Skocz do zawartości

Zegarki


bruno63

Rekomendowane odpowiedzi

Jakbym miał kasę to kupiłbym i nosiłbym... IWC Portugieser Tourbillon Mystère Rétrograde. Sześciocyfrowa kwota zabija. Właścicielem tego cacka jest np. Bogusław Leśnodorski.

 

iwc-portuguese-tourbillon-mystere-retrog

 

 

Ale i tak jestem szczęściarzem tzn. szczęśliwym posiadaczem ślicznego "Japończyka":

 

 

 

 

 

 

 

635283444114707819.jpg

 

No Tu jeszcze na budżetowych marketowcach jechał. :)

 

Ale małpa :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Chinach kilka razy, mam tam trochę znajomych autochtonów i żeby nie bariera językowa to bym tam i popracował bo warunki lepsze niż w pislandzie a koszty życia niższe.

Czy możesz proszę wrzucić fotkę A160 z załączonym podświetleniem? Dzięki, Michał

Ja Chiny wspominam bardzo dobrze, spędziłem tam prawie 6 miesięcy rozbite na dwa razy. Czy chciałbym tam mieszkać ? hmmm, jak zaliczyłem Pekin i dzielnice dyskotek na kilka pieter każda jedna! plus do tego taką mieszankę kulturową że można było spotkać kolesia z Nauru to bym się zastanowił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

GST-S100D-1A2 (model na Azję) Podoba mi się oj tak. Tylko ta cena :(

 

gst-s100d-1a2-2.jpg

 

Sorry, ale to jest ugly madafaka dla mnie :D

Aj tam. Po prostu sportowy zegarek i nie jest wcale taki straszny. Ja lubię i takie elektroniczne wynalazki i klasyczne mechanizmy.

 

GST-S100D-1A2 super zegarek tylko inna wersja kolorystyczna była by IMO lepsza.

 

Jest kilka wersji do wyboru, z akcentami w czerwieni, niebieskim, czarnym, złocie oraz wersja całkowicie srebrna. Czarny też jest fajny ale w tym niebieskim LCD są bardziej czytelne.

casio-g-steel.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Chiny wspominam bardzo dobrze, spędziłem tam prawie 6 miesięcy rozbite na dwa razy. Czy chciałbym tam mieszkać ? hmmm, jak zaliczyłem Pekin i dzielnice dyskotek na kilka pieter każda jedna! plus do tego taką mieszankę kulturową że można było spotkać kolesia z Nauru to bym się zastanowił

Za jedzenie na ulicach dałbym się pokroić :) Stołowałem się tylko tam.

Najgorsze jest to, że po tamtym jedzeniu żadne "chińskie żarcie" tutaj nie smakuje.

Po dyskach nie łaziłem, nie mój klimat ale bazary i targowiska w środku nocy były moje.

Co najciekawsze czułem się tam bezpiecznie i nigdy nic złego mnie nie spotkało.

M

Edytowane przez sp5it
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wracajac do tematu wypasionych zegarkow. Tutaj moj najnowszy nabytek :)attachicon.gifIMAG0820~01.jpg

Też miałem go brać, ale zdecydowałem się na A168:

attachicon.gifIMG_20161031_194345.jpg

ale włochate te zegarki

Przepraszam, nastepnym razem ogole, na wszelki wypadek obydwie rece ;)

Daj spokój, G-Shock w dżungli chyba da radę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja Chiny wspominam bardzo dobrze, spędziłem tam prawie 6 miesięcy rozbite na dwa razy. Czy chciałbym tam mieszkać ? hmmm, jak zaliczyłem Pekin i dzielnice dyskotek na kilka pieter każda jedna! plus do tego taką mieszankę kulturową że można było spotkać kolesia z Nauru to bym się zastanowił

 

Za jedzenie na ulicach dałbym się pokroić :) Stołowałem się tylko tam.

Najgorsze jest to, że po tamtym jedzeniu żadne "chińskie żarcie" tutaj nie smakuje.

Po dyskach nie łaziłem, nie mój klimat ale bazary i targowiska w środku nocy były moje.

Co najciekawsze czułem się tam bezpiecznie i nigdy nic złego mnie nie spotkało.

M

Rzeczywiście. Choć bywałem częściej niż często w różnych stolicach europejskich/amerykańskich i restauracjach ze wszystkimi możliwymi gwiazdkami, itd. to ostrygi i przegrzebki z grilla w Shenhzen mam często przed oczami tuż przed snem i prawie w spragnionym przełyku :) PS. No i ośmiorniczki z grilla w HK na ulicy. W jakimś dziwnie podejrzanym sosiku robione. Palce lizać. Inaczej się nie dało ... och....

 

Mea culpa - mój OT :(

Edytowane przez Arturos1967
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam po co w gshokach daja wskazowki. Ani to zegarek elektroniczny ani klasyczny, takie nie wiadomo co.

Bo ktoś może nie znać się na cyfrowym i na odwrót :P Też niby wolę bardziej czytelne czyli albo to albo to, choć są i takie hybrydy które mi się podobają akurat. Może po to dają aby było drożej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na massdropie jest teraz Seiko Prospex Sun Diver Watch za 169,99$ i tylko 8,25$ za przesyłkę do Polski :) Jak ktoś ma łapę pod taką busolę to chyba mega okazja :) U nas chodzą po 1900zł.

 

https://www.massdrop.com/buy/seiko-prospex-sun-diver-watch?referer=FZKN6W

Edytowane przez Jimmi Dragon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na massdropie jest teraz Seiko Prospex Sun Diver Watch za 169,99$ i tylko 8,25$ za przesyłkę do Polski :) Jak ktoś ma łapę pod taką busolę to chyba mega okazja :) U nas chodzą po 1900zł.

 

https://www.massdrop.com/buy/seiko-prospex-sun-diver-watch?referer=FZKN6W

 

This Drop has ended. :) Ale Cena Spoko, ciekawe z ile czasu Janusze Biznesów będą je wystawiać na Allegro po 1200PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam po co w gshokach daja wskazowki. Ani to zegarek elektroniczny ani klasyczny, takie nie wiadomo co.

Przecież to nie polityka. Może być trochę PiSu i trochę PO w jednym. :) Mnie się ten zegarek akurat podoba, tylko że bransoletki nie dla mnie, bo mi skubią owłosienie rąk, a nie lubię tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to chyba wszystkie im zeszły. Jak to wrzucałem, to było 8 dni do końca i chyba 49 sprzedanych.

 

A Janusze będą je wystawiać po 1600-1700, jeśli nie więcej.

 

Już nie raz widziałem sikory z Massdropa na allegro wystawiane..porażka. Ale aż tak nie przesadzali.. Jakieś monstery kupione za 250USD wystawiane były za 1300, mimo że retail w PL był po 1900. Także nie tak źle, okazja nic tylko brać :)

Edytowane przez NuBreed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zegarek nie jest wart tej ceny. Tarcza nawet ok, ale jej kolor na tym zdjęciu odstrasza. Tarcza daty nieproporcjonalnie duża, estetycznie najwyżej poprawna. Logo niepotrzebne, źle to wygląda. Cena spora, a zegarek jakich wiele na chińskich portalach. Sama marka Royal London ma ciekawsze propozycję. Czego szukasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zegarek nie jest wart tej ceny. Tarcza nawet ok, ale jej kolor na tym zdjęciu odstrasza. Tarcza daty nieproporcjonalnie duża, estetycznie najwyżej poprawna. Logo niepotrzebne, źle to wygląda. Cena spora, a zegarek jakich wiele na chińskich portalach. Sama marka Royal London ma ciekawsze propozycję. Czego szukasz?

Hm, trudno mi się określić, w skrócie czegoś klasycznego, koperta okrągła, tarcza jasna, bez przepychu (tj. bez bajerów typu stoper w środku tarczy etc) i z indeksami, nie cyframi arabskimi czy rzymskimi.

 

Jak masz jakieś ciekawe zegarki to zarzuć, chętnie bym spojrzał :D

 

Edit: no i dostatecznie duży, widziałem parę innych fajnych, no ale 38mm to moim zdaniem już są za małe na męskie zegarki.

Edytowane przez darkwork
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności