Skocz do zawartości

Zamówienia na częsci do MxM


Rekomendowane odpowiedzi

przepraszam ze robie lekki offtop ale skad najlepiej sciagac elektronike jak ciezko znalezc w sklepach albo wiecej sie wydaje na skolekcjonowanie calosci w kilku sklepach?

czy firmy typu farnell czy mouser maja jakichs dystrybutor w polsce gdzie mozna odebrac swoje zamowienie?

jak Wy to robicie? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

Na razie nie zamknąłem zamówienia na BG. Możliwe, że @piotrus-g coś domówi ze sklepu. W ogóle, ze względu, że zamówienie jest tak nieduże, to zastanawiam się czy nie zrobić ogólnego zamówienia z tego sklepu. Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a.jpgJesli ktos potrzebuje to mam do oddania obudowe , plytke z alpsem bez przelacznika i komplet rezystorow oraz kondensatory , gniazda we/wy i ladowarki . Kondensator widoczny na fotce to JVC 3300uF/16V

 

 

 

Juz nieaktualne . Ktos sie zglosil .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Snusmumriken

Ja mam takie pytanie, planuje ktoś sprzedaż tego MxM'a? Elektronika mi raczej obca, a z tego co czytałem, parę osób tutaj bierze więcej części, wątku nie czytałem, być może ktoś pisał, że sprzedaje, jakbyście mieli na zbyciu to napiszcie jaka może być cena 1 sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może jakieś tanie źrudło żeby kupić AD8066, albo AD8397, bo ja kupowałem od 04.12, a teraz nic nie odpisuje a przydały by mi się dwie sztuki :)

 

Lub odkupie, jeżeli ktoś ma na zbyciu.

04.21 napisał mi, że już nie ma, jakieś dwa tygodnie temu. Ostatnio na allegro miał AD8397 użytkownik A441, ale po 19zł. pod koniec marca miał wystawiać AD8066 ale nie wiem po ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forza lazio................................ skrzynke mas zpelna wiec musialem tu napisac:

 

przepraszam cie najmocniej... mam teraz tak duzo zajec na glowie ze wogle zapomnialem o mxm a tym bardziej o potkach ze mialem od ciebie kupic... podaj mi jeszcze arz swoj nr tel to bysmy sie ustawili i bym kupil jesli jeszcze na mnie czekaja... bo jak zamowilem to dobiore jak bedzie czas to sie za nei zabiore... na tyle mi z glowy wypadlo ze dopiero wlasnie esa dostalem od caddera ktoremu mialem odebraz rowniez alpsy od ciebie :D ups... czekam na odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad8066 nie ma, ale jest ad8022 jakby ktoś chciał:

http://www.allegro.pl/item582098539_ad8022..._cena_12zl.html

Taaa... tylko przydałoby się wrzucić AD8397 na dźwięk, bo podobno 8022 nadaje się na drugi opamp. Ja kupiłem taki zestaw od A411. Ma ktoś dużego kondka na zbyciu (najchętniej JVC/BG)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności