katalogach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności