Skocz do zawartości

Zegarki


bruno63

Rekomendowane odpowiedzi

Nato to rodzaj paska parcianego :) efekt końcowy z 5600 wygląda mniej więcej tak

1066-0000101_8.jpg

Same adaptery ciężko dostać, na ebayu były drogo, w Polsce gdzieś się przewinęły za 50zł. Ogółem do takich pasków nie potrzeba adapterów, ale akurat ten gshock dobrze z nimi wygląda. Imo ta kombinacja to najfajniejszy sportowy zegarek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy biały kolor odłazi, nie wiem.

 

Biały pasek od g shocka mocno się brudzi, ciężko to wyczyścić (piszę po doświadczeniu z baby g córki) .

Równie tragiczne są paski itp na wpół przezroczyste (też baby g) po dwóch latach nie do domycia, a że nowy pasek tańszy od nowego baby g o około 10 funtów... w sumie 3 baby g ma.

 

Jeśli już polować na kwadrat to imo najlepsze są 5000 , cały metalowy z normalnie nakręcanym deklem, bez tych śrubek wkręcanych w ten niby plastyk strasznie łatwo je przekręcić - zerwać gwint, a wtedy już po szczelności zegarka. Mi udało się je zerwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że mam coś "na co dzień", a mój cassio do garnituru/koszuli stracił pasek i oczywiście zabiegany jestem tak, że rok czasu nie mam go kiedy wymienić - upolowałem takie cudo :)
1028200d1423073583-welche-uhr-tragt-ihr-

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jako, że mam coś "na co dzień", a mój cassio do garnituru/koszuli stracił pasek i oczywiście zabiegany jestem tak, że rok czasu nie mam go kiedy wymienić - upolowałem takie cudo :)

1028200d1423073583-welche-uhr-tragt-ihr-

Co to za model? Piękny...

 

Wysłane z P9

 

7002-8000 :)

Kosztował naprawdę niedużo, więc szkoda było mi go nie wziąć (oczywiście używkę).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem swojego seiko. Myślałem, że stan będzie gorszy, a jest tylko jedna, malutka rysa na szkle, którą spokojnie jutro wypoleruję. Zegarek jest malutki w porównaniu do mojego Timex'a, ale za to pięknie się prezentuje. Najlepszy zakup jaki zrobiłem w życiu - śmieszne pieniądze za takiego sikora :)
14303815_1225071804209511_588546405_o.jp

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałbym że jest mały. Imho optymalna wielkość na twój nadgarstek . Ładny czasomierz. Gratsy.

Na zdjęciu wydaje się sporo większy :) Ale to pewnie moje przyzwyczajenie do Timex'a - wrzucę później zdjęcie obu obok siebie, zobaczysz czemu może mi się wydawać mały :)

 

bardzo ładny, jak będziesz chciał sprzedać to pm :P

 

Niestety, nawet o tym nie myślę ;)

Jak będziesz polerował to szkiełko?

Sikor super!

 

Wysłane z mojego Hudl HT7S3 przy użyciu Tapatalka

Ta ryska jest tak płytka, że spokojnie zejdzie pastą do zębów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ostatni nabytek - Steinhart Marine Chronometer Rome. Polecam, w tej cenie ciężko o zegarek wyższej jakości.

 

DSC_0692.jpgDSC_0694.jpg

 

No i stary poczciwy Atlantic Worldmaster (rocznik bodaj 1956).

 

DSC_0695.jpg

 

Wnuk, dziadek i pozostała, mniej lubiana część "kolekcji".

 

DSC_0696.jpg

Edytowane przez Seler666
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stary poczciwy Atlantic Worldmaster (rocznik bodaj 1956).

 

DSC_0695.jpg

 

 

Szkoda,że już mało kto robi zegarki w takiej stylistyce za przystepne pieniądze., bardzo mi się podobają właśnie stare klasyki od Atlantic.

Edytowane przez KaszaWspraju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś widziałem jakiś zegarek w podobnej stylistyce za 50 funtów. bardzo ładny, ale nie wziąłem, bo na chwilę obecną potrzebuję zupełnie inny sprzęt. tylko nazwy firmy nie pamiętam, stąd nie wiem, jak z jakością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten steinhart ma asian-unitasa?

 

No co Ty. Steinharty są swiss made. To jest jedna z tych firm w których dostajesz generalnie to samo (w sensie technicznym) co w uznanych szwajcarach tyle że nie płacisz horrendalnych cen za markę i historię.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w rękach kilka sztuk Stenków, kolegów. W każdym, dosłownie w każdym coś nie tak. A to werk latał luźno w kopercie, a to ryska na tarczy, czy dziurka we wskazówce. Jak jest teraz nie wiem. Ja osobiście miałem tylko jednego i po 10 minutach spakowałem i odesłałem. Ceny mają niezłe, dizajn....hm albo sztampowe piloty jak setki innych, ale pokraki naśladujące Rolexa i kilka własnych projektów, które są może trochę lepsze niż projekty marki Invicta. Z autopsji to jakość poniżej plebejskiej Certiny i serio nie wiem z jaką szwajcarską marką za którą płacisz za "metkę" mógłbym porównać.

Edytowane przez murderotic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steinhart generalnie robi brzydkie zagarki i większość z nich wygląda jak kupa. Jednak tym jednym jedynym modelem mnie kupili. Problemów jakościowych nie zaobserwowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nav-b uhr st1 premium i sobie chwalę :) ladniejszego mechanizmu ze świecą szukać w tej cenie. Wypukły szafir i tarcza sandwich też mnie robi. A jak podpieram głowę ręką w pracy i słyszę to głośne cykanie to już wogole maślane oczy :)

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nav-b uhr st1 premium i sobie chwalę :) ladniejszego mechanizmu ze świecą szukać w tej cenie. Wypukły szafir i tarcza sandwich też mnie robi. A jak podpieram głowę ręką w pracy i słyszę to głośne cykanie to już wogole maślane oczy :)

To masz ten sam model, który ja odesłałem :D Jak cieszy to najważniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności