Skocz do zawartości

MP3Store.pl


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 243
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

i link do mp3store.pl pojawil sie obok linku do regulaminu forum, ktorego przestrzeganie jest zywotnym obowiazkiem kazdego z nas :)

 

dobrze, ze jest ten link - jedyne "ale" to fakt, ze moglby otwierac nowa strone a nie korzystac z istniejacej. ale i tak pelnia szczescia jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

http://www.mp3store.pl/odtwarzacze,mp3hdd,...92830172254.htm

 

W najbliższym czasie wdrażana będzie nowa funkcja MP3Store (mamy takich niespodzianek jeszcze sporo ;)) - nagrody. Nie oszukujmy się. Możemy o prasie branżowej mówić różne rzeczy, ale jednak trochę się nią podpieramy. Mamy nadzieje, że taka funkcja przyda się nowym / przyszłym posiadaczom odtwarzaczy MP3.

 

Będziemy się starać, aby pojawiały się głównie nagrody z Polskich mediów oraz ważne nagrody zagraniczne. Oficjalny news na stronie pojawi się za kilka dni - Wy tym czasem już wiecie o tym :) Za kilka dni, pojawi się także nowy dział na MP3Store, którego już teraz "zajafke" macie w postaci bannera heyfoto.com.

 

ps. Tylko dobre klimaty już po 10 maja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozgrzewki ciąg dlaszy....:

 

Zgodnie z obietnicami, rusza kolejny dział w Waszym sklepie - partnerzy. Prezentujemy w nim firmy, organizacje, serwisy. Będąc ich użytkownikiem, członkiem, klientem, zyskujecie rabaty na zakupy w sklepach MP3Store lub w mp3store.pl! To dopiero początek naszej listy. Już teraz negocjujemy z wieloma ciekawymi firmami, abyście mogli kupować u nas jeszcze taniej! Jeśli jesteś klientem jakieś dużej organizacji, banku, stowarzyszenia - poinformuj nas o tym. Chętnie porozumiemy się z nimi i ustalimy atrakcyjne warunki zniżek. Proponujcie nam rozmaite oferty.

 

 

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem MP3Store, promocje nie łączą się. Nie ma możliwości skorzystania z dodatkowych zniżek, w momencie kiedy dany produkt jest oferowany w promocyjnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z listą naszych partnerów.

 

http://www.mp3store.pl/informacje_prasowe.php?#news

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawcie dzial sluchawek. Raz ze macie drogo, dwa wybor slaby. Przydaloby sie zastapic Sennheiser'y x50 na 200,300,400,500. I nie macie ostatnio popularnych Ep-630, czy innych dokanalowek. Co to playerow to wasza oferta jest bardzo dobra. Gdy kupowalem u was iRivera T30 to mieliscie go tanszego o okolo 30zl od konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EP oraz wiele modeli AKG jest w trakcie wdrazania do MP3S.

 

Ofery Sena nie rozszerzamy, bo wiemy co sie sprzedaje na tyle zeby to miało sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie bedziemy ich wprowadzac do oferty, wlansie z uwagi na cene i wbrew pozorom wcale nie tak duze zaintersowanie.

 

a moze jak zaoferujecie je w systemie ratalnym ? wtedy wiecej osob moze sie skusic na nie. dodatkowo by byla chyba gwarancja i f-ra z mp3store. bo kto ma ochote sciagac sluchawki z innego kraju, gdzie tylko patrza jakby nie wyslac nic do polski :) a tak, mp3store wypelniloby te luke posredniczenia.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze tak ponowie, w niedługim czasie dołaczyc ma Creative i AKG + jedna marka playerów (nie lcizac MruMru, ktore juz jest).

 

a co do "Hi", skoro uwazacie za ta looka jest az tak duza, chetnie pozostaiwmy ja komus do wypełnienia. Choc smiem przypuszczac ze mamy duzo szersze rozeznanie rynku niz Wy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu sobie pitu pitu a coś mnie się zdaje, że mp3store i tak ma problem, żeby opchnąć playera z wyższej półki bo nasze pospulstwo woli zakupywać chińszczyzne z allegro. I o ile playery jeszcze jako tako chodzą to wydaje mi się, że jak w mp3store rzucą na półke taką jedną sztukę px100 to ona tam dynda z miesiąc jak nie więcej zanim zejdzie :). A co dopiero słuchawki za 400, 500 a nawet 1000zeta O_o ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie luka jest, ale trzeba tez trafic z promocja - jak duza, to nie mi juz oceniac, od tego sa specjalisci. Bo oprocz "nas" czyli uzytkownikow odtwarzaczy mp3, jest mnostwo muzykow ktorzy chcieliby miec mozliwosc kupienia w Polsce monitorow za rozsadne pieniadze, z gwarancja i ze wsiem - i tutaj MP3s rozeznania na rynku na pewno nie ma, a rynek zmonopolizowal Shure.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ignacy, cooż, każdy ma prawo się mylić :) tak czy inaczej jak już pisałem, mamy mocno inne cele niz zapłenianie niszy tych ze słuchaweczek.

 

dzieki za wszystkie opinie, o ciekawe propozycje cały czas rozszerzamy nasza strategie rozwoju.

 

obecnie i takt troszke wsyzkujemy - ogolnie MIP, to nie tylko playery iriver i mp3store.pl i o tym za jakis czas trzeba bedzie pamietac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

małe sprostowanie:

 

wczoraj to była proba ataku na forum :) jak sie okazało genialny umysł Khrona wymyslił cos, co nas skutecznie przed tym konkrnetym zabezpeiczyło :)

 

Wiec spokojnie wczoraj wszystko bylo bezpieczne, zakłądam ze to stad posty typu "fuck ...." ect :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, jeszcze nie. bo w tej chwili to nawet nieczego nie mam - tego nie przeiwdziałem, ale kilka redakcji na raz robie spore testy.

 

ale jak cos worci to znaczne pierwsze wysylki, bo juz wybrałem raczje wtsepnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności