Skocz do zawartości

Czy marka Cowon jest naprawde tak słabo znana?


Nice Gay

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis będąc w saturnie chcialem rozejzec sie za Cowonem D2, zapytałem wiec goscia ktory zajmuje sie playerami.

Pytajac sie czy są playery marki Cowon (powiedziałem KOŁON - jesli zle to prosze o poprawke) na to ten gosciu od playerów z wielkim zdziwieniem oznajmił że pierwsze słysze taką marke, i zapytał czy to taka chińska tandetna marka??/ :blink:

 

Czy kierva można wogole zatrudnic jakiegos speca od playerow a nie takiego goscia co nawet niewie co to Cowon????

 

 

Co wogole sadzicie o takiej obsłudze?

 

Czy marka Cowon jest tak slabo znana?

 

Apropos jak sie wymawia Cowon? KOŁON???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze wypowiedziales chyba, tak w jakichs prezentacjach youtubowych mowia i chyba w jakichs reklamach tez tak slyszalem.

 

jesli typ byl odpowiedzialny akurat za odtwarzacze, to mozna sie dziwic, ze nie zna. ale z drugiej strony jesli cowonow u nich nie ma, to moze sie nie znac. nie wyobrazam sobie szukania pracownika na kazdy dzial i wpisywanie do wymagan rozeznanie w danym rodzaju urzadzen elektronicznych.

trzeba bylo pojsc do jego przelozonych i powiedziec, ze uwazasz, ze sprzedawca odtwarzaczy powinien sie na nich doskonale znac i opowiedziec jak ty sie dobrze znasz i jak poglebiasz wiedze na forum i by go wywalili, a zatrudnili ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kolo przecież nie jest człowiekiem, którego pasją są przenośne odtwarzacze. Może dostał robotę po znajomości, w każdym razie ma wyglądać profesjonalnie - żeby jak ktoś dokonuje zakupu był zadowolony że skorzystał z rad profesjonalisty. Zatrudniać speca się nie opłaca bo po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie są uroki supermarketów...:P

W Media posługuja się nazwą marki IAUDIO, a jako że Media-Saturn-Holding GmbH, to i w Saturnie powino być podobnie...

IRIVER też tam widziałem i to po rozsądnych cenach - supermarkety sie przydają, kiedy wiesz co chcesz kupić a market jest tylko dystrybutorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego Wy ludzie w ogóle oczekujecie?

 

Specowie siedzą na forach, a w sklepach są ludziska, doradzający tym, którzy nie potrafią skorzystać z googla (są rzecz jasna wyjątki - ostatnio bodajże MM w Wawie zrobiło na mnie wrażenie - sprzedawcą w dziale fotografii był facet, ze świetnym portfolio w necie, który korzystał z 2/3 wystawionych aparatów, a facet od słuchawek gadał, jakby był stałym bywalcem naszego forum).

 

Takowi nie potrzebują porządniej porady - gdyby potrzebowali, używaliby googla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio bodajże MM w Wawie zrobiło na mnie wrażenie - sprzedawcą w dziale fotografii był facet, ze świetnym portfolio w necie, który korzystał z 2/3 wystawionych aparatów, a facet od słuchawek gadał, jakby był stałym bywalcem naszego forum).

Hehehe, aż się ciśnie na usta pytanie, co tacy ludzie robią w MM :P

 

Bo ja wiem czy Saturny i inne takie mają niskie ceny. Np iAudio 7 w Saturnie w Złotych Tarasach był w takiej samej cenie jak w MP3Store. W takim wypadku wiadomo że nie wspomoże się molocha zostawiając u nich kasę :D.

Chodziło mi raczej o coś odwrotnego - najczęściej produkty w takich sklepach są drogie (czasami wręcz niedorzecznie drogie). Duże markety elektroniczne kuszą promocjami, mają faktycznie część produktów w atrakcyjnych cenach, a na reszcie totalnie zdzierają.

Ludzie zaś łatwo się nabierają na reklamowe hasła w gazetkach. Ja sam kupowałem przez dłuższy czas płytki w cake'u w MM po 50 PLN, dopóki przypadkiem nie zauważyłem, że w sklepie komputerowym 200m dalej te same płytki kosztują 20 PLN za cake.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności