Skocz do zawartości

Meet na Podlasiu.


Adrian4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 269
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja również pojawię się z Adrianem. Jestem już dłuższy czas na liście ale jakoś nie miałem sposobności żeby się wypowiedzieć.

Ze sobą przywiozę :

 

Philipsy SHP8900

ULTIMATE EARS Super.fi 5 Pro

Sony MDR-KX70 (jak naprawię kabel)

iRivera H120

HP iPaq 514 :D dżołk ;)

 

 

Posłuchałbym

UM1 oczywiście :D

CAL!

ER6i

Moonlighta ale chyba nie da rady ;/

 

Pozdrawiam

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stado. Zdecydowaliście się już na czas i mijesce spotkania? Dlaczego się nie odzywacie? Mam zajrzeć do Waszych PMów?

 

W tą niedzielę sprawdzę jak się przedstawia sytuacja w Galerii Białej. Czy jest tam dobre miejsce do spotkania i czy nie będzie tłocznie. Rozejrze się za czymś spokojnym w centrum. Może ktoś z Białegostoku ma juz jakieś konkretne propozycje?

 

Dlatego.

 

 

Poza tym, jeżeli meet będzie 19 to ja raczej nie jadę, najprawdopodobniej będę na 18stce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, jeżeli meet będzie 19 to ja raczej nie jadę, najprawdopodobniej będę na 18stce.

Dlatego właśnie prosiłem każdego z Was o podanie daty, która mu pasuje. Ustaliliśmy, że meet odbędzie się w 3 lub 4 niedzielę października.

Jeżeli nie możesz 19, to możemy spotkać się 26. O ile innym będzie ta data pasowała.

 

Poza tym... impreza 18stkowa zaczyna się wieczorem, więc gdybyś się postarał... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pozostało 2 tygodnie do meetu (przynajmniej wg. planów). Ludzie z B-stoku poszukajcie miejsca gdzie można się spotkać bo to ważne ! Wiem że nie jest z tym łatwo ale może akurat. Szukajcie nie wiem jakiejś świetlicy albo nie wiem pubu który otwierają dopiero wieczorem a w południe nie ma ludzi. Myślę że z właścicielami można by się dogadać. Dla nich i tak są to martwe godziny więc gdyby nas wpuścili to jest szansa że coś zamówimy i dla nich to czysty zysk. BTW jeżeli ktoś chce posłuchać mojego H120 z własną muzyką lub z tą którą dobrze znamy, no problemmo napisz co chcesz, wrzucę :)

 

Pzdr

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pozostało 2 tygodnie do meetu (przynajmniej wg. planów).

 

a to według plańow nie miało być w ten weekend?? <_<

BTW jeżeli ktoś chce posłuchać mojego H120 z własną muzyką lub z tą którą dobrze znamy, no problemmo napisz co chcesz, wrzucę :)

 

a może ktoś bierze lapka, bo np. ja się zastanawiam nad tym..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Untitled37 nie pojawi się na spotkaniu. Powiedział to w najdłuższym, ale czekamy na potwierdzenie. :)

 

Laptopa mogę wziąć ja, nie ma problemu. Tylko do jakiego celu będzie wykorzystywany? Domyślam się, że do przerzucania muzyki na inne playery.

Tylko w tym celu musicie mi napisać, w jakie oprogramowanie musiałbym się wyposażyć.

 

Ja mam HP Pavilion, jeżeli masz Maca, to Ty bierzesz. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności