Skocz do zawartości

MP3Store.pl


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

oliver --> Niemożliwe żeby stało się to podczas przesyłki. Odtwarzacz był włożony w wytłoczony plastik (taki jak w iriverach) ten plastik oczywiście w pudełko, a to pudełko w jeszcze jedno pudełko (i jeszcze dodatkowo rysy znajdują się od spodu odtwarzacza). Wszystkie części składowe opakowania były w nienaruszonym stanie. Gdybym zobaczył że pudełko jest uszkodzone to po prostu nie odebrałbym przesyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 243
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

osoba wysyłajaca nie sprawdza playera przed wysyłka. nie otwiera nawet pudełka.

 

player ten z cała pewnoscia przyszedł taki do nas.

 

zglos sie do obslugi sklepu online (bezposrednio) i sprawe napewno załatiwa.

 

 

.ksy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym zobaczył że pudełko jest uszkodzone to po prostu nie odebrałbym przesyłki.

az sie wierzyc nie chce, ze takie playerki z uszkodzeniami trafiaja do obrotu.

Mayhem, zycze jak najszybszego i pozytywnego wyjasnienia tej sprawy.

Wydaje mi sie logiczne, ze poprosisz o wymiane playerka na inny - w stanie wzorowym. W koncu to spora gotowka za takie cudo. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az sie wierzyc nie chce, ze takie playerki z uszkodzeniami trafiaja do obrotu.

jestem ciekaw jak wyborazasz sobie sprawdzenie całego transportu ? :) jest to nie realne z uwagi na ilosc.

 

 

 

sprawa zostanie napewno załatwiona. i nie robił bym z tego paniki, bo jak mówie nie było to ani zamiezone, ani od na zalezne. chill.

Edytowane przez ksy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz mnie cholera weźmie....

 

Mając dość oczekiwania na i6 zamówiłem z mp3store U3 w wersji 1 GB. Doszło przed pięcioma minutami... porysowane! Na klapce od baterii są 3 dość głębokie rysy widoczne na pierwszy rzut oka tak dobrze, że osoba pakująca odtwarzacz po prostu nie mogła ich nie zauważyć! Ciekawe na co liczył gość który przygotowywał paczkę do wysyłki? Na to, że jestem ślepy!? Wysłałem już maila do mp3store bo o tej porze już nikt nie odbiera telefonu... Ciekawe jak załatwią tę sprawę? Ech, a już miałem pochawlić sklep za to, że tak szybko zrealizował moje zamówienie :/

Nie rozumiem :(

 

1. Chyba na klapce od USB (U1 raczej ma AKU)

2. Przeciez odtwarzacze są w pudełkach - co masz na mysli pisząc "osoba pakująca odtwarzacz"

- to mogło byc w Korei lub gdziekolwiek "po drodze"

- przez ten "wziernik" w pudełku nie widac tego elementu

 

Swoją droga to chyba wada fabryczna. Trzeba by otwierac te klapkę nozem zeby ja porysowac

 

Współczuję. Pewnie wymienią od ręki ale to znowu czekanie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw jak wyborazasz sobie sprawdzenie całego transportu ? :) jest to nie realne z uwagi na ilosc.

tym powinna zajac sie kontrola jakosci przy pakowaniu playerka - strona polska tu niewiele jest winna, jesli opakowanie nie bylo naruszone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ksy --> Już wysłałem maila, czekam na odpowiedź.

 

krecik --> Dzięki, też mam nadzieję, że sprawa zostanie szybko załatwiona :)

 

ogorek -->

1. OK, niech Ci będzie, na klapce od aku (chodzi mi o tę dużą klapkę z tyłu).

 

2. Po prostu myślałem, że skoro ktoś podbija gwarancję i otwiera pudełko żeby włożyć ją do środka, a później przygotowuje wszystko do wysyłki to przy okazji sprawdza czy ze sprzętem wszystko jest w porządku. Wystawiano już przy mnie gwarancję na sprzęt elektroniczny parę razy i nigdy nie obyło się bez sprawdzenia go przez osobę tę gwarancję podbijającą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Po prostu myślałem, że skoro ktoś podbija gwarancję i otwiera pudełko żeby włożyć ją do środka, a później przygotowuje wszystko do wysyłki to przy okazji sprawdza czy ze sprzętem wszystko jest w porządku. Wystawiano już przy mnie gwarancję na sprzęt elektroniczny parę razy i nigdy nie obyło się bez sprawdzenia go przez osobę tę gwarancję podbijającą.

to nie jest tak. nie ma realne mozliwosci aby kazdy player został sprawdzony - czy to czy działa, czy to nie jest porysowany albo czy jest komplenty.

 

ufamy, ze playery ktorze przychodza do nas z Korei sa sprawne i działajace. W sumie przypkadki, w tkorych tak nie było to mozna by na paluszkach policzyc. spoko, sprawe juz przedstawiłem "na gorze" juz jest decyzja wymiany i tyle :)

 

---------------------

 

krecik, jak czytam Twoje psoty to mam wrazenie ze Ty zyjesz w jakims innym swiecie. Wszedzie gdzie jest człowiek, wystepuje i bład ludzki. Twoje posty sa czesto mocno z kosmosu :) i sadze ze zdajesz sobie z tego sprawe. i napewno nie wpłyasz tym na firmy (jak napisałes w jakims poscie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krecik, jak czytam Twoje psoty to mam wrazenie ze Ty zyjesz w jakims innym swiecie. Wszedzie gdzie jest człowiek, wystepuje i bład ludzki.

zyje w stolicy panstwa bedacego czlonkiem uni europejskiej - czy to juz jest inny swiat ? tego nie wiem.

 

co do bledow czynnika ludzkiego - zgadzam sie calkowicie, jest on, wystepuje i nie da sie go wyeliminowac.

 

jesli moje posty sa z kosmosu to wynika z tego, ze jestem kosmita :) albo ufoludek :)

powinno sie zdanie kosmitow traktowac z najwieksza powaga. czego zycze przy okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krecik a paszport polsatu masz bo jak nie to nie ..

paszport to ja mam z samego PRL-u

to jakby powrot do przyszlosci z gorszego swiata do tego lepszego.

kto wie co mam na mysli to wie, a kto nie wie to sie juz nie dowie :)

wiem, ze zamotalem, ale .... czy te ustawiczne zmiany dat obowiazywania promocji w mp3store nie motaja wiecej. nie nadazam za nimi. jestem z innego swiata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedź z mp3store. Sprawa zostanie załatwiona tak jak ksy obiecał, za co bardzo mu dziękuję. Jednakże odpowiedź ze sklepu już lepiej przemilczeć. Powiem tylko, że czytając tego maila poczułem się tak, jakbym znów miał 10 lat, a tata prawił mi kazanie za to, że coś zbroiłem :blink:

 

Przyznaję, że mojego pierwszego posta nt. zainstniałej sytuacji pisałem będąc nieźle wkurzonym, ale myślę że miałem do tego pełne prawo zważywszy na okoliczności. Po przeczytaniu odpowiedzi ksy chciałem wyciąć linijkę w której "oczerniłem" pracownika mp3store, ale ogorek zdążył już mojego posta zacytować, więc nie było sensu tego robić.

 

Jedyne co mogę zrobić to w tym miejscu przeprosić Pana z Poznania, który pakował mój odtwarzacz za to co napisałem wcześniej. Dlaczego to napisałem widzieliście już wyżej - po prostu do głowy mi nie przyszło, że można wystawić na sprzęt gwarancję nie mając go nawet w rękach.

 

Tak czy inaczej po otrzymanej przeze mnie odpowiedzi ze sklepu myślę, że był to mój ostatni zakup w mp3store, choćbym miał przepłacić gdzieś indziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedz:

 

bo samsung stawia warunki, a my mamy je w nosie :)

 

a tak serio nie wiem kiedy. z trzech marek jakie chcemy wprowadzić w najbliższych miesiącach, samusng wydaje sie być najdalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak serio nie wiem kiedy. z trzech marek jakie chcemy wprowadzić w najbliższych miesiącach, samusng wydaje sie być najdalej.

A czy te "najdalej" jest dalej niz poczatek wakacji ?

czyli - czy jest szansa aby samsungi byly w sprzedazy w mp3store do konca czerwca br ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ilu z Was czyta newsy mp3s, ale pojawiła sie nowa marka w naszych szeregach - PQI :)

 

z pewnoscia czytaliscie już coś o tych playerach, bo i ja nieraz o nim pisałem i jest kilka testów w Polskiej sieci.

 

zapraszam do zapoznania się z nowymi produktami - link

 

 

ps. a no i 2GB w U3 też już jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ilu z Was czyta newsy mp3s, ale pojawiła sie nowa marka w naszych szeregach - PQI :)

 

z pewnoscia czytaliscie już coś o tych playerach, bo i ja nieraz o nim pisałem i jest kilka testów w Polskiej sieci.

 

zapraszam do zapoznania się z nowymi produktami - link

 

Kolejny kombajn :)

http://www.pqi.com.tw/360View.asp?FORUMID=2&PROID=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie zrobiłeś zdjęć :angry:

Nastepnym razem jak znowu go dorwiesz i bedziesz mial cyfrówke, to porob jakies "real foto" :)

 

pewnie ze zorbiłem ja mam wiele fotek roznych playerów ;) nawet jednego takiego, korego napewno nigdy nie widzieliscie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności