Skocz do zawartości

Meet na Podlasiu.


Adrian4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 269
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wysyłam PMy do wszystkich osób na liście. Został nam tydzień, a nie mamy jeszcze miejsca.

Nawet "tydzień" to rzecz umowna, ponieważ niektóre osoby napisały tutaj tylko 1 post, w którym tylko zadeklarowały obecność na spotkaniu.

 

Edit: Aby nie było, że o kimś zapomniałem i przez to nie stawił się na spotkaniu. ;)

poczta2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę zapoznać się z postem #2. Są tam aktualne dane co do stawienia się na spotkanie.

 

Ja i Follman jesteśmy uzależnieni od daty koncertu. Jeżeli wypadnie w Niedzielę, będzie trzeba pomyśleć nad nową datą meetu, ponieważ zapewne też siemien zrezygnuje. Kamil nie jest w 100% pewny czy przybędzie (student :P).

 

Więc opłaca się przełożyć niżeli "stracić" 3 może nawet 4 osoby.

Jutro... :blink: a raczej dzisiaj wieczorem podam więcej szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i Follman pojawimy się na spotkaniu. Na szczęście koncert jest w Sobotę. Mam nadzieję, że starczy nam sił. :)

Siemien niestety nie pojawi się na spotkaniu, ponieważ ma tego dnia komisję wojskową. B)

Roli79 w Niedzielę pracuje lecz tak jak powiedział, może coś wykombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nie szkoda, bo ja odpadam i Follman też. Zwyczajny brak czasu i chęci, usprawiedliwiony nagłymi sprami.

Możemy zastanowić się nad zminaną terminu, a raczej nad przełożeniem spotkania. Tak po 3 listopada, miałym +18, więc...

 

Poza tym meet w Bstoku mógłby się odbyć w tą Niedzielę, a w następną zapraszamy do Hajnówki. :D Kamil, pomyśl nad tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

A może by się tak spotkać na świątecznej przerwie? 28.12? Ja ze swojej strony dotargałbym Vedię C5 i Meizu M3, a jak pokobinuję to coś więcej się znajdzie. Tylko zdecydujmy się max. do 20.12 bo musiałbym zacząć żonę przekonywać, że na trochę wyparuję podczas poświątecznego weekendu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by się tak spotkać na świątecznej przerwie? 28.12? Ja ze swojej strony dotargałbym Vedię C5 i Meizu M3, a jak pokobinuję to coś więcej się znajdzie. Tylko zdecydujmy się max. do 20.12 bo musiałbym zacząć żonę przekonywać, że na trochę wyparuję podczas poświątecznego weekendu :-)

 

hmm.. niby dobra opcja, tylko czy wszystkim podpasuje..

 

ja osobiście na podlasiu bywam coraz rzadziej, ze względu na studia i mieszkanie w wawie, więc w sumie nie wypowiadam się kiedy mowa o meetach w 'normalnych' terminach (nie przerwy świąteczne, ferie itp..)

ale może wtedy bym się wyrwał - pozostaje jedynie kwestia gdzie można by się ustawić..?

 

ze sprzętu służę tym co w sygnaturze (czyli JBLe, Fostexy, srs-y, iR T10, szufla, 2gen, może jedynie laptopa nie wezmę, ale i to jeszcze do rozważenia..), ewentualnie mogę załatwić kumpla z iR e100 i cresynami, ewentualnie samo e100, bez kumpla :] ale w ostateczności także z cresynami.. ;)

 

a w ogóle @k_urczak skąd jesteś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności