Skocz do zawartości

[pr] VEDIA C6+ - Multimedialna radość w pełni


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wróciłem z urodzin kuzyna, przyjrzałem się nieco bardziej playerkowi i muszę uderzyć się w pierś i sprostować 2 rzeczy:

- PlayFX działa, nie zauważyłem że trzeba go włączyć w equalizerze :P

- DA SIĘ ustawić własny obrazek jako tło (jedyny problem jest taki, że czcionka zlewa się z białym/jasnym tłem; nie wie ktoś, czy dało się zmienić kolor czcionki w C6?)

 

Jeszcze raz sorry Panowie, ale jak mówię, mało czasu miałem z powodu tych urodzin :P i nie dopatrzyłem pewnych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 245
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Byłem w dwóch euro w gdańsku, w żadnym nie było na stanie, w drugim powiedziano mi że tylko przez internet można zamówić. Istnieje ponoć możliwość, zamówić, obejrzeć i nie kupić. problem w tym, że nie zrobi się zbytnio testu przez 5 minut gdy na ręce patrzy sprzedawca... czekam na dalsze opinie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Klient zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny może odstąpić od umowy sprzedaży internetowej bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty wydania produktu. Zwracany produkt ulega zwrotowi w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, musi mieć oryginalne opakowanie, kompletne wyposażenie i akcesoria oraz stosowne oświadczenie i dokumenty sprzedaży produktu."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- kolory czcionek są skopane podczas czytania plików txt (na ustawieniu "zielony" czcionka jest biała, "niebieski" zielona, "czerwony" w porządku),

- FM Transmitter działa dobrze: na ok 3-4 m moje radio bez problemu odbierało muzykę bez zakłóceń (jedynie w tle są takie delikatne szumy, ale przy większej głośności praktycznie ich nie słychać, bo muzyka je zagłusza ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie czy da się zrobić, żeby odtwarzacz wyświetlał tytuły piosenek (tag) a nie nazwy plików?

 

A przy okazji - irytujące jest że wchodząc w menu wykonawca x i wybierając utwór a (jedyny tego wykonawcy), odtwarzacz, kończąc jego odtwarzanie, nie przeskakuje do wykonawcy y, tylko w zależności od ustawień zatrzymuje odtwarzanie, puszcza jeszcze raz wszystkie utwory tego wykonawcy (czyli znowu utwór a), albo puszcza jeszcze raz ten utwór. Chyba że ktoś wie jak to inaczej ustawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie czy da się zrobić, żeby odtwarzacz wyświetlał tytuły piosenek (tag) a nie nazwy plików?

 

A przy okazji - irytujące jest że wchodząc w menu wykonawca x i wybierając utwór a (jedyny tego wykonawcy), odtwarzacz, kończąc jego odtwarzanie, nie przeskakuje do wykonawcy y, tylko w zależności od ustawień zatrzymuje odtwarzanie, puszcza jeszcze raz wszystkie utwory tego wykonawcy (czyli znowu utwór a), albo puszcza jeszcze raz ten utwór. Chyba że ktoś wie jak to inaczej ustawić?

Czyli Vedia teoretycznie nauczona na błędach FW T8 NIC nie zrobiła, aby naprawić te byki w najnowszym produkcie!

 

Niestety w moim T8 też tak jest i korzystając z mp3tag dodatkowo nadałem nazwom plików, nazwy piosenek, tak aby player właściwie odczytał tagi. Nie mam pozycji (linijki) z nazwą albumu, więc dodałem obok tytułu piosenki, nazwę albumu. Przypuszczcam, że podobnie będzie w tym C6.

 

Ten drugi problem - znów jest identyczny z tym w T8! Nie, no rece opadają.

 

Przyznam, dość karkołomne są te obejścia problemów, ale jak widać namacalnie Vedia nadal nic sobie nie robi z nowych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej a działa wyświetlanie zdjęć na telewizorze?

I czy do tego futerału skórzanego jednak wejdzie ta c6+? "" lub czy jest jakaś możliwość wyrobienia tej skórki żeby się mieściło?

P.s

Czekam na recenzje po żadną lub porównanie z labergiem visio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej a działa wyświetlanie zdjęć na telewizorze?

I czy do tego futerału skórzanego jednak wejdzie ta c6+? "" lub czy jest jakaś możliwość wyrobienia tej skórki żeby się mieściło?

Odpowiem Tobie, jak swego czasu mi odpowiedział Ksy: Jest to player z półki middle, więc za dużo nie wymagaj za tą cenę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no max nie przesadzaj dają futerał to powinien być dopasowany xd "" co ty robisz z vedi partaczy? hehe

P.s

Pytam się bo labreg visio to działa a futerał skórzany mnie kusi hehe xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiem vedie t8 totalnie schrzanili banda partaczy:P "" ale mam nadzieje że c6+ nie ma bugów w końcu już mieli c6 wiec dużo nie musieli robić:P

P.s.

Jeśli C6+ jest spartaczona to współczuje tej firmie prędzej czy później zbankrutuje nie wydając nowych dobrych odtwarzaczy.. "" taki jest świat cykl życiowy popytu chyba o tym wiecie 1 roczny technik ekonomista już to wie a ja już na 3 roku. Hehe zobaczy się wciągu tego tygodnia ktoś napisze recenzje pewnie.

 

Taki Szczegół ksy czy wy ceneo i komputronik wklejacie tylko pozytywne opinie xd:P "" no najważniejsze zdobyć przeciętnego klienta ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie, nie rozumiem tego ogólnego narzekania na c6+. Owszem, na początku rzucają się w oczy przede wszystkim różne niedoróbki, ale nie nazwał bym tego produktu spartaczonym. Nie jest idealny, a nawet bardzo dobry, ale na pewno nie jest to też złom. Wygląda bardzo elegancko, oprogramowanie jako tako daje radę (poza tymi paroma problemami wymienionymi na forum), szata graficzna też zadowalająca jak na produkt, jak słusznie zauważył max, ze środkowej półki.

 

Co do futerału - też mi się na początku nie mieścił c6+, ale dopchnęłem tu i tam i wszystko pasuje idealnie :D Szkoda że nie dodali do niego tego futerału, pomarańczowy był by super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T8 Schrzaniony, C6+ schrzanione

 

oby tak dalej

Schrzaniony to jest A7, gdzie prawie każdy użytkownik na coś narzekał i każdy egzemplarz miał błędy uniemożliwiające normalne użytkowanie. Na T8 to na razie narzeka głównie @Max123, ale nie można mu się dziwić, a C6+ dopiero się pojawiło na rynku więc to troszkę wcześnie na takie wnioski :) Pożyjemy zobaczymy. Logicznie rzecz biorąc C6+ jako rozwinięcie i ulepszenie C6 powinna ustrzec się błędów wcześniejszego modelu- niestety obawiam się, że nie wszystkich :unsure: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w słuchawki SRS 200 dodają również do wersji C6?

Jeśli tak, to oprócz funkcji tv-out i fm transmitera są jakieś istotne różnice między c6 a c6+, np. w oprogramowaniu?

Według informacji ze strony Vedii SRSy są dodawane do C6 :)

FW C6+ miał poprawiać większość błędów C6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności