Skocz do zawartości

Meet na Podlasiu.


Adrian4

Rekomendowane odpowiedzi

moja sugestia jest taka, termin może byc nawet wcześniej lub później zależne kto co kiedy bedzie miał

 

podajcie tez jakis propzycje gdzie możemy sie spotkac rozsiąść podłczyc klocki posłuchac pogadać nie przeszkadzać innym aie i by nie było zbyt głośno, miec podłaczenie do 230V jakieś fotele kanapa (obecnie cos ok 5-6 osób B)) i stoliczek,

 

+jakies kluby osiedlowe

+akademiki

-bary puby srednio połowa z nas ma otwarte słuchawki

-rms to sklep a nie miejsce spotkań

 

podajcie jakie dni wam pasują

mi pon, sroda, czwartek, wtorek przed 20, w piatek uciekam poza białystok

Edytowane przez retter6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 269
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

U mnie są dwie zmiany w pracy także muszę wiedzieć przynajmniej z tydzień wcześniej kiedy spotkanie się odbędzie , dysponuję V39, X1050, Iriver T60 , Samsung Z5 , SoundMagic P30, Hd600, Grado Sr80 , może jeszcze będę miał Mxm ( AD8397) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@retter: i tak co weekend masz, że uciekasz? Ja właściwie w białym jestem tylko na weekendy, z rzadka zostaje z niedzieli na poniedziałek.

 

Co do miejscówki to gdybyśmy się już jakoś zdecydowali to mogę pogadać ze znajomym który posiada lokal czy by nam nie udostępnił "dolnego piętra" w godzinach mniejszego ruchu/ poza ruchem/otwarciem.

 

 

 

EDIT: I jeśli chodzi o mnie i moją pracę to najlepiej dla mnie byłoby gdyby meet wypadł na przełomie marca/kwietnia bo potem miesiąc mam wyjęty z życia. Więc ja bym się opowiadał za terminem od 30 marca do 2 kwietnia.

 

Wszyscy zainteresowani, podawajcie swoje propozycje terminowe!

 

Także moja: między 30 marca a 2 kwietnia

Edytowane przez TempleInDreams
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj, uciekam z miasta moge zostac ale to tak najlepiej w piatek, co by leciec w sobote.

Znowu w piatek mam inne spotkania w innym kubie, poza białym.

 

Mowie tu o formie raczej co jakis czas, a nie raz i czesc. Fajnie jest posłuchac zobaczyc cos innego co jakis czas.

Jesli chodzi o mnie albo 30 albo 2, nalepiej 2 kwietnia po 15-16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rękami i nogami podpisuję się w takim razie pod 30tym ponieważ na 2go musiałbym specjalnie do Białego jechać po pracy. A co jakiś czas pewnie, jestem za! Ogłaszamy 30go spotkanie? Powstanie pytanie GDZIE i KTO jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie 30 marca mogę miec sobote pracującą wiec dopiero po 15h bede wolny:/ a w soboty zawsze duży ruch, gdzie w ponidziałek 2kwietnia były by napewno mały ruch.

 

Wooow, miało nas byc 5-6 a mozę bedzie 7-8:)

Piszcie co możecie brac :)

JEDNA PROŚBA, CI KTÓRZY PRZYNOSZĄ MUZYKE NA PAMIECI PROSZĘ SFORMATOWAĆ PAMIĘĆ BY NIE PRZYNIEŚĆ JAKIŚ VIRUSÓW, byc moze bedzie jakis lapek by posłuchac swojej muzyki na innych grajkach.

Bez formata nie bedzie możliwosci takiej możliwości.

 

Czytane nosniki wszystko na usb, miniusb, SD, ipody, ew proszę o przyniesienie swoich kabli.

 

Jednak bez jakiegos wydzielonego pomieszczenia raczej się nie obejdzie. Luksusem bedzie jesli będą to fotele itp i jakies stoliki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, co ustalamy konkretną datę? Rozumiem Retter, że mówisz o spotkaniu w piątek po 15? Ja do 4 pracuję więc w białym mógłbym być dopiero po 17.

 

Pozostaje miejsce i skład do ustalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może byc 17 obstawiam ze zejdzie nam spokojnie do 3-4h wiec jak ktos chce możemy o 16h zacząc.

Dużo ? hmmm na 2osobowym 2 pary słuchawek 2 grajki zajeło 1,5-2h, ew może też sie skończyc po 2h nikt nikogo nie trzyma.

Skład wszyscy chetni.

Miejsca jeszcze odpowiedniego, a raczej żadnego nie mamy. Macie jakieś propozycje dawajcie gdzie adres, i co to jest ?

 

@ Mattej wez tego DACa jak sie nie sprzeda. Co można podniego podiąc ?

 

To jak mamy jakiś lokal ?

Jesli chodzi o mnie wolabym o 15,30 mniej wiecej ja o 18 bede spadał, chyba że przeniesiemy to na 2 kwietnia.

Troche głupio bedzie mi wychodzić nakrecił wszystkich na meet i pierwszy wychodzi no ale w domu kupa roboty, i słuchawki leża i czekają moje akgggggggg:)

 

Sobota, niedziela zupełnie odpada:/

edit

Może wyjść tak że mnie nie bedzie zaczyna mnie łamac choroba:/

Edytowane przez retter6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u siebie w klubie by zobaczyć jakies możliwości na spotkania

 

1.- 37zł za sale, umowa ciwilno prawna (czyli słabo)

2.- robimy spotkania edukacyjne otwarte by promować dobrą muzyke, elektronikę w zamian możemy sobie skorzystac w zamknietym pomieszczeniu (słabo ale lepiej) wystawiając SWOJE KLOCKI

3.- pomagamy cos zrobic np umilic starszym panom grę w karty dobrą muzyką z ich lat (srednio)

4.- spotykamy sie u kogoś w domu tu niestety ograniczona liczba osób

5.- ew jakies inne propozycje ??

 

Głosujemy co i dlaczego.

Edytowane przez retter6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę , że najlepszą opcją jest 2. Będziemy mieć swój pokój za darmo. Jak przyjdzie ktoś z zewnątrz to pokażemy mu ile się traci słuchając muzyki z telefonu ( a może nawet trafi się ktoś z jakimś sensownym odtwarzaczem\ słuchawkami)i.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

nauszniki: AKG Q701, FA-004 (Fischer Audio), Superlux HD 681 B, CAL! (jeszcze te z przetw Fostera) - płatki kosmetyczne mod!

DAC: Beresford TC-7520 Caiman GFmod v5

amp: Matrix M-STAGE i w Beresie, E11 - z ciekawości

z playerków mogę wziąść A865 Sony (po LODzie z E11) i Clip+, mam jeszcze kabel LOD do iPodów

doków nie używam

Aha, DVD Pioneera jako transport z wyjściem optycznym, chyba że coś będzie na miejscu.

Z płyt jazz, rock, klasycznej od groma, różne inne, na karcie pamięci sporo wma256 z muzodajni (spokojnie zastępuje mp320, nawet jest lepiej)

 

retter, ja wszystkim co oferujesz jestem zainteresowany, ten ipod to imod już? szkoda, że k601 nie będziesz miał i lampki :-/

Edytowane przez Mattej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na którą i gdzie ? Ja mogę przynieść HD600 i Grado SR80 , oraz P30 i o ile kumpel do pracy nie zapomni to będą JTS 525 , oraz MXM (ad8397) , Sony X i Vedia V39 , tylko gdzie my to wszystko pomieścimy ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to co sygnaturka nosi:

 

hd380 pro, vedie 300, nano 1g, video, samsung p2, maya u5, onkyo nd-s1, może e11 uda mi się wziąć.

 

 

EDIT: Będzie ze mną jeszcze mój laptop oraz

Edytowane przez TempleInDreams
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nauszniki: AKG Q701, FA-004 (Fischer Audio), Superlux HD 681 B, CAL! (jeszcze te z przetw Fostera) - płatki kosmetyczne mod!

DAC: Beresford TC-7520 Caiman GFmod v5

amp: Matrix M-STAGE i w Beresie, E11 - z ciekawości

z playerków mogę wziąść A865 Sony (po LODzie z E11) i Clip+, mam jeszcze kabel LOD do iPodów

doków nie używam

Aha, DVD Pioneera jako transport z wyjściem optycznym, chyba że coś będzie na miejscu.

Z płyt jazz, rock, klasycznej od groma, różne inne, na karcie pamięci sporo wma256 z muzodajni (spokojnie zastępuje mp320, nawet jest lepiej)

 

retter, ja wszystkim co oferujesz jestem zainteresowany, ten ipod to imod już? szkoda, że k601 nie będziesz miał i lampki :-/

akg poki nie wygrzejsz nie ma co brac, 300h jak nic, k701 są podobno w pełni wygrzane po 600h

dvd tez narazie też nie ma sesu, zostaw cos na pożniej czasu tyle nie bedziemy mieli,

k860 nie wygrzane, a k601 muszą leciec na sell:/

To na którą i gdzie ? Ja mogę przynieść HD600 i Grado SR80 , oraz P30 i o ile kumpel do pracy nie zapomni to będą JTS 525 , oraz MXM (ad8397) , Sony X i Vedia V39 , tylko gdzie my to wszystko pomieścimy ;) .

po za p30

Ja to co sygnaturka nosi:

 

hd380 pro, vedie 300, nano 1g, video, samsung p2, maya u5, onkyo nd-s1, może e11 uda mi się wziąć.

 

wszystko, e11 może bedzie

 

wqr bo trzeba krecić kręcic aż sie ukreci:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że możemy pomału stalic datę meetu, proponowana data od 4 czerwca.

 

Nie mamy ustalonego miejsca, możliwa składka (40zł brutto) na opłacenie sali gdzie będziemy mieli spokój cisze i miejsca full (bardzo istotne). Macie jakieś propozycje mówcie każda propożycja może wypalić.

 

Każdą osobę chętną proszę o wysłanie PM z numerem tel. w razie czego jakby były problemy z trafieniem.

 

Proszę też o wypisanie kto co przynosi. Dobrze jest mieć swoją muze na pamięci (BEZ WIRUSÓW). Kable do swojego grajka.

 

Ja mogę zaoferować imoda + rsa shadow i słuchawki se -3way . Na początku kwietnia będę miał nowego moonlighta .

 

RSA chetnie usłyszę, i taaa co chciałes upgrejdować.

Edytowane przez retter6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili mogę zaoferować dt 880, se 3 way reference , rsa shadow, imod i moonlight reference. Z tym, że do moonlighta mam tylko przejściówkę na imoda , więc jak ktoś chciałby podłączyć do swojego sprzętu to potrzebny jest kabel / przejściówka na rca.

Edytowane przez snooke_r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności