Skocz do zawartości

Michael Jackson nie żyje...


Sabko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hmm... No nie wiem, na mnie jakoś nigdy większego wpływu nie miał, nie szalałem na punkcie jego muzyki.

 

Ale jedno jest pewne - bez względu na mój gust i upodobania ten człowiek był kimś ważnym, był legendą, a teraz odszedł po to by nią pozostać.

 

Tworzył Pop przez duże P, nie to co dzisiaj te wszystkie sztyfciki w telewizji... I chociażby za to należy mu się szacunek. Niech spoczywa w pokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc myślałem, że się rozpadnie wcześniej, ale i tak dobrze mu szło :P

To, że najwięcej przysłużył się muzyce pop zanim Ty się urodziłeś, to jeszcze nie powód, żeby tak buraczyć i obrażać uczucia osób, które go ceniły.

 

Thriller, Billy Jean czy Dirty Diana to były dokonania na miarę Króla Popu. R.I.P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... No nie wiem, na mnie jakoś nigdy większego wpływu nie miał, nie szalałem na punkcie jego muzyki.

To, że na Ciebie nie miał bezpośrednio wpływu nie ma znaczenia. Pośrednio miał duży wpływ na muzykę, którą mogłeś słuchać, choć mozesz na pierwszy rzut oka tego nie dostrzegać. Nie tylko na samą muzykę, ale też na taniec, na wizerunek sceniczny współczesnego artysty scenicznego itd.

Był ikoną na miarę Beatelsów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także nie szalałem nigdy za nim ( lubię tą muzykę posłuchać raz na jakiś czas ), ale wywarł ogromny wpływ na dzisiejszą muzykę. Jest legendą.

 

To, że najwięcej przysłużył się muzyce pop zanim Ty się urodziłeś, to jeszcze nie powód, żeby tak buraczyć i obrażać uczucia osób, które go ceniły.

 

No wiesz... jak się robi ze sobą różne dziwne rzeczy to tak wychodzi. IMO nie ma się czemu dziwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docenić trzeba bez wątpienia jego wpływ na innych artystów, których mamy przyjemność słuchać obecnie, szkoda jego śmierci tym bardziej, że miał jedynie 50 lat jeszcze parę ładnych lat życia i kariery i wielką trasę koncertową przed sobą choć nie wykluczone, ze to właśnie stres spowodowany tak hucznym powrotem na światowe sceny miał wpływ na to co się stało. Zawsze był i będzie ikoną muzyki. Artysta odszedł ale jego muzyka przetrwa pokolenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz pewnie zostane zjechany, ale dla mnie ta cala szopka to bezsens. Co 6 sekund ktos odchodzi z tego swiata, a jak umrze ktos slawny to od razu wielka sensacja i ten temat bedzie walkowany przez kolejny miesiac. I co ze mial tylko 51 lat? Dzieci w Afryce umieraja w o wiele mlodszym wieku, ale tego nikt nie naglasnia. Nie sluchalem Michela, ale mam wielki szacunek za to jaki mial wplyw na miliony fanow. Nie mniej jednak uwazam ze cala ta szopka to niepotrzebny shit:/

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności