Skocz do zawartości

Meet na Podlasiu.


Adrian4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 269
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak się uda, to też sprzęt od HiSoundAudio i Momentum On-Ear.

 

Kurczę, jeszcze nie odpisali. Nie mam niestety zbytnio czasu do nich zadzwonić, bo wracam do domu, jak już zamykają. Jutro spróbuję.

 

Dobra, nie zauważyłem.

 

 

Witam,

Jesteśmy w stanie się zgodzić na zorganizowane spotkania użytkowników forum.mp3store.pl w naszej firmie. Będę osobą kontaktową z którą proszę wszystko ustalać.

Na jakich zasadach... to czego oczekuje mój szef:

- wypożyczamy naszą salkę odsłuchową:
http://www.rms.pl/szukaj?query=Showroom
salka na czas spotkania zostanie opróżniona z kolumn i zbędnego sprzętu

- data i czas spotkania musi być wyraźnie oznaczona i czasowo zamknąć się w wyznaczonych godzinach

- pośród osób które przyjadą razem z Panem musi być minimum jedna osoba pełnoletnia, która weźmie odpowiedzialność za pozostawiony na salce sprzęt i jej stan po spotkaniu

Więcej szczegółów oczywiście omówimy bliżej spotkania. Liczę na ciągły kontakt w tej sprawie z Panem.

:win:

 

Proponuję wybrać coś z poniższych terminów, niestety wcześniej z mojej strony będzie ciężko:

25.01

31.01

1.02

7.02

8.02

 

W zależności od daty zmieni mi się "asortyment". Na pewno Harman Kardon SOHO zostaną ze mną dłużej, bo będę je modował.

 

I jeszcze raz, ile osób na 101% będzie?


.

Edytowane przez iDaft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wybrać coś z poniższych terminów, niestety wcześniej z mojej strony będzie ciężko:

25.01

31.01

1.02

7.02

8.02

Myślę ze lepiej po sesji :) czyli druga połowa lutego.

Edytowane przez retter6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no tak, sesję macie. Do kiedy?

 

Na drugą połowę lutego jak nic nie wypadnie będę miał ciekawe zestawy:

Fiio E12
One S
iPod Touch 4G
iPhone
Lumia 920
?
Etymotic HF3/HF5
JBL Synchros S200
Westone 4R/3
Yamaha EPH-100
lub
Prodigy Cube
iBasso D10
FiiO E12
Soundmagic HP100
AKG K550
Shure SRH1440
Edytowane przez iDaft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, jestem nowy na forum i akurat z Białego.
Z wielką chęcią chciałbym się spotkać z kimś bardziej doświadczonym ode mnie.
Jeżeli chodzi o sprzęt to w sumie trochę bieda bo mam tylko ath-m40fs ( nie liczę jakichś tam lenco czy starych philipsów które dodali mi, a w zasadzie ojcu przy zakupie wieży jakieś ..14 lat temu).
Z odtwarzaczy jest ipod 3g, nie licząc telefonu i największej boleści czyli laptopa (fiio e10 planuję zakupić).

Ok, także jeżeli można to chciałbym wziąć udział w takim meecie, tylko jak mógłby ktoś napisać tak z większego jak to wygląda byłbym wdzięczny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ok, także jeżeli można to chciałbym wziąć udział w takim meecie, tylko jak mógłby ktoś napisać tak z większego jak to wygląda byłbym wdzięczny

Spotykamy się na kilka godzin przy akompaniamencie wszelakiego sprzętu grającego i wymieniamy doświadczeniem, a na końcu i tak stwierdzamy, że nasz sprzęt do bani i musimy kupić nowy. ;)

 

Tych ATH chętnie bym posluchał. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, no to spoko. W takim razie czekam z niecierpliwością :P
A jeżeli chodzi o termin to myślę, że mi łatwiej będzie się dopasować, bo specjalnie nie mam jakichś ważnych wydarzeń.

Tylko ostrzegam te ATH trochę zniszczone, nie to co zdjęcia na necie. Lipa, że pady już poobdzierane, a na thoman trochę drogo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę pamiętać o zasadach i obowiązkowych zapisach: http://forum.rms.pl/index.php/topic,1520.0.html

 

Termin i miejsce
21 lutego 2014, piątek
RMS.pl Salon Audio-Video
Sala odsłuchowa RMS.4D
Handlowa 7
15-399 Białystok
Organizacja odsłuchów
Odsłuchowicze zostaną podzieleni na 6 osobowe grupy:
17.00 - 18.00 - I grupa
18.00 - 19.00 - II grupa
19.00 - 20.00 - III grupa
Jak zwykle decyduje kolejność zgłoszeń na poszczególne godziny. Osobom, które nie potwierdzą swojej obecności nie będziemy w stanie udzielić gościny, ze względu na ograniczoną liczbę stanowisk odsłuchowych.
zapraszam do kontakt z nami i zapisów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Proszę pamiętać o zasadach i obowiązkowych zapisach: http://forum.rms.pl/index.php/topic,1520.0.html

 

Termin i miejsce
21 lutego 2014, piątek
RMS.pl Salon Audio-Video
Sala odsłuchowa RMS.4D
Handlowa 7
15-399 Białystok
Organizacja odsłuchów
Odsłuchowicze zostaną podzieleni na 6 osobowe grupy:
17.00 - 18.00 - I grupa
18.00 - 19.00 - II grupa
19.00 - 20.00 - III grupa
Jak zwykle decyduje kolejność zgłoszeń na poszczególne godziny. Osobom, które nie potwierdzą swojej obecności nie będziemy w stanie udzielić gościny, ze względu na ograniczoną liczbę stanowisk odsłuchowych.
zapraszam do kontakt z nami i zapisów.

 

To ja wyjdę z propozycją inna 6 osobowa grupa najbardziej obeznanych użytkowników (w swoim gronie najlepiej i znacznie przyjemniej) tego forum zgłosiła by się w innym termie o innej godzinie, blisko tego 21lutego powiedzmy 20-22lutego.

 

Reszta PM ja albo iDaft bo oboje w tej sprawię rozmawialiśmy z obsługą sklepu o meet ale jakoś nie wyszło może to i dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dni wolne od pracy/szkoły jak najbardziej, od poniedziałku do piątku nie mam praktycznie czasu, także chętnie się dostosuję do Was. Jeżeli dużo osób będzie chciało na piątek, to nie ma sprawy - ja odpadam niestety, możecie kręcić beze mnie. :)

 

Do 10tego jestem na wyspach, w nocy wylatuje, będę we wtorek, to tym bardziej będę musiał dużo rzeczy nadrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności