Skocz do zawartości

[pr] VEDIA C6+ - Multimedialna radość w pełni


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

zaki : jesli ebook jest zbedny to po cholere go Vedia umieszcza ? Wyciac skoro nikt nie czyta z reklam tez.

 

Patrze na watek T8 i 30% tematów jest o ebooka dziwne co ?

 

nie dziwne, bo faktycznie jest to schrzanione i ja nie próbuje Ci wmówic ze jest ok..

 

Próbuje Ci tylko powiedziec ze krzyczeniem nic nie zdziałasz... sprzedaj ten odtwarzacz i będziesz szczęśliwy.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 245
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

crovax : jesli te funkcje sa nieistotne jak próbujesz wmówić to po co są w niego wbudowane. Problem z logicznością.

Akurat może Ty jesteś wyjątkowy, Tobie są niezbędne i nie możesz się bez nich obejść. A są dodawane gdyż: świat niestety dąży do "wszystkiego w jednym" no i to ładnie wygląda w specyfikacji na papierze. Nie chodzi o to, że takie funkcje nie są potrzebne, ale o to, że korzysta z nich niewielki odsetek posiadaczy odtwarzaczy.

Nie neguję obecności błędów, ale chcę Ci uświadomić, że większość z nich ma marginalne znaczenie dla standardowego klienta. Nie pochwalam też indoelncji Vedii w kwestii poprawienia produktów już będących na rynku, ale ile można wałkować jeden i ten sam problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do kpt

a) podalem dane z Merlina masz lepsze to podaj.

 

Lepsze czy z innego kanału dystrybucji? Wejdź na strony sieci handlowych, w których dostępne są playery VEDIA i sprawdź sam. Nie omieszkaj pochwalić się tym co znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KPT rozbroiłeś mnie tym stwierdzeniem "e) VEDIA istnieje na rynku kilkanaście miesięcy, chyba mamy prawo do błędów?" Z waszych źródeł którymi się tak szczycicie Istniejecie 7 LAT !!!! Oto link http://news.webwweb.pl/1,3,1432,0,VEGA,Technology.html Po zmianach nazwy pracownicy wasi zapadają na amnezje ?? :ph34r: i muszą od początku wszystkiego się uczyć czego nauczyli się przed zmiana nazwy.Przez 7 lat się niczego nie nauczyliście w sprawie odtwarzaczy ?? :blink::wacko: Jeżeli tak jest to ludzie nie mają co liczyć.Chyba tylko że za jakiś czas znowu dowiemy się o zmianie nazwy.

Ps."W asortymencie Vedii dominują odtwarzacze MP4, ale w planach jest

rozszerzenie oferty m.in. o komputery UMPC i urządzenia mobilne z funkcją telefonu".Proszę was zostańcie tylko przy odtwarzaczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KPT rozbroiłeś mnie tym stwierdzeniem "e) VEDIA istnieje na rynku kilkanaście miesięcy, chyba mamy prawo do błędów?" Z waszych źródeł którymi się tak szczycicie Istniejecie 7 LAT !!!! Oto link http://news.webwweb.pl/1,3,1432,0,VEGA,Technology.html Po zmianach nazwy pracownicy wasi zapadają na amnezje ?? :ph34r: i muszą od początku wszystkiego się uczyć czego nauczyli się przed zmiana nazwy.Przez 7 lat się niczego nie nauczyliście w sprawie odtwarzaczy ?? :blink::wacko: Jeżeli tak jest to ludzie nie mają co liczyć.Chyba tylko że za jakiś czas znowu dowiemy się o zmianie nazwy.

Ps."W asortymencie Vedii dominują odtwarzacze MP4, ale w planach jest

rozszerzenie oferty m.in. o komputery UMPC i urządzenia mobilne z funkcją telefonu".Proszę was zostańcie tylko przy odtwarzaczach.

Tak ale VEGA była dystrybutorem a VEDIA jest producentem, widzisz różnicę? Czepiasz się po to by się czepiać czy ma to jakiś głębszy sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e) nie podoba mi sie polityka wypuszczania bubli przez vedie z opcja kiedyś poprawimy. Naprawdę ja tych 35 stron o A10 sam nie napisałem. Ale ok to wasza polityka byc pierwszym mimo niedopracowania. Mnie to nie leży.

g) T8 nie może sie doczekać od 4 miesięcy "black" tapety by skorzystac z ebooka. Przypominam iz tez zarzut był na liscie ksy i jest banalnie do poprawienia.

h) Nie wydaje mi sie możliwe by nie zauważyć błędnych dni tygodnia na EKRANIE GŁÓWNYM w T8 przed wypuszczeniem, wiec wypuściliście go świadomie z błędem, no chyba ze nikt nie sprawdza choćby jednego produktu z partii tym gorzej dla waszej kontroli jakosci.

Zgadzam się z tym, bo używając T8 na co dzień odczuwam dyskomfort spieprzonego FW, ale Ksy i Jego wyznawcy nie potrafią tego zrozumieć i nie mając argumentów piszą w stylu @zaki:

"idź kup normalnie jak człowiek książke, albo wypozycz.. tak bedzie o wieele wygodniej"

lub @crovax85:

"taki kalendarz w playerze jest podstawową funkcją jakiej używasz i po to go (ten palyer) kupiłeś"

 

No nie, ten zakichany kalendarz tak zachwalał Ksy: "Kartka z kalendarza" duża, widoczna data każdego dnia w Twoim odtwarzaczu

 

Jeśli te i inne funkcje są zbyteczne, to może niech Vedia sprzedaje TYLKO tzw. grajki, ale o czym wtedy rozpisywałby się Ksy? :)

Ksy jest mistrzem manipulacji słownej, bo nawet z wady, jaką jest brak radia w playerze uczynił zaletę: "Wytrzymała i mocna obudowa zaowocowała tym, że T8 nie posiada radia" :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie widzę, że najstarsza polityczna sztuczka zaczyna funkcjonować i na forum - nie masz argumentów zaatakuj osobę.

 

Co do radia. To jesteś mocno zabawy. Wiedziałeś, że radia nie ma i nie będzie. Było to napisane otwarcie. Mimo to, wybrałeś T8 i teraz nazywasz to wadą. To nie jest wada - tylko coś czego brakuje Tobie. Ale jak to, ktoś po drodze napisał - najwyraźniej lubisz być męczennikiem. Z tego co piszesz wybrałeś produkt, który nie pasował Ci od początku - to jest totalnie pozbawione sensu!

 

 

ps. Dzisiaj niestety nie mam już tyle czasu na pogadanki co wczoraj, więc tymczasem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym, bo używając T8 na co dzień odczuwam dyskomfort spieprzonego FW, ale Ksy i Jego wyznawcy nie potrafią tego zrozumieć i nie mając argumentów piszą w stylu @zaki:

"idź kup normalnie jak człowiek książke, albo wypozycz.. tak bedzie o wieele wygodniej"

lub @crovax85:

"taki kalendarz w playerze jest podstawową funkcją jakiej używasz i po to go (ten palyer) kupiłeś"

 

No nie, ten zakichany kalendarz tak zachwalał Ksy: "Kartka z kalendarza" duża, widoczna data każdego dnia w Twoim odtwarzaczu

 

Jeśli te i inne funkcje są zbyteczne, to może niech Vedia sprzedaje TYLKO tzw. grajki, ale o czym wtedy rozpisywałby się Ksy? :)

Ksy jest mistrzem manipulacji słownej, bo nawet z wady, jaką jest brak radia w playerze uczynił zaletę: "Wytrzymała i mocna obudowa zaowocowała tym, że T8 nie posiada radia" :):):)

To może inaczej- Max żaden producent nie zwraca uwagi na krzyczenie kilku zaledwie osób jak w tym przypadku. @.ksy poświęca swój czas i odpowiada chociaż na część pytań, które mu zadajemy. Czasem w odpowiedziach rzeczywiście są nieścisłości :)

A jeśli chodzi o sprawę grajka bez kalendarza itp. to jest to moje marzenie- mały, mocny, grający jak v39, koniecznie ze slotem na karty player, bez błędów FW, wielkiego wyświetlacza i wszystkiego co zbędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do radia. To jesteś mocno zabawy. Wiedziałeś, że radia nie ma i nie będzie. Było to napisane otwarcie. Mimo to, wybrałeś T8 i teraz nazywasz to wadą. To nie jest wada - tylko coś czego brakuje Tobie. Ale jak to, ktoś po drodze napisał - najwyraźniej lubisz być męczennikiem. Z tego co piszesz wybrałeś produkt, który nie pasował Ci od początku - to jest totalnie pozbawione sensu!

Albo udajesz albo nie rozumiesz? O braku radia wiedziałem od początku, przecież na ten temat w wątku o T8 z Tobą dyskutowałem i przebolałem jego brak :)

Chodziło mi, jasno to napisałem, o Twoją grę słów, bo z wady (a brak radia nie jest chyba zaletą) potrafisz uczynić zaletę: Wytrzymała i mocna obudowa zaowocowała (...)!

Cały czas chodzi o brak nowego, poprawnego FW, bo logo Vedia w menu startowym KTOŚ potrafił "wkleić" do T8, ale tapet i innych pierdół już nie. Czy nie jest to dziwne? KTOŚ dał jakieś wytyczne producentowi FW, bo jakim cudem ten KTOŚ przygotował polską wersję? Z pomocą słownika chińsko-polskiego chyba nie? :) KTOŚ to ustrojstwo chyba testował, sprawdzał i zatwierdził do wprowadzenia? Ech brak słów, jak takich podstawowych spraw można nie wiedzieć, albo udawać...

 

"nie masz argumentów zaatakuj osobę" - powyższe argumenty oraz wymienione wcześniej przez @robbo2k (przeze mnie cytowane) Ciebie nie przekonują, to zrozumiałe, bo jesteś przedstawicielem Vedii. Ale czasami warto przyznać się do błędów i powiedzieć przepraszam w imeiniu Vedii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KPT napisałeś "Tak ale VEGA była dystrybutorem a VEDIA jest producentem, widzisz różnicę? Czepiasz się po to by się czepiać czy ma to jakiś głębszy sens?" Mieliście 7 długich lat na poznanie Polskiego rynku i nauczenie się obsługi klienta itp.A KPT a firma Vedia nie wzięła się znikąd tylko ze zmiany nazwy z Vtec na Vedia.A Vtec powstał w 2004 roku czyli 5 lat temu zaraz się dowiem że Vtec też był tylko dystrybutorem tylko przypomnij sobie występ pana Mirosława Włodarczyka i chwalenie się że podpisano umowę z Emi na odtwarzacze Wilki,Blue Cafe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale VEGA była dystrybutorem a VEDIA jest producentem, widzisz różnicę? Czepiasz się po to by się czepiać czy ma to jakiś głębszy sens?

 

Vedia jest producentem czego ? A tak mitycznego A10 JEDNEGO i to producent to zart bo producent ma siedzibe w chinach.

Od biedy uznaje ze jest projektantem co najwyzej.

 

kpt nie mozna z jednej strony pisac "jestesmy producentem" by na zarzuty o firmware pisac "nie jestesmy producentem".

 

Moze sie zdecydujecie na jakas spojna linie ?

 

Pozatym ja wymieniam wady które nawet marny dostawca OEMów może poprawić przy dobrej checi.

 

Nie wymagam nawet przenoszenia wyrazów w ebooku T8 choć Cineo od RAMOSa to potrafi (a tez OEM)

tylko drobiazgów np małej pieprzonej czarnej tapetki której nie dacie "bo tak".

 

 

Crovax : mala grupa krzyczaca ? Jesli uwazasz za normalne produkcje bubli to ok twoja wola. Kupuj se dowoli i mozesz nawet sobie ołtarzyk zrobić.

Na szczęście każdy może skrytykować olewactwo VEDII bo Max wymaga tylko by produkt działał zgodnie z informacjami na pudełku nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VEDIA jeszcze nie jest producentem. W A10 jest zaprojektowany przez nich design. Moim zdaniem mogą się już jednak szczycić mianem producenta właśnie ze względu na nadchodzące playery :)

BTW Czy to .ksy zamienia się w ubuntu czy na odwrót?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbyś nie być śmieszny ? Toz twoj guru ksy jakoś nie miał problemu z pokazywaniem Merlina gdy odtwarzacze Vedii wchodziły do pierwszej 10 i były na szczycie dawno dawno temu ? A teraz to merlin jest be ? Nie badz hipokryta.

Ale daje ci szanse dawaj dane z Saturna MediaMarkt czy mp3store (oo przepraszam tam zostali juz wyrzuceni)[...]

 

Ksy nie jest moim guru (nikt nim nie jest :P) jedynie bronię marki, która bardzo mi się podoba i która wg. mnie będzie mieć ciekawą przyszłość. Mam to co widzisz w sygnaturce (obecnie) w przeszłości miałem znacznie więcej (dajmy na to Sansa e280 FM z RB) i playery Vedii to jedyne na których się nie zawiodłem. C3 mam odkąd wszedł do sklepów (i odkąd Vedia istnieje :) ) i nigdy nic w nim mnie nie zawiodło. Ostatnio zaczął mnie wkurzać czas pracy na baterii ale i z tym sobie poradziłem (niedługo fajne materiały wrzucę na forum ;) ). Firma Vedia mi się podoba bo przynajmniej mam uczucie, że w razie czego mogę się z nimi skontaktować i że mam na nią jakikolwiek wpływ. Tak wychwalacie Pentagrama a czy kiedykolwiek mieliście ich odtwarzacze? Mój brat zrobił aktualizację firmware w Cineo (byłem przy tym, wszystko wg. instrukcji!) skończyło się to odesłaniem odtwarzacza do serwisu. Druga sprawa Ksy napomknął o Merlinie z tego co pamiętam tylko raz - kiedy była promocja (odtwarzacz Vedia + ładowarka samochodowa free).

Edit: Raz miałem problemy z C3. Po aktualizacji FW pojawiła się f. PlayFX a nie odtwarzał .flv, poprawka wyszła w 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RainPL > To tylko ubuntu chce być taki jak ja. Ale niestety jedyne co może osiągnąć to mieć taki sam avater :(
Ksy nigdy nie chciałem i nie chce być taki jak ty z jednego powodu.Ja się przyznaje że coś schrzanię (Aktualizacja Pentagramu) napisałem to na forum i powiedziałem koledze wprost że mu popsułem.Życzę wam żebyście też kiedyś na forum przyznali się jak (być może) wam kolejny produkt nie wyjdzie.A co do Avatara mój jest młodszy i trochę inaczej się ruszał -

 

Ps.Ksy urosły Piękne Piersi :lol::rolleyes: avatar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crovax : mala grupa krzyczaca ? Jesli uwazasz za normalne produkcje bubli to ok twoja wola. Kupuj se dowoli i mozesz nawet sobie ołtarzyk zrobić.

Kurcze ty naprawdę nie rozumiesz o co chodzi w tym co napisałem ja i @zaki.

Ja kupiłem 2 playery, które dobrze mi służą i spełniają swoje funkcje( V19 muzyka, C6 filmy). Drobne błędy, te , które mi przeszkadzały poprawiłem sam. Zapewniam Cię, że jestem zadowolony z tych grajków więc jak widać bubel to kupiłeś Ty (jeżeli rzeczywiście kupiłeś, bo być może wcale nie, a swoją opinie opierasz na tym co przeczytałeś). Nie ma sensu więcej rozwodzić się nad tym tematem. Zresztą ostatnie posty to jeden wielki OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zapewniam Cię, że jestem zadowolony z tych grajków więc jak widać bubel to kupiłeś Ty (jeżeli rzeczywiście kupiłeś, bo być może wcale nie, a swoją opinie opierasz na tym co przeczytałeś)." Tak robbo2k musisz zrobić zdjęcie swojego plejerka najlepiej z aktualną gazeta bo niektórzy muszą zobaczyć żeby uwierzyć a jak już zobaczą to i tak mogą powiedzieć pożyczony.

 

Ps.Tu masz link Robbo2k http://img.nopaste.pl/Commit do serwera gdzie możesz wrzucić swoje zdjęcie a później dać tu linka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ty naprawdę nie rozumiesz o co chodzi w tym co napisałem ja i @zaki.

Ja kupiłem 2 playery, które dobrze mi służą i spełniają swoje funkcje( V19 muzyka, C6 filmy). Drobne błędy, te , które mi przeszkadzały poprawiłem sam. Zapewniam Cię, że jestem zadowolony z tych grajków więc jak widać bubel to kupiłeś Ty (jeżeli rzeczywiście kupiłeś, bo być może wcale nie, a swoją opinie opierasz na tym co przeczytałeś). Nie ma sensu więcej rozwodzić się nad tym tematem. Zresztą ostatnie posty to jeden wielki OT.

 

Rozumiem ze od teraqz nabywca playera od Vedii musi znac RK27UIEditor jak pacierz by poprawic sobie sam.

No nie badz zabawny. No to ide ogladac filmiki FLV z normalna predkoscia 3gp w 240x320 i sluchac ogg a ty nie "bo tak" :) bo mam Cineo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze od teraz nabywca playera od Vedii musi znac RK27UIEditor jak pacierz by poprawic sobie sam.

Widać duch Adama Słodowego (Zrób to sam) jest mocno zakorzeniony w narodzie :)

Domorośli majsterkowicze, wyznawcy Vedii, łączcie się!

 

PS Ktoś napisał do mnie, że wymiana (podmiana) tapety w T8 na czarną jest bardzo prosta, po czym była długa instrukcja jak tego dokonać.

Nie każdy jest alfą i omegą i nie każdy chce ryzykować ewentualne uszkodzenie i odsyłanie playera do serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać duch Adama Słodowego (Zrób to sam) jest mocno zakorzeniony w narodzie :)

Domorośli majsterkowicze, wyznawcy Vedii, łączcie się!

 

PS Ktoś napisał do mnie, że wymiana (podmiana) tapety w T8 na czarną jest bardzo prosta, po czym była długa instrukcja jak tego dokonać.

Nie każdy jest alfą i omegą i nie każdy chce ryzykować ewentualne uszkodzenie i odsyłanie playera do serwisu.

 

Ja zmieniłem zarówno w C6 i w Cineo tylko chyba wymuszanie nauki przez klientów nowego programu, który zapis ROMu kwituje chińskim napisem to nadmiar szczescią i emocji jak dla zwykłego użytkownika. Jutro wyjeżdżam to trochę odpoczniecie będę tylko wieczorem, ale za tydzień rozpoczynam wielki test 3calowych grajków PMP.

Adres w stopce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności