Skocz do zawartości

Scrobblowanie utworów na LastFM z odtwarzaczy


happysad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

LOL! O_o

 

Zenses z Meizu M6 prawie działa!

 

Meizu wykrywa i wykrywa odegrane utwory. Ma problem tylko z wysłaniem do last.fm.

 

To już imho 90% sukcesu

 

Oczywiście player musi pracować pod MTP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jestem laikiem. Mógłby mo ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym MTP, co to jest? Mam Cowona D2 i mi go nie wykrywa w ogóle.
Hm... nie mam (niestety :() cowona d2. Jak podłaczysz playera do komputera to wykrywa jako dysk wymienny czy urządzenie multimedialne?

 

Musisz zmienić w opcjach (zapewne) tryb z USC na MTP. Nie wiem jak masz to opisane w menu. Poszukaj opcji USC i zmień na MTP albo dysk wymienny i zmień na urządzenie multimedialne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki już niby wszystko działa, ale znów pojawoł się problem. Wszystko robie tak jak w tutku pisze mi że wszystko zostało pomyślnie przesłane a jak wchodze na lasta to nie ma tych piosenek i w liczniku tez mi nie dodało że mam więcej przesłuchań? O co chodzi?
Eh... no właśnie :(

Mam dokładnie to samo :(

 

Normalnie już byłem taki zadowolony kiedy zobaczyłem, że działa a tu zonk ;/

 

Jeśli ktoś potrafi rozwiązać ten problem to bardzo proszę o odpowiedz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra coś sie udało. Postanowiłem próbować jeszcze raz. Tylko tym razem ustawiłem datę na dziś rano czyli czas w którym na pewno nie słuchałem muzyki na kompie. Komputer sie lekko zawiesił wydał kilka dziwnych dźwięków i przescroblowal mi piosenki z tym że też nie wszystkie. Pewnie trzeba cośz tą datą pokombinować. Następnym razem ustawie na noc albo jakoś jeszcze inaczej w każdym razie wszystko idzie w dobrym kierunku :rolleyes:

 

Teraz tak sobie pomyślałem tylko nie wiem czy dobrze, że może mi nie scrobbluje utworów z kart? Nie wiem czy to możlie bo sie nie znam . Byłbym wdzięczny gdyby ktoś to potwierdził, bądź napisał że to raczej nie w tym bład. Wiedziałbym na czym stoje przynajmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, do nano 1G rockbox jest idealny. Mi również iTunes nie współpracował z nanosem i lastem. Więc zainstalowałem rockboxa , qtcscrobblera i jazda, wszystko ładnie się zgrywa. instalacja rockboxa dla czytających nie powinna sprawić większych trudności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rockbox... Przeciez ja nie urodzielem sie wczoraj i Nano juz troche mam.

 

Rockboxa mialem przez dlugi czas, ale szczerze mowiac on zwyklemu uzytkownikowi on zupelnie zbedny. Mam milion ustawien, ktore i tak nie sa mi potrzebne, w dodatku RB dziala zauwazalnie gorzej (wolniej, ma przestoje przy przewijaniu piosenek, czasem lubi sie powiesic) no i przedewszystkim szybciej zre baterie.

 

I zeby nie bylo, ze nie wiem o czym mowie, zwyklego FW uzywam juz 3 tyg, wczesniej caly czas RB. I do RB napewno nie mam zamiaru powrocic, bo soft Apple po prostu jest bardziej przyjazny i ma wiecej zalet dla mnie. Z iTunes moge sie pomeczyc, przynajmniej mi odkladki czyta, interface jest ladniejsze. Jedynie scrobblowanie pozostaje. Fakt, qtScrobblerem latwo sie to robilo, ale dla samego scrobblowania nie bede powracal do RB. A przeciez musi byc jakis sposob jak scrobblowac Nano...

 

Po za tym jak ktos uzywa od poczatku RB na Nano, niech sie sprobuje przestawic na tydzien na soft apple. Wtedy zobaczy o czym mowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez go mialem, instalka nawet na pulpicie lezy tylko on tez nie chcial mi scrobblowac iPoda...

 

On scrobbluje tylko utwory odtworzone od pierwszego uruchomienia iSprogglera - przesłuchaj jeden utwór, podłącz ipoda, poczekaj jakąś minutkę, dwie i zobacz czy wyśle dane do last.fm, ewentualnie podłącz ipoda dopiero po włączeniu iTunes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm, jakoś dosłownie przed chwilą wpadł mi w oczy program iSproggler co to używa iTunes do wyciągania na lasta kawałków. Podłączamy iPoda, czekamy aż się zsynchronizuje, nie słuchamy na itunes kawałków, odpalamy skonfigurowanego iSprogglera i ponoć działa. Tyle w teorii;) czekam aż ktoś to wypróbuje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności