Skocz do zawartości

MP3Store.pl


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 243
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hmm... a ta koszulka MP3Store w poznańskim sklepie to jakaś taka wystawowa czy planujecie wypuścić serię "dla fanów"? ;-)

Takie coś?? Dla fanów?? :) To jest tylko inny spoosb na preznetacje sklepu... choc kto wie, moze chlopaki w lato chodza w takich? ;) heheh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie dokładnie takie ale koszulki to nie jest taki głupi pomysł. Zresztą ktoś chyba a propos wątku "Dzisiaj widziałem..." też o tym mówił :>

 

Swoją drogą myślałem, że z fotek dowiem się co jest w tym magicznym miejscu po schodkach w górę ;-) Ech... chyba stanę z tele po drugiej stronie ulicy i Was przydybam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadzety w sklepie to dobry pomysł :)

Z gadzetow iRiverowskim mam:

- czapeczke niebieską

- smyczke na komorke i klucze. Kolor czarno-srebrny. Ten srebrny to odblaskowy :)

- Torbe a raczej worek w chamskim zoltym kolorze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że koszulka byłaby fajnym pomysłem, chociaż najlepiej z samym logiem mp3store

 

śmiesznie byłoby zobaczyć na ulicy kogoś w tej koszulce =] w każdym razie jeśli byłyby one ograniczone jedynie do użytkowników forum ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błedy/zaklamania w opisach:

Tabelka System Operacyjny:

 

iriver T10 red (512MB) - Win 98SE/ME/2000/XP

 

iriver T10 yellow (1GB) - Win 98SE/ME/2000/XP

 

iriver T30 red (1GB) - USB 2.0

 

iriver T30 green (512MB) - USB 2.0

 

a powinno byc Windows XP z Service Packiem 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

PANIE i PANOWIE :)

 

No co jest. Uprasza sie o rejestrowanie sie na MP3Store i opisanie swojich playerów w 4-6 zdaniach i oceneniu go. Nie ma cenzury, cos sie Wam nie podoba PISAC O TYM. Pomorze to napewno innym userom, na przyszlosc, jesli cos jest dobre poleccic to, jak zle ostrzecie przed tym innych!

 

No zapraszam do pisania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisze ifpa... po co - jak zaraz zninie z półek... wraz (?) z moją i innych opinią.

hmmm... dobrze to uscislam... posiadacze: iAUDIO: 5, G3, G2, F1, X5(L), M5,U3; IRIVER: ... hehehe ;) sami wiecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK Odpowiadam na apel KSY :D

 

Poniewaz widzę, że przeważają głównie sugestie o jednej cesze sprzętu - CENIE :D

 

Niestety n razie tylko wspomniane 4 zdania (moze za 2 tygodnie będzie więcej czasu):

 

iAudio U3

 

Zalety:

 

- Gra doskonale - porównuję go ze średniej (no może średniej wyższej) klasy wieżą

Razem z AKG k 26 p tworzą rewelacyjny (jak dla mnie duet) { z OGG Q5-Q7 to trio}

Czuję się tak jakbym nosił ze soba "wieżę" stereo :D

- Nawigacja - jak dla mnie bardzo dobra, ekran czytelny

Podświetlenie musialem zmniejszyc z 10 na 4 bo wieczorem czułem sie jak na przesłuchaniu :D

- Jak dla mnie to klapka USB - porządnie zrobiona (pisze o tym bo to przy T20 to atrapa :( )

- Radio w centrum W-wa grało bardzo dobrze - ale właściwie to był test ponieważ pozgrywałem swoją płytotekę do OGG

i na razie słucham tylko płyt

- Jakość wykonania - tworzywo wygląda na bardzo "grube" i solidne. Takie, jak przy dobrych komórkach lub laptopach

3/4 powierzchni odtwarzacza to taka "szklana" płytka. nie sądzę, żeby jakikolwiek "pyłek" mógł sie dostać pod nią.

Nic nie trzeszczy nawet przy mocnym nacisku. Kontrukcja bardzo "sztywna"

 

Wady:

 

- Ponieważ na razie lekko "oszalałem" na punkcie słuchania to robię to przez 14 godzin dziennie (czyli tyle ile pracuję)

No i bateria nie zawsze wystarcza - ale to dobrze dla mojego zdrowia i słuchu :)

Zainwestowałem w zasilacz samochodowy (całe 15 PLN - trochę sie bałem go użyć - ale działa)

Moze jak przejdę na "normalne" słuchanie to na baterię będę mniej narzekał

- ubogie wyposażenie: brak smyczy w standardzie i słuchawki w porównaniu do T20 dużo słabsze

(podraża to zakup, gdyż trzeba od razu z odtwarzaczem coś kupic - ja chciałem to samo co przy T20 - brałem MX500)

(może gdybym kupił tylko U3 i nie porównał z dźwiękiem T20 {i dźwiękiem na słuchawkach od T20}

to bym tego nie robił - a tak to natychmiast musiałem je wymienić :( )

 

O T20 innym razem - juz widzę 37 e-mail-i i muszę na nie odpowiedzieć natychmiast :(

 

Pozdrawiam

 

EDIT >> 2.02.2006 10:37 AM

 

Gdybym jeszcze raz kupował to:

 

Kupiłbym jeszcze raz U3 (może 2 GB) - wiem, wiem ze iAudio 6 wychodzi korzystniej ale ja nosze odtwarzacz na smyczy na szyi (ew. dodatkowo górna kieszonka lub wewnętrzna kieszeń kurtki). Wymiary i waga U3 idealnie mi odpowiada

 

Poczekam az 4 GB bedzie w tej samej cenie co teraz 1 GB :D i wtedy kupie taki sam (wymiarowo i wagowo) model iAudio ale juz moze z USB - host-em :D

 

A gdybym chciał oszczędzić to cofając się w czasie kupiłbym drugie T20 FM 1 GB (używa go malżonka)

Jakość dźwięku ta sama - tylko różni go wyświetlacz (DLA MNIE - multimediów nie uzywam, UMS - sami wiecie ze to juz nie problem ;) )

[ no wiem, wiem - jeszcze S/N 95 a 90, i moc wyjscioaw 2x30, 2x15{18 :D} ]

Ale w użytkowaniu praktycznie tego nie czuć.

 

Odtwarzacza z dyskiem raczej nie kupię - ale to tylko mój osobniczy przypadek - mam 2.5 calowy WD zewnętrzny USB 80GB

Kupiłem super okazyjnie (nówka za 450 PLN) i jest rewaelacyjny - nie ma i nie wymaga zasilania.

Wielkosci plaskiego pudełka papierosów, podłacza sie go do USB i wszedzie działa :D

 

<< EDIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna wpadka....troche jest wpadek na mp3store.pl ... acha...jak jest "wybierz ulubioną marke:" i daje "KOSS" to później mi wyskakuje że nie znaleziono produktu ;) warto poprawić.

ske w tym, ze nikt nie wie czmeu sie tak robi :) i od prawie miesaca progamiscie z tym walcza, ale jakos dosc nie moga.

 

 

ogorek > 2-3 zdania, nie 2-3 strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksy- jak kazesz opisywac w 2-3 zdaniach to niezaleznie czy creative czy iaudio to opis bedzie prawie tkai sam ;p. Typu:

-Świetny player

-szajskie sluchawki

-super wspolczynnik cena jakosc

-jakies zdanie o radiu/dyktafonie i w 99% niezaleznie od tego jaki by ten player nie byl to ze gra ladnie ;p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O przepraszam :(

 

 

Już się to więcej nie powtórzy :(

 

- o T20 napiszę dwa zdania (myślałem ze te 2-4 zdnia to minimum - trzeba było napisać zę to MAX :D )

 

Pozdrawiam - kurcze znowu przekroczyłem 2 zdania :D

 

 

EDIT >>

 

T20

 

Zalety:

- mały lekki, poręczny, długo gra (w moim przypadku tylle samo co U3 :o ).

Doskonała jakość dźwięku - polecam

rewelacyjny pomysł na wtyk USB - nie trzeba nosic żadnych przejsciówek, kabli

Ekran wystarczający. Nawigacja - kwestai przyzwyczajenia, bardzo dobre słuchawki w zestawie (jak to iRiver)

Wady:

Zaślepka na port USB to atrapa - tak zresztą radzi ją KSY traktowac.

Dla mnie to jedyna wada (MTP nie było dla mnie problemem - zreszta ten temat przestaje być problemem)

 

<< EDIT

 

KSY: Mam pozmieniać kropki na przecinki - bo znowu wyszło ponad dwa zdania :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, zobaczyłem, podziwiałem. Chyba jedna z lepszych polskich stronek z MP3 (do kupienia oczywiście) :)

Pozdrawiam i pytam, kiedy taki fajny sklep off line :) w Szczecinie??? Bo u mnie nie uświadczysz iRivera. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wiedziałem gdzie to wrzucić, tutaj chyba najlepiej. Na stronie www.khron.pl na powitanie atakuje nas tekst:

 

"w przypadku problemów z REJESTRACJĄ (nie doszedł email aktywacyjny) proszę przejżeć folder SPAM (zdażają się nadgorliwe filtry niestety, tak jest np.: na GMail) lub proszę skorzystać z >> TEGO << linku... :]"

 

lepiej byłoby to chyba poprawić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności