Skocz do zawartości

[pr] VEDIA C6+ - Multimedialna radość w pełni


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 245
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No dobra, to poczekamy jeszcze parę dni na recke..

 

Niedawno, znalazłem coś takiego : LINK

 

Jak to to ma się do C6/C6+? Do jego zakupu zachęca mnie czas pracy na baterii, który w przypadku filmów jest 2 razy większy niż u Vedi.

Jakieś opinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak będzie z ceną, spadnie czy wzrośnie po przedsprzedaży?!

Z mojego doświadczenia z kupna w przedsprzedaży T8, to cena spadnie po premierze i to szybko.

Moje T8 kosztowało 539 zł (30 września), a teraz w tym samym sklepie (3kropki) - 478 zł! Różnica 61 zł, to niemal 15% więcej od obecnej ceny. Zaletą zakupu w przedsprzedaży, jak trąbił na forum Ksy, miała być darmowa karta 2 GB, ale karta ta nadal jest w komplecie...

Reasumujac, trzeba się dobrze zastanowić, lepiej poczekać na opinie na forum, bo potem trudno sie pozbyć trefnego odtwarzacza, mój T8 nawet za 450 zł nie chce się sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 15% różnicy w cenie to trochę optymistyczne wyliczenie, ale nawet jakby to przy aktualnej cenie 319zł za C6+ 4GB mogłoby kosztować około 40zł mniej (czyli np. 280zł).

Niby sporo, tylko że dzisiaj mamy 13 listopada a premiera T8 jak mówisz była półtora miesiąca temu. Pytanie czy dla każdego warto (może) tyle czekać z zakupem. Ja szczerze mówiąc napaliłem się na zakup i chętnie miałbym już odtwarzacz w ręku i chyba kupię sobie C5 4GB bo w tej chwili można go kupić za 232zł (bez czekania).

 

Ps. Kurczaki, strasznie się motam z tym zakupem, kiedyś bez zastanowienia kupiłbym takiego C5 i byłbym zadowolony, a teraz zastanawiam się czy nie warto byłoby mieć ciut większego ekraniku i innych bajerów. Za dużo jest tych modeli na rynku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie szybko tanieć to pewnie uzależni się od recenzji i oczywiście popytu (na który recenzje będą miały też niemały wpływ) z jakim się spotka.

Nie spieszyłbym się tak z tym "jutro/dziś wchodzi do normalnej sprzedaży". Prawdopodobnie pomiędzy końcem przedsprzedaży a początkiem zwykłej będzie jeszcze jakaś przerwa... No chyba, że ja nie zauważyłem jakiegoś ogłoszenia informującego, że "regularna" sprzedaż rozpocznie się dziś/jutro. :P

Jeszcze dodam, że ja zamówiłem swoją C6+ pierwszego dnia przedsprzedaży a status zamówienia do dziś stoi na "kompletowanie zamówienia". <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- nie można ustawić sobie tapety z pliku,

- kalendarz jest ustawiony jeden dzień do tyłu <_< ,

- jest opcja wznawiania muzyki, tzn. wchodzisz "Muzyka" -> "Wznów" i ci wchodzi w ostatni utwór, na jakim byłeś (zapamiętuje też czas),

- można odtwarzać muzykę po tagach i folderach,

- głośniczek jest porządny, trzeba podkręcać głośność do ok 25,26, ale słychać wyraźnie,

- przy filmikach w wyższej rozdzielczości są problemy z synchro (800X4xx),

- czy tylko mi się tak wydaje, czy muza brzmi tak samo niezależnie od tego, co wybierzemy w PlayFX? Czy efekt uaktywnia się od razu po wyborze, czy trzeba np. spauzować melodie itp.?

- odtwarza ogg,

- mam na playerku plik txt z licencją i historią powstawania filmu "Big Buck Bunny", natomiast samego filmiku nie ma na playerze :P "Elephant's Dream" jest.

- nie ma obsługi aplikacji Java ;)

 

Na razie nie mam czasu na dalsze testy, dopiero wieczorem coś jeszcze skrobnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- kalendarz jest ustawiony jeden dzień do tyłu <_< ,

- czy tylko mi się tak wydaje, czy muza brzmi tak samo niezależnie od tego, co wybierzemy w PlayFX? Czy efekt uaktywnia się od razu po wyborze, czy trzeba np. spauzować melodie itp.?

- mam na playerku plik txt z licencją i historią powstawania filmu "Big Buck Bunny", natomiast samego filmiku nie ma na playerze :P "Elephant's Dream" jest.

"kalendarz jest ustawiony jeden dzień do tyłu" - a więc WITAJ W KLUBIE testerów schrzanionych playerów!!! :) Nie ma to jak testować sprzęt za ciężko zarobione pieniądze na żywej tkance ludzkiej!

Mam prawie to samo w T8, ale dzień mam jeden do przodu, dzisiaj mam niedzielę :)

Ten PlayFX, to jedna wielka ściema, nie można ustawiać żadnych parametrów, jest kilka gotowców, które u mnie w T8 brzmią sztucznie lub metalicznie, ale zawsze można te tzw. polepszacze wyłączyć.

Uwierz nic nie straciłeś, ten film, a w zasadzie krótkometrażowy filmik "Big Buck Bunny", to zwykła antyreklamówka, bo w nienajlepszej jakości. Już jej nie mam w swoim odtwarzaczu, wykasowałem śmiecia :)

 

Czekam na dalsze niezapomniane oceny i wrażenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności