Skocz do zawartości

Najlepsze Odtwarzacze Mp3


donas

Rekomendowane odpowiedzi

posiadałem kiedyś nokie 5510,nie wspominam o jakosci,bo sszkoda słów,ale to co najbardziej mnie drazniło to moc,gdy wsiadałem do autobusu to kierowałem sie zawsze w najdalszy kat od silnika,bo inaczej nic nie bylo slychac,radio tez porazka,kłopoty byly nawet z "trojka",dlaatego uwazam,ze jak chce sie posluchac muzy"na wynos"to trzeba sobie kupic playera,a nie komore z mp3

podobno w tym roku producenci maja zamiar zarzucic rynek telefonami z mp3,zobaczymy jak bedzie z jakoscia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak teraz 2Gb kosztuje 500zł - a jest to goła karta pamięci :) Trzeba dokupić jeszcze jakiś sensowny odtwarzacz mp3 (tel kom.) za ok. 1000zł co jest absolutnie nieekonomiczne z mojego punktu widzenia :)

 

Po 1 na dzień dzisiejszy odtwarzacze muzyki w tel. nie dorównują "normalnym" odtwarzaczom

Po 2 1500zł to raczej astronomiczna suma za 2Gb flash...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak zauwazyl Blue - wsio do czasu. Osobiście uważam, że już na dzień dzisiejszy te ceny są do zniesienia. Nie zapominajmy, że oprócz playera (a raczej na pierwszym miejscu) jest to również komórka. A komórki to tylko w Erze są za darmo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym polega rozwoj ze co nowe to drogie ;p za pol do roku bedziesz sobie mogl spokojnie na takie 4 gb pozwolic ;).

MS od Sony to doslownie pomylka jesli chodzi o stosunek cena/mozliwosci

W zyciu bym nic od Sony nie kupil co MS uzywa a wiele osob ktore znam i maja sprzet Sony przeklinaja Memory Sticki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Karta 2Gb nie kosztuje 500 zł.., na allegro spokojnie można dostać za 270 zł Sony / San Disk. Ponadto jeśli masz abo to za telefon bulisz ~300 zl [przy normalnym abo a nie 300 zł/miech]. 600 zł za odtwarzacz, + telefon [mówie akurat o d750i, którego posiadam i mogę ocenić] to nie jest aż tak dużo zważywszy, że dostajesz "gratis" aparat 2 mpix i wiele wiele innych. Odtwarzacz jest ok w tym fonie, ale z mojego h10 bym nie zrezygnował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Posiadam k750i i podoba mi się jakość dźwięku. Jest na takim samym poziomie lub ciut lepszym nic creative zen nano plus z ustawionym EQ. Jednak wolę sobie kupić iaudio G2 1giga za 450zł i mieć super jakość niż bulić 200zł za karte pamięci i mieć jakość taka jaką miałem na zenie.

 

Co do radia, potwierdzam opinie poprzedników. K750i ma świetne radio, gra czysto i ni gupi sygnału. I ma też RDS. To najleposze radio jakie spotkałem w telefonach i odtwarzaczach mp3.

 

Pytanie do mp3fana> Jaką przejściówkę kupiłeś do słuchawek? Bo ja miałem jakąś forever i była lipna, po misiącu kabel się poluzował z niej coś chyba sie rozerwało i teraz mam dźwięk tylko na jednej słuchawce :///

 

 

 

 

pozdrawiam,

michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaptery to chyba największy ból. W ciągu niedługiego okresu miałem ich chyba ze trzy, wszystkie po czasie tak jak mówisz gubiły kanał. Jeden był nawet solidny ale było mono :angry: nie da się tego słuchać. W końcu zdecydowałem się na kupno HPM-70 i...teraz wiem, że już na dłuuugo będe miał muzę z K750i. Dodatkowo można podłączyć do niego wszytkie słuchawki bo ten zestaw ma wbudowane normalne wejście słuchawkowe. Polecam jednak słuchawki z krótkimi kablami (np MDR-EX71), gdyż wtedy można słuchać muzy i odbierać rozmowy. Dzwoni klient, przycisk -> jedno naciśnięcie i zamiast muzy w słuchawkach słyszymy rozmówcę. Przy dousznych słychać go wyraźnie nawet na mieście, świetna alternatywa dla zwykłego odbierania telefonów. Teraz już cały czas mogę chodzić w słuchawkach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh.... czyli to widać "standard" psucia się tych przejściówek, a myślałem, że trafił mi się jakiś wadliwy egzemplarz lub po prostu przypadkowo naderwałem kabel, ale widzę, że nie....

 

Mam ten sam model koma co Ty, zastanawiałem się nad kupnem pamięci 1 giga, a nawet 2 giga, ale po namyśle doszedłem do wniosku, że wolę jednak oddzielny odtwarzacz mp3, gdyż zależy mi na jak najwyższej jakości dźwięku. K750i ma dobry dźwięk, śmiem twierdzić, że najlepszy jaki można spotkać w komórce, ale jednak nie dorównuje on dedykowanym playerom mp3. Dlatego kupiłem sobie wczoraj iAudio G2 z pamięcią 1 giga. Jjutro mam dostać przesyłkę i mam nadzieję, że się nie zawiodę :)

 

a do k750i czywiście kupie sobie karte, ale poczekam aż mocno stanieją :P

 

 

pozdrawiam,

michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

To jak to jest wkoncu z tym mp3 w telefonach? ;)

Ida wlasnie do mnie dwa K750 za 150 zloty sztuka i sie zastanawiam czy sobie jednego zatrzymac drugiego sprzedac i odlozyc hajs czy sprzedac obydwa i kupic porzadnego playera. Powiem, ze oczekuje dzwieku choc zblizonego do iAudio, czy da rade taki wycisnac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam juz K750 i stwierdzam ze gra lepiej niz Creativy, dobrze idzie zarowno w dolnym jak i gornym pasmie. Jest napewno cichszy niz np. iAudio i dosyc sporo mu brakuje natomiast jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakoscia dzwieku. Bije na glowe mojego Philipsa Rusha SA230 i to na standardowcyh sluchawkach, ktore sa dosyc niewygodne wiec czekam na przejsciowke zeby podlaczyc senki. Brakuje napewno porzadnego equalizera, ten co jest ma chyba 4 opcje plus wlasne ustawienia, zreszta srednio sie czuje ten equalizer wiec ogolnie roznice slysze miedzy normal a megabass, reszta jest pomijalna. Moze po wgraniu softu od W800 bedzie wiecej.

Ogolnie jestem jak narazie bardzo zadowolony:

Za 150 zloty (telefon) + 220 zloty (karta) mam telefon z naprawde porzadnym aparatem 2MP i 2 GB odtwarzaczem. Sadze ze jednak zrezygnuje z kupna juz prawie zamowionego G3 na korzysc SE K750.

Jestem ciekaw co zaprezentuje W810i, ktory jest na nowej platformie wiec teoretycznie lepszej niz K750/W800.

No wiec w ten sposob pozbylem sie 2 rzeczy ktore normalnie nosilem:aparatu cyfrowego(lustrzanka) i playera ;)

 

BTW. Slyszalem k700 i k750 gra lepiej niz k700/k500/k300 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak ja osobiscie mam k750i i G3 no i G3 jest napewno lepsze od SE. Ale nie zapominajmy ze to telefon z aparatei mp3 playerem. przy kilku modyfikacjach softu i menu moze bedzie to troche lepiejzmiany w sofcie.

Wiec jeslki nie chdew brac mp3 playera tylko tl bo bez niego prakltycznie to jak bez glowy to mam 2 w jednym ale glownie tel uzywam do rozmow , fotki , adapter kupilem zeby7 filmy ogladac ze sl;uchawkami jkj jakis wyjazd czy cos takiego a jako mp3 palyer to chyba raz uzylwm dla testow jak nartazie. A adapter mam kilka dni.

A propos zmiany softu to brak czasu woiec moze po sesji zminie na @W800i z czescia menu k750i za free bo jest to juz mozliwe:) temat pro9gramu FAR sie rozwija caly czas. Wiec pokaźna wiedza sie tworzy na ten temat.

 

P.S. Zmiana pewnych niedostepnych wczesni9ej funcji jest bardzo prosta, zamiana dzwiekow aparatu, wygladu i tworzenie wlasnego menu.. no coraz wiecej i wiecej polecam sledzenie tematu jak k\tos ,zaintersowany, bo niedlugo to to co chcemy bedziemy mieli w naszych telefonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja miałem Se w550i i do tego dokanałówki - głosnosć muzy pobijała sporo odtwarzaczy - nie musiałem wychodzic powyżej połowy głośności żeby uzyskać zadowalajacą mnie muze, a jedne co mi w nim nie odpowiadało to to że przy znacznie większym podgłośnieniu słychać było szumy - być może było to tylko na funkcji mega bass bo na zadnym innym rodzaju nie słuchałem na nim muzy. W seri walkman equalizer jest poszerzony z tych 4 opcji do 6 chyba (na pewno jest dodatkowo mega bass i chyba cos jeszcze ale dobrze nie pamiętam...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dokanałówkach W800i gra naprawdę głośno. Chodząc po mieście mam skalę ustawioną na 3-4 (z 10 stopniowej) i wszystko wyraźnie słychać (muzyka), a otoczenie słabo.

 

Szumów nie ma. Trza po prostu wgrać odpowiednie pliki do telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mam od prawie 2 tygodni Sony Ericsson K750i i przypuszczm, że gdybym kupowała w odwrotnej kolejności (czyli najpierw SE, potem iriver), byłabym całkiem zadowolona z telefonu p.o. odtwarzacza i już nie kupiłabym odtwarzacza jako takiego.

A tak: źle nie jest, spodziewałam się, że będzie dużo gorzej.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności