Skocz do zawartości

Najlepsze Odtwarzacze Mp3


donas

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne osoby mówiące o symbianie, niemające o nim zielonego pojęcia...

 

PS: to że procesor jest szybszy, nie oznacza ze telefon jest szybszy...

Ja napewno tego nie powiedziałem.. <_<

 

Chodzi mi o wersje systemu i jak już to ilość ram (która ma znaczenie w przypadku aplikacji). Z coraz to nowszą wersją (os 6.1 ; 7.0 itd) i nowymi Feature Packami SYMBIAN staje się coraz bardziej dopracowany i przyjemniejszy w użytkowaniu - szybszy, mniejsza ilość zawiech (o ile wogóle są).

 

In addition to that: Moja 6630 wcale się nie wiesza przy normalnym użytkowaniu, chyba że to specjalnie sprowokuje - wymagająca gra i mp3 w tle i do tego pare innych uruchomionych programów w tle. Takie "załadowanie" pamięci ram i procka sprawia, że przy wyjściu z danej gry telefon się zawiesza (chociaż muzyka leci dalej.. :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

co do glosniczka w e2 to powiem tyle : tak jagby wziasc glosniki z e1 i uwalic jeden z nich. jedyne co mnie dobija w tym fonie to bateria . laduje ja codziennie jak narazie ;) ale to temu ze niedaje fonowi spokoju. Troche niepokojacy jest fakt ze motorola prawdopodobnie nieprędko wpuści tego fona na europe, wogole jest mało dostepny. Co za tym idzie tepo powstawania softów na tego linuxa co jest w e2 jest porazajaco wolne. z tego co sie orientuje to motorola planuje wpuscic jakiegos klapkowca z juix'em, moze troche przyspieszy to zapedy tych co te programiki wszystkie pisza. Co do wieszania, raczej sam z siebie sie niewiesza ale to juz od softu zalezy, ale np. jak idzie fon ze 10h to jak wchodze do gier to widzi tylko te co sa w telefonie bez tych na karcie, trzeba fona zrestartowac. naszczescie nietrwa to tyle co na nokiach z symbianem. wlaczenie i wylaczenie to jakies 15sek. Co do opini ze interfejs w SE jest lepszy niz w motce, no musze sie zgodzic teraz mialem SE z520i i ciezko mi sie przyzwyczaic do tego z motki, uciazliwe jest np. uzytkowanie bluetootha. wchodzenie po tych menusach i szukanie tego niejest przyjemne. A teraz co do opini ze motorole to najslabsze fony na rynku to powiem tak: Nokia, Sharp > Sony ericsson > motorola > samsung , reszta to buble poza jeszcze SPV, HTC i tym podobnymi. E2 spadła mi juz ze 2 razy i ku mojemu zdziwieniu nie ma nadal zadnej ryski na nim. telefon ma dosc dziwny stosunek wielkosci do wagi, gdy przylozy sie go do noki n70 i porówna wielkosc to odrazu ze n70 to cegła, lecz gdy sie je wezmie do rak, to gola reka czuc ze e2 wazy ze 15g wiecej( przynajmniej nieleci z rak) Po bokach ma takie paski z gumy co tagze zapobiega wypadaniu fona z lapy, ale wracajac do motoroli i jej solidnosci to plakac mi sie chce jak widze taka v3 albo l6 l7, plaskie fony to niewypal, według mnie niedosc ze sa slabe, rozpadajace sie w lapach, ze miela niemilosiernie(mozna wymieniac baaardzo długo.) ale juz np. telefony peełno wymiarowe sa juz normalne i wytrzymałe, niemoge patrzec na k750i kumpli ( ze 10 ma juz tego fona) jednemu raz spadł na podłoge i juz obodowa wyglada jagby tego fona mial z rok. Joy'e to tez porazka w SE, zastanawialem sie nad k800i(patrzac na specyfikacje i podobna cene co e2) wypada doskonale, ale patrzac na przyszłosc : Joy... padnie zaraz i kapa, potem karty m2 -_- do motki kupie 2gb za 45zł do k800i juz taka karta kosztuje 220zł, no tragedia. bardzo fajnie sie tez przez e2 dzwoni, dzwiek ze słuchawki poprostu jest cudowny, jak porównam do z520i to niema co porównywac. Według specyfikacji e2 niema EDGE, niewiem dlaczego motorola zablokowala ta funkcje ale niezmienia to faktu ze da sie to odblokowac. Na koniec chcialbym dopisac ze warto pchac sie w bagno co sie zwie motorola ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Symbian ci się wieszał? Chyba żartujesz... Albo miałeś jakiegoś złoma z wczesnym symbianem, albo napakowałeś tam różnego rodzaju syfu... dry.gif

 

Miałem nokie n-gage, 3650(os 6.1) i 6680. W 6680 Symbian jest raczej w miare "świeży", bo edycja Symbian 8.0a oparta na układzie z procesorem 220mhz, a i zdarzały mi się zwiechy i errory. Nie przecze też, że nie instalowałem w niego wtedy aplikacji z niewiadomego pochodzenia :P

N-gage musiałem nawet 2 razy flashować, bo Symbian już nie odpalał :/ W każdym razie masz racje @Pawlo , że ten OS sie rozwija i staje się coraz lepszy :D Przekonałem się o tym wtedy, gdy kupiłem 6680 i po kilku dniach testowania zauważyłem, że os jest stabilniejszy, (chociaż tak jak mówiłem też zdarzały mi się wiechy :/) w kontraście ze starszymi jego wersjami, które posiadałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mocne procesory mają SE, już taki K300i ma 105 mHz i gry na niego mają bardzo dobrrą grafikę.

 

Zobaczcie sobe to:

 

Link

 

Gry na K300i śmigają bez problemu, a jest to nasłabszy tel. SE z grami 3D, i choć działają one na niektórych Nokiach itp, to sa one robione specjalnie pod SE i grafiką powalaa, jak na telefony bez Symbiana. Wogóle SE szybko pracują i mają dobre wyniki w Benchmarku:

 

Benchmark

 

W850i ma procek 223 mHz tyle że jest bez obciazającego oprograowania.

I za dnia powinien wyjść następca K800i o kodowej nazwie Sofia, ten to dopiero będzie szybki, bo K800i ma już ponad rok.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co ja wiem to : k610i ma 114mhz ...

a k300i ma 44

wiec jak to sie ma do siebie ;P a to ze gry zasówaja na k300 to tylko wina wyswietlacza 128x128 ... ktory jak ni jak ma sie do np. 240x320

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a k300i ma 44

 

Nierozśmieszaj mnie ! Ma 105 mHz, T610/630 mają po 40 ! A K610i jest szybszy dla tego, że ma akcelelator graficzny( którego np. w K300i zabrakło), oraz wieksza ilość pamięci RAM i szybszy procek (nie aż tak dużo).

 

A gry 3D na K300i są wyśmienitej jakości i... grafiką nie ustepuja N-Gage (patrz wyżej wymieniony link V-Rally 3D, tudzież Robot Alliance). Mam K700i z 176x220 i gry też ładnie chodzą, piekna grafika 3D i wogóle super. A jest on robiony na tych samych modułach/chipsetach co K300i (K300i i K500i to jego skrojona wersja).

 

Tak, czy siak K300i ma ok 3900 pkt. w JBencharku 1.0 (patrz link wyżej), a K700i ok 2700 (wieksza rozdziałka), co jak na telefony z takiej półki jest bardzo dobrze (E398 ma ok. 1100, Nokia 6610i 690, Sagem MY-400x - 900, a Samsung D500 1200).

 

U mnie na 240x320 giery chodzą wypasnie :]

 

A jakie to gry ? Masz porównanie do tego, o czym mówie ?

 

PS: nieszkodzi, ze OT jak już dyskusja zeszla tu to nie należy jej na siłe kończyć.

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ma akcelelator graficzny do predkosci procka to niewiem ;p co niezmienia faktu ze niema sie czym zachwycac na k300i, tymbardziej ze rozdzialka to 128x128. a i jezeli chodzi o jbenchmark to moja e2 ma 8000 w 240x240

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gry 3D na K300i są wyśmienitej jakości i... grafiką nie ustepuja N-Gage

W tej chwili, to chyba naprawde niewiesz co mówisz, mimo że ngage, jest wsumie bardzo starym telefonem ( i cls i qd ) i procek ma dosć wolny (104mhz) to grafiki nawet niema co porównywać z k300i...

 

Na benchmark.com 5300 jest na 3 miejscu w telefonach, z najlepszymi wynikami... :]

Ale niema danych z benka 1.0 zaraz sam zrobie, to napisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LINK

 

Zobacz tam V-Rally 3D, RobotAlliance albo Blades And Magic (szczególnie filmiki). Nadal uwa?asz, ?e N-Gage ma lepsz? grafik? ?

 

Pozatym N-Gage ma 166 mHz ;)

 

Pozdrawiam

 

PS: Co do K300i, to nie ma sie czym zachwyca?, bo specjalnie poda?em najgorszy telefon z grami 3D od SE. Mam K700i z 176x220 i te? wszystko chodzi.

 

Nie mog? sie doczekac nast?pcy K800i :) Ciekawe jaki tam proc w?aduj? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, trochę przystopujcie... Robicie jeden wielki offtop i śmietnik z tego ciekawego tematu.

 

Pragnę przypomnieć, że w tym dziale opisujemy właściwości muzyczne telefonu, a inne aspekty takie jak gry 3D i wydajność w Benchmarkach możemy dodać co najwyżej "w nawiasie" .. ;)

 

A tak BTW Nokia N-gage CLS i QD mają procesory 104 MHz... Można je jedynie chyba lekko podkręcić jakąś aplikacją - ale nie wiem czy to rzeczywiście działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wgralem nowego softa i jest wrecz idealnie, telefon czyta tagi po numerze utworu a nie alfabetycznie, chodzi stabilniej. Kupilem baterie nowa ale przez nia mam bulwe z tylu obodowy , jest za gruba o jakis 1mm, i odstaje o pół milimetra , niewazne, wazne zeby fon trzymal dluzej niz 12h ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja noszę się z zamiarem wgrania nowego softu do mojej Nokii 6630, żeby przerobić ją na Music Edition.

 

Jednak ciągle się wstrzymuje, bo na dniach odłączą mi neta z kablówki, a nie wiadomo kiedy mi podlaczą tą felerną Netię <_<

 

A wracając do tematu słyszałem, że Nokia 6630 Music Edition różni się od zwykłej 6630: obudową, 2 nowymi themami i innym odtwarzaczem muzyki.

Właściwie to nie wiem czy jest sens wgrywania tego softu skoro i tak korzystam z JukeBox-a, który ma bardzo dobry EQ... Pożyjemy, zobaczymy... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ngage ma 104mhz napewno... chłopie... Rownie dobrze mozna powiedziec ze sx ma 220mhz podkręcony ( ale tyle bAaardzzooo rzadko wyciąga)

 

Douglaz, miales ngage w ręku ? mimo ze osek 6.1 to juz relikt, to grafiki naprawde niema co porownywac z java, i kjazdy ci to powie.. Asphalt Urban Gt 2 czy nawet 1ka, bije na łeb kazdą gre w javie.. I jakoscią i rozmiarem :P ( asphalt 2ka -30mb, pełna 3d, 60 modeli samochów, pełen tunning, ponad 10 tras,muzyka w menu, w czasie jazdy) niemowiąc juz o Pathway To Glory 2 ( 80kilka mb)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zmienić komórkę i wpadł mi w oko SE W810i. Czy opłaca się go kupić za 1 tys zł? A może coś innego mniej muzycznego np Samsung D600 lub Nokia 6280?

Za 1tys zł nie warto brać SE W810i. Teraz można go kupić za kwotę ~700zł i to w full zestawie.

 

Osobiście twierdze, że SE W810i jest jednym z najlepszych modeli SE na rynku. Dlaczego?

Jeden z najlepszych odtwarzaczy mp3 (przeganiają go teraz tylko najnowsze symbianowe Nokię z serii N), flagowy aparat SE - 2MPx z autofocusem, brak joysticka (wielki mankament z d/k750i), stosunkowo niska cena jak na swoje możliwości - 650-750zł

Podsumowując W810i jest to poprawiona i lepiej wyposażona wersja K750i, który choć był hitem 2006 roku, to miał parę wad.

 

Kolejnym ciekawym modelem, nad którym warto się zastanowić jest Nokia N70. Jej główne zalety to: symbian (czyli multum zabawy - gry, programy np. QuickOffice, SmartMovie, JukeBox), średniawy aparat 2Mpx (w SE W810i jest lepszy, bo ma AF), dobra jakość odtwarzanej muzyki, nagrywanie wideo w rozdzielczości 352x288 (super jakość - tego nie uświadczysz w SE), obsługa UMTS, silny procesor - 220MHz, dużo ramu - 32MB, wielowątkowość (kilka aplikacji działających w tle)

A to wszystko można mieć za ok 750-850zł

PS: happysad, N70 nie jest mało przyszłościowy, chociaż powoli nadchodzi era symbiana 9.1. Powiedz mi, gdzie za 750zł znajdziesz tak wyposażony telefon, który kręci tak dobre filmiki? <_<

 

Następnym modelem, który też wart jest polecenia jest symbianowiec o Nokii opatrzony numerkiem 3250. Telefon ten promowany jest przez Nokię jako "muzyczny"...

Od N70 odróżnia go nowszy symbian (9.1), inne karty pamięci (TransFlash), słabsza jakość nagrywanych filmików 176x144, brak UMTSu, mniejsza ilość ram oraz obudowa podatna na ścieranie.

Cena (trochę wyższa od ceny N70) - waha się w granicach 800-1000 zł

 

Motoroli E2 nie będę opisywał, gdyż w tym temacie jest o niej sporo informacji. powiem jednak, że wg mnie nie jest warta swojej ceny... <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokia 6233 kreci filmy w rozdzielczosci 640x480. Symbian jest fajny ale do czasu az sie nie znudzi. Pozniej sie juz niechce szperac po niecie za softem, crackami, kluczami. Pozostaje duzawy telefon ze slabo trzymajaca bateria, symbian lubi prad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokia 6233 kreci filmy w rozdzielczosci 640x480. Symbian jest fajny ale do czasu az sie nie znudzi. Pozniej sie juz niechce szperac po niecie za softem, crackami, kluczami. Pozostaje duzawy telefon ze slabo trzymajaca bateria, symbian lubi prad.

 

Nie są AŻ tak duże.. Idzie się do tego przyzwyczaić.. ;)

Co do tego, że symbian lubi prąd to muszę przyznać ci rację.

Gdy katuję swoją 6630 słuchaniem mp3 przez ~5 godzin i graniem w gry przez ok 1,5 godz to bateria potrafi wysiąść w ciągu 1,5 doby.

Jednak przy normalnym, a nie multimedialnym użytkowaniu bateria powinna wytrzymać spokojnie 3-4 dni. Powinna, bo jak na razie nie miałem okazji przetestować jak trzyma bateria w mojej 6630 - ciągle ją katuje mp3 i grami :P

 

Dodatkowym argumentem dla którego warto wziąć symbiana jest multimedialność - możemy pograć w ciekawe gry 3D, obejrzeć pełnometrażowe filmy (np. jeżeli jesteśmy na wyjeździe), posłuchać mp3 w całkiem niezłej jakości, użyć naszego telefonu z symbianem jako nawigacji GPS po podłączeniu specjalnej przystawki na BT, przeglądać i edytować pliki z pakietu Office - word, excel, powerpoint

 

Ogólnie każdy powinien brać telefon z takimi możliwościami, jakie mu są potrzebne i jest je w stanie wykorzystać... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wypowiedzi silvera, zrozumialem ze 6233 ma symbiana :P a niema oczywiscie :]

A co do crackow, to wystarczy sciagac z jednej strony, i jest tam wszystko, a nie bawic sie w niewiadomo co

 

Pawlo a my przypadkiem nie jestesmy w temacie, o muzyce ? Nikt nic o filmach niemowil...

 

6233 jest np takim telefonem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wypowiedzi silvera, zrozumialem ze 6233 ma symbiana :P a niema oczywiscie :]

A co do crackow, to wystarczy sciagac z jednej strony, i jest tam wszystko, a nie bawic sie w niewiadomo co

 

Pawlo a my przypadkiem nie jestesmy w temacie, o muzyce ? Nikt nic o filmach niemowil...

 

6233 jest np takim telefonem :P

 

Tak, wiem. To jest temat o muzycznych telefonach, ale dla wielu osób nie tylko fukcje muzyczne liczą się w telefonie, dlatego wypisałem główne zalety i wady ww telefonów... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motoroli E2 nie będę opisywał, gdyż w tym temacie jest o niej sporo informacji. powiem jednak, że wg mnie nie jest warta swojej ceny... <_<

 

z tym raczej ciezko mi sie zgodzic, bo w cenie w810i mam telefon lepszy od w810i pod kazdym względem prócz aparatu.

e2 gra lepiej ciezko w to uwiezyc bo ciezko to sprawdzic, ja mialem taka mozliwosc, e2 odtwarza filmy w 240x320, karty pamieci sa tanie jak barszcz poniewaz sa to karty sd a nie memory stick duo jak w w810i.

 

 

ps. wczoraj wyszedl programik do e2, zmplayer, jest jeszcze momentami niestabilny ale pozwala na: odtwarzanie avi + wczytywanie napisow z osobnego pliku, odtwarzanie ogg, lepiej odtwarza mp3 niz standardowy player(chociaz niema eq)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności