Skocz do zawartości

sansa CLIP ROCKBOX


sspiderr

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem zielony jeśli chodzi o oprogramowanie itd. ale ciągle widzę napisy na rockbox i na tym forum że playery z serii v2 nie są obsługiwane przez rockboxa ale mój odtwarzacz jest chyba v1 sansa fuze firmware: 01.01.22 czy to znaczy że mam fuzea v1 ???? jeśli tak to czy to znaczy że nie będe mógł korzystać z rockboxa ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według tej strony rb na fuze i clipa już prawie gotowy :D

niekoniecznie. moze byc tak, ze ostatniego problemu nie uda im sie pokonac calymi miesiacami. w ogole byl jzu taki status, ze pamiec niby funkcjonuje, ale pozniej przy okazji jakichs zmian okazalo sie, ze jest jakis problem i zmienili status na 'flawed'. roznie moze byc, ale mysle, ze lepiej patrzec na tamta strone, niz co rusz pytac tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem na forum rockboxa z prośbą o to, aby ktoś z developerów przesłał mi aktualną wersję rockboxa na Fuza przez co będę mógł im tam niby pomóc.

 

Dostałem taką odpowiedź:

 

"Twoja wiadomość została usunięta. Jeśli nie możesz skompilować rockboxa na FUZE samodzielnie, nie można nam pomóc, przynajmniej teraz. Kugel."

 

Czyli jak widać da się uruchomić RB na Fuzie, tylko trzeba to jakoś skompilować...

 

Umie ktoś taki myk zrobić? Ja niestety nie wiem jak się do tego zabrać...

 

Sorry za offtopa, ale nie chce robić osobnego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie ryzykował samodzielnej kompilacji - o ile na Clipie RB jako tako działa, o tyle na Fuze już jest mniej ciekawie... sam fakt, że są problemy z obsługą nawet wewnętrznej pamięci powinien w wystarczający sposób odstraszać...

 

EDIT: Na razie nie ma też żadnej metody przywrócenia Sandisków v2 (AMS) do stanu fabrycznego, jeśli instalacja Rockboksa się nie uda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No nie tak bardzo daleko... Odtwarzanie muzyki + działająca pamięć dla odtwarzaczy większych niż 4gb. Na moim FUZE 2GB + MicroSD 4gb RB śmiga bardzo dobrze.

 

Kumpla Clip też śmiga na niefinalnej wersji RB - narazie bez żadnych większych problemów. Wszystko ma się dobrze i sprawnie.

 

Pozdrawiam i zachęcam do instalacji RB na FUZE ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.rockbox.org/twiki/bin/view/Main/SansaV2

 

Myślę, że to nie ma znaczenia jak akurat do clipa się posuwają prace, bo podejrzewam, że wypuszczą rockboxa od razu do wszystkich sans V2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności