Skocz do zawartości

Scrobblowanie utworów na LastFM z odtwarzaczy


happysad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Witam...

Mam Pocket PC TyTn II - chciałem się pobawić z lastfm i ... pupa ;)

z WM wszystko gra programem "pocket scrobbler, ale tam nie ma nawet ustawień dotyczących muzyki, więc się przerzuciłem na Pocket Player. Ściągnąłem z ich stronki plugin do lastfm (http://www.conduits.com/products/player/plugins.asp), ale nie wiem co dalej zrobić.... wszedłem w ustwienia, plugins, wpisałem swoje passy i... nie działa ;/

 

Pomoże ktoś? Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a wie ktoś przez ile czasu iPod zachowuje w pamięci odsłuchane piosenki? Np, zabierając iPoda na 2 tygodniowe wakacje, będę mogła po powrocie przescrobblować wszystkie odsłuchane piosenki czy jest jakiś limit czasowy i przescrobbluje mi się tylko pare dni nie całe 2 tygodnie? I czy można to jakoś zmienić/ustawić na dłużej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

teoretycznie nie ma limitu czasu, bo scrobblowanie z ipoda polega na porownaniu stanow playcounts pomiedzy ostatnim a obecnym zsynchronizowaniem i sprawdzeniem czy czas kiedy piosenka byla odtworzona po raz ostatni jest w tym przedziale czasowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W moim przypadku program wykrywa odtwarzacz, ale nie znajduje odsłuchanych utworów. Z tego co wyczytałem wynika, że scrobblowanie nie działa z serią NWZ-A81x i starszymi grajkami.

A masz zainstalowany WMP 11 ? Wykrywa Ci jako MTP ?:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Nie dokonuje żadnych zmian. Nie może, bo by był nielegalny.

 

Jakiś czas temu wyszła beta Zenses2.

Jakie macie wrażenia? Ja nie mogę przescrobblować z Sony S638f.

 

Zaznaczam tracki do scrobblowania, potwierdzam chęć wysłania na serwer, po czym wywala mi błąd:

"New submissions must be later than 11 paź 2009 14:20:22".

 

Nie wiem, czemu ubzdurał sobie właśnie tą datę, od trzech dni nie scrobblowałem na kompie nic.

 

Any idea?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasiasty, tam masz kalendarzyk, zmień datę na 12 paź 2009 14:20:22 i powinno scrobblować. u mnie też jakieś jaja, zczytuje, wysyła, ale na laście nie ma. tzn, za pierwszym razem (na tej becie) wszystko niby ok, ale na laście nico. drugim razem (po kilku dniach) poszło gładko. teraz próbowałem scrobblować i beta twierdzi że wszystko ok i wysłane, ale na laście nic nie dodało. ma ktoś wcześniejsze wersje zenses'a? wersja 1.coś (<300kb) działała u mnie nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasiasty, tam masz kalendarzyk, zmień datę na 12 paź 2009 14:20:22 i powinno scrobblować.

 

No rzeczywiście był kalendarzyk. Zaznaczyłem wcześniejszą datę, kliknąłem Scrobble i nic :( Program na dolnym pasku wyświetla 'Validating scrobbles' i nic się nie dzieje. Chętnie łyknę także starszą wersję o ile ktoś ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączyłam antywirusa i zainstalowałam program, jednak mam podobny problem jak kolega wyżej. Podłączyłam odtwarzacz, program pokazał mi go w Connected Device i zalogowałam się na last.fm. Odłączyłam odtwarzacz, przesłuchałam kilka piosenek podłączyłam znowu i po kliknięciu na Fetch Tracks, nie odnajduje ani jednej piosenki :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności