Skocz do zawartości

Meet na Podlasiu.


Adrian4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 269
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Po dłuższej przerwie znowu wróciłem do pchełek od Toucha. Muszę powiedzieć, że pasuje mi ich dźwięk.

Zastanawiam się nad kupnem nowych, dwuprzetwornikowych IEMów od Apple. Nie są drogie, bo cena razem z przesyłką zamknie się w 200zł. :)

 

Ignacy: Rozmawiałeś już z Elektrotem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ot] a skąd chcesz je ściągać?? i czy są już wogóle dostępne, może jakieś pierwsze recki są?? [/ot]

Recen jeszcze chyba nie ma. Nie rozglądałem się po polskich sklepach, ale w iSpot-cie jeszcze ich nie ma. :)

 

O ile pamiętam to KHRoN chciał je kupić, więc może recenzja niedługo się pojawi.

Jeszcze z nim o tym nie rozmawiałem, ale jeżeli pojawiłaby się szansa zamawiania razem z nim, to byłbym zainteresowany.

Ew. odsprzedarz z jego strony po odsłuchu i napisaniu recenzji. Chociaż to ostateczność, bo zależy mi na tym, żebym nie tylko ja miał te słuchawki.

 

Ja, Ignacy i Elektrot widzimy się w niedzielę na 'mini meecie'.

Czy to oznacza, że nie pojawicie się na "głównym meecie"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Pan!

 

Ja bym chętnie toucha posłuchał, bawiłem się nim dość dawno ale nie słuchałem, kpp, ksc75, kurcze, sporo tego.

 

Hm, a w ogóle tak mi się przypomniało, touch ma na dole prycisk czy tylko taki "dołek"?

 

 

I jeszcze nie wymyśliłem co wmówić starszym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, a w ogóle tak mi się przypomniało, touch ma na dole prycisk czy tylko taki "dołek"?

To jest przycisk, dzięki któremu wracasz na pulpit.

Dwukrotne przyciśnięcie wyświetli nam "mini-odtwarzacz", w którym możesz szybko zmienić utwór, czy też głośność, bez potrzeby wychodzenia z uruchomionej aplikacji.

 

I jeszcze nie wymyśliłem co wmówić starszym...

W takim razie ile masz lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Untitled ma tyle co i ty i ja... :D Ale różni są rodzice.

Ja za niecały miesiąc będę miał +18. :D Co do rodziców, to jeszcze z nimi nie rozmawiałem, ale mają do mnie zaufanie, więc napewno się zgodzą. A w razie czego - idę się pouczyć z kolegą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, z moimi starszymi jest zawsze jakiś problem, ale myślę, że dam radę.

 

To jest przycisk, dzięki któremu wracasz na pulpit.

Aha, bo ja, o ile sobie przypominam to był po prostu taki dotykowy "dołek" i zdziwiłem się nie mało bo w iphonie jest właśnie przycisk.

 

a za niecały miesiąc będę miał +18.

Ja w grudniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu taki dotykowy "dołek"

To przycisk. :)

 

Czyli jutro się spotykacie we trójkę? Wrzućcie jakieś fotografie i obczajcie dobre miejsca do spotkania w większą liczbę osób.

Jeżeli nikt się nie dopisze i nikt się nie wyłamie, spotkamy się w 8 osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka to reklama, skoro mówię o tym ośrodku, który znajduje się w moim mieście. :D

I to też nie jest reklama, bo u mnie na 25k mieszkańców są aż 3 ośrodki szkolenia kierowców. :o Ale coś za coś, nie mamy już żadnego klubu.

 

hm, liczę na Elektrota ;)

A jak Elektrot nie przyjdzie... to spędzicie ze sobą miłe po południe. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności