Skocz do zawartości

Metal


Goku

Rekomendowane odpowiedzi

Heh dlatego nie ściągam z torrentów bo tam wysyłasz plik i już wtedy jest nielegalnie. A z serwera jest wszystko super elegancko, pozatym to tylko linki, a za linki ci nikt nic nie zrobi. W linkach nawet możesz podać cały instruktaż krok-po-kroku hakowania serwera pentagonu[o ile ty go nie napisałeś] i nikt ci nic nie zrobi.

Skiltron fajnie grają :)

W linku przecież nie ma ani trochę udostępnianego materiału. Spróbuj sobie ściągnąć przez wyszukiwarkę stronę z podanego linka będzie miała kilkanaście kb ale nie będzie miała udostępnianego materiału :D

Zresztą co ja się bede produkował

http://biznes.onet.pl/5,1419686,prasa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skiltron bedzie na miejscu jesli chodzi o szkockie klimaty

btw: nevermore i thrash ? to chyba joke :)

 

No, a co innego? Skad ty sie urwales? Ewentualnie, niektorzy nazywaja to power metalem, ale nie w stylu p2p2 tylko tym "prawdziwym", bo te pojecie potem przykleilo sie do cukierkowych Kamelot i innych Of Fire (ktorej to definicji ja uzywam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chm po przesłuchaniu paru kawałków Nevermore dochodzę do wniosku, że warto byłoby się z tym zespołem bliżej zapoznać :) Trash metal powiadasz? Nie wiem czemu, ale do tej pory ten gatunek jakoś niezbyt pozytywnie się mi kojarzył :P Czy Nevermore jest typowym przedstawicielem tego nurtu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Nevermore jest typowym przedstawicielem tego nurtu?

 

Nie. Nevermore szczegolnie na ostatnich plytach traci nutka progresji, ale w ich muzyce wciaz przewaza thrash.

 

Jezeli chcesz sie przekonac to polecam:

Slayer - Seasons In The Abyss

Megadeth - Rust In Peace

Tankard - The Beauty And The Beer

 

Zmieni Ci sie poglad na Thrash metal :D Ta muzyka potrafi byc na prawde ciekawa i ambitna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość badnewz

właśnie odsłu****ę nową płytę Nile`a ( Ithyphallic)...i chyba przekonałem się do tego zespołu dzięki tej płycie... mniej chaotyczna od reszty dokonań zespołu...masakrycznie szybka stopa...nareszcie nauczyli się porządnie growlować - pozostając wciąż w starym klimacie

 

(edit)

 

 

http://muzyka.onet.pl/0,1553221,newsy.html

 

 

LOL

 

 

( nie wiedziałem czy wkleić to w metal, czy w humor więc wklejam w obydwa wątki) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Nevermore szczegolnie na ostatnich plytach traci nutka progresji, ale w ich muzyce wciaz przewaza thrash.

 

Jezeli chcesz sie przekonac to polecam:

Slayer - Seasons In The Abyss

Megadeth - Rust In Peace

Tankard - The Beauty And The Beer

 

Zmieni Ci sie poglad na Thrash metal :D Ta muzyka potrafi byc na prawde ciekawa i ambitna.

 

Polecam szczególnie 1 pozycję - jedna z najlepszych płyt ever. Nie jestem w tej płycie znaleźć słabego punktu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo polecam wszelkie utwory zespołu Moi dix Mois. Mało znany w Polsce japoński zespół gothic rockowy/metalowy ale jego muzyka jest naprawdę świetna. Profil na last.fm: http://www.last.fm/music/Moi+dix+Mois

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo polecam wszelkie utwory zespołu Moi dix Mois. Mało znany w Polsce japoński zespół gothic rockowy/metalowy ale jego muzyka jest naprawdę świetna. Profil na last.fm: http://www.last.fm/music/Moi+dix+Mois

 

Posłuchałem tych próbek na last.fm i mnie nie zabiło :D Mało mHroczne i mało metalowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchałem tych próbek na last.fm i mnie nie zabiło :D Mało mHroczne i mało metalowe.

Bardziej metalowy jest album "Beyond the Gate", te kawałki pochodzą z lżejszych "Nocturnal Opera" i "Dix Infernal".

Polecam również Dir en grey, aczkolwiek ludzie mają dosyć różnorodny stosunek do tego zespołu (od uwielbiania do nienawidzenia), poza tym ich muzyka jest bardzo różnorodna (od bardzo spokojnych kawałków po totalną psychozę). Link na lastfm: http://www.lastfm.pl/music/Dir+en+grey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt że raczej stawiam na klimaty rockowe niż metalowe, ale zarówno M10M jak i DEG mają również sporo utworów metalowych (zwłaszcza DEG, ale M10M również).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei męczę zeszłoroczną płytę Amorphis - Eclipse. Po kilku - moim zdaniem - bardzo przeciętnych płytach, ta wreszcie mi się podoba. Zmiana wokalisty dobrze im zrobiła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio (przynajmniej raz dziennie ;) ) "In Sorte Diaboli" od Dimmu, a na dniach (mam nadzieję) "The Apostasy" od Behemotha. A tak bardziej ogólnie to wszystko z dyskografii Dimmu, Old Man's Child, Behemoth, część (niestety nie udało mi się jeszcze skompletować wszystkiego) Immortal, Death "Symbolic" i zespół w którym znajomy popyla na basie Morior Axis "Sudetian Winter" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei męczę zeszłoroczną płytę Amorphis - Eclipse. Po kilku - moim zdaniem - bardzo przeciętnych płytach, ta wreszcie mi się podoba. Zmiana wokalisty dobrze im zrobiła :)

 

Dali ******sty gig na zeszłorocznym hunterfeście, grając kilka kawałków z tego albumu (w tym świetne "Perkele"), tylko nagłośnienie przez pierwsze 10-15 minut mieli skopane strasznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agresywną muzykę, zapoznaje się z muzyką Pantery :)

 

No to proponuje zapoznanie się z pierwszymi albumami Pantery, Metal Magic (1983), Projects in the Jungle (1984), I Am the Night (1986) są doprawdy agresywne. Żeby nie być gołosłownym, utwór "Ride My Rocket" zaczyna się niszczącymi ;) słowami:

 

in this day and time of metal magic

we need rock and roll

we need PANTERA!

 

I didn't wanna touch you

since we were both sixteen

didn't wanna take you down

and show you what love means

now is the time

this is the place

get ready to take a chance

we don't have a minute to waste

 

Nie ma co, na tych trzech krążkach to dowalili niemiłosiernie. Na szczęście potem "odkupili" grzechy, choć mimo wszystko nie powinni się odcinać od swojej twórczości (a to zrobili). Mnie ich muza specjalnie nie leży, ale o gustach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności