Skocz do zawartości

[pr] VEDIA C6+ - Multimedialna radość w pełni


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 245
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Re:Vedia C6+ ( Od: .ksy )

Hejka,

 

Czy przedsprzedaż będzie to nie wiem, coś słyszałem że chłopaki ze sprzedażowego się rozmyślili.

 

A premiera, z tego co wiem, ma być jak była pierwsza połowa listopada. Cen nie znam.

 

Ja się teraz głownie zajmuje A10, B6 i inne produkty lekko nie należą do mnie.

 

 

 

.ksy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie "byle przed świętami" to horror. Jakieś 1,5 tygodnia temu moja około 5 letnia mp3 przeszła na zasłużoną emeryturę (a może raczej tamten świat bo przestała działać). Poszukując nowej natknąłem się na zapowiedź C6+ i tak się nakręciłem, że wchodzę 5-10 razy dziennie na stronę Vedii oraz RTV Euro AGD. Każdy kolejny dzień bez muzyki jest straszną męczarnią więc to trochę usprawiedliwia moją obsesję :P Ta przedsprzedaż utrzymywała mnie przy życiu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A futerał :D Czyli nie rozwiązano problemu z 3 przyciskami do zmiany głośności... Trudno. A jakie błędy wyeliminowano w software?? (kalentasz....)

 

Początek listopada.. czyli może nawet za 2 tygodnie... A kiedy i kto dostanie egzemplarz do testów??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle wszystko jest tu troche na opak. Nie bardzo znam się na polityce firm i makretingu, ale czy zazwyczaj przed premierą (a do premiery zostało nam max 2 tygodnie) nie rozsyła się sprzętu do czasopism branżowych, żeby te mogły go zrecenzować? Nie podaje się dokładnej daty premiery, dokładnych danych- nie mówiąc już o takich banałach jak wymiary czy cena? Może się mylę, ale to wszystko wygląda jakby kucharz wrzucał do garnka wszystko co ma pod ręką, miał nadzieję, że po zamieszaniu nie wybuchnie i czekał co też może z tego melanżu wyjść ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według mnie było to czekanie jakie ceny da konkurencja i wyliczenia ceny przy najlepszym kursie dolara. To, że news został podany tak wcześnie nie oznacza, że firma musi coś robić. Do tego enyhrye wysłanie sprzętu na testy teraz i tak zaowocuje recenzją w przyszłym roku. Wiem, że nie każdy musi być redaktorem, ale warto znać termin "cykl wydawniczy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny się zgadzam i rozumiem ten zabieg, ale ile można przeciągać? Teoretycznie w interesie firmy leży żeby odkładać to na ostatni moment, ale czy to tylko nie pozory? Możliwe, że masz też rację co do recenzji, ale to nie ja powinienem znać ten cykl wydawniczy tylko producent. Skoro na publikację trzeba czekać minimum 2 miesiące (tyle nam zostało do "w przyszłym roku") to trzeba było sprzęt wysłać te kilka miesięcy temu. Jeśli nawet nie ostateczną wersję to jakąś testową czy prototyp... Ktoś na tym forum kilka dni temu zadał pytanie gdzie zostały rozesłane modele celem zrecenzowania i nie otrzymał odpowiedzi. Można z tego wnioskować, że nigdzie. No i chyba nie chcesz mi powiedzieć, że producent na dwa tygodnie przed premierą nie powinien znać przynajmniej dokładnych wymiarów lub wytrzymałości baterii danego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu ma otrzymywać informacje, która są wewnętrzną sprawa firmy? Jako redaktor mogę Cie zapewnić, że wysyłanie prototypu może tylko zaszkodzić, a nie pomóc (nie pełne funkcje, brak akcesoriów ect). A ujawnienia ceny domagasz się Ty, a nie rozumiem, czmeu miała by się pojawić wcześniej? Sprawę sprowadzasz do tego, że Ty byś coś chciał, i tak to się powinno odbywać. przyzwyczailiście się, że tak jest, że wiecie wszystko wcześniej. Z tego co czytam skończy się to i informacje będą się pojawiać tak jak np. w samsung - czyli w swoim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny, to przecież każdy wie, co ostatnio się działo na giełdzie. :D

 

Enyhrye, chcesz wymiarów? Spójrz na specyfikacje C6, obudowa pozostała taka sama.

 

PS to ja pytałem, jakie czasopisma dostaną C6+ do testów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu ma otrzymywać informacje, która są wewnętrzną sprawa firmy?

 

A czemu ma ich nie otrzymywać? No ale uznajmy, że firma nie chce ujawniać informacji "bo tak", wtedy mogliby przynajmniej odmówić odpowiedzi na pytanie piecho zamiast przemilczać sprawy. Skoro nic nie odpowiadają to znaczy właśnie, że nigdzie.

 

Jako redaktor mogę Cie zapewnić

 

Bez obrazy ale ciężko mi uwierzyć żebyś mógł być redaktorem choćby wsiowej gazetki. Już pomijając stylistykę wypowiedzi, sadzisz byk ortograficzny za bykiem ("nie pełne", "miała by").

 

Jeśli prototyp się nie nadaje do testów to trzeba wysłać coś co się nadaje. Ja mam wykombinować jak to zrobić? Pewnie, że ja chcę wiedzieć jaka jest cena. Ty byś nie chciał? Jest ktoś zainteresowany kupnem tego modelu kto nie chce tego wiedzieć? Przyzwyczaili nas do tego, że wszystko wiemy wcześniej i to jest złe przyzwyczajenie? Dla mnie to bardzo dobry standard i uczciwy układ- sprzęt wchodzi do sprzedaży, wiemy już o nim od dawna wszystko, znamy cenę, czytaliśmy recenzje. Doskonale wiemy czy nas stać na taki sprzęt czy też powinniśmy odpuścić i zamiast tracić czas na czekanie kupić coś innego. Wiemy czego oczekiwać po kupionym produkcie. Nie wiem jakie są wady takiego podejści...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności