Skocz do zawartości

Apple Przedstawia Nowy Odtwarzacz


Ralph

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak na iPoda to ten playerek wydaje sie całkiem rozsądny, ale biorąc pod uwage fakt ze to flash to jest troche przydużawy.

 

Druga sprawa. Na zdjęciu babeczka ma go na szyi, zastanawiam sie czy można go nosić normalnie w kieszeni, bo słuchawki na zdjęciu na to nie wskazują.

 

Jeśli jednak była by taka możliwość to wydaje mi sie ze przez swoją grubość (niewielką) mozna go łatwo zgnieść.

 

Osobiście wole bardziej klockowate, zwarte konstrukcje. Mam nadzieje ze nie jestem sam w tych spostrzeżeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olaboga O_o

 

po co temu kolorowy ekranik kiedy z monochromatycznym byłby piękny (i grał dłużej ;) )

takie jest toto małe że "kciukoło" to chyba się paznokciem obsługuje...? O_o

ALE ma jednak ma te 2/4GB FLASH...

... i gra krócej niż dowolne Txx :/

 

 

jak dla mnie to jest to odcinanie kuponów od marki iPod :/ (chyba że ichniejsi projektanci tak szybko wpadają na kolejne rewolucyjne pomysły ;] )

 

była już szufelka, był mikro teraz nano... potem będzie PIKO :D

 

będzie się mieścił w całości w uchu! :D

 

 

acha - jedno pytanko - jak z jakością dźwięku? jakieś parametry? ;]

 

ma ktoś parametry jakirgoś iPoda? O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa. Na zdjęciu babeczka ma go na szyi, zastanawiam sie czy można go nosić normalnie w kieszeni, bo słuchawki na zdjęciu na to nie wskazują.

 

Z tymi słuchawkami - nie. :)

 

Buehehe ale iPod jest idiotyczny ja nie moge co oni wymyślili. (W mojej szkole widziałem już 4 iPody, zadnego iRivera/iAudio :angry::( )

 

 

Ja już nie mam cierpliwości do całego iRivera... iPod i Sony jakoś mogą mieć nawet 4GB pamięci flash, a iRiver to niby co??!! Na 1GB się zatrzymał!! Nawet 2GB nie raczy nam zaprezentować, chciaż iAudio ma już je od pół roku!! :(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi jak zawsze wyglad sie podoba. tylko srodek zapenwie ten sam co w ipod photo, a granie takie samo jak wszedzie... ale ladny jest. daje rade.

 

szkoda tak czy siak ze ipod to jednka ipod :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zrzynają od Creative'a strukturę menu. Teraz nazwę odtwarzacza.... Ciekawe co będzie następne.... Jedyny plus jaki widzę w tym iPedzie to grubośc playerka. Na Cnecie jest prezentacja wideo iPedzia i juz widać czym będą wodę z mózgu we wzelakich reklamach. Co chwilę mozna w niej usłyszeć - 60% mnieszy od iRivera xxx , 57% mniejszy od Zena xxx ... itp. itd.

 

Zamiast tego powinni mówić: "iRiver 120% więcej funkconalności niż nasz nowy shitPod" ,"iAudio 125% większa funkcjonalnośc niż nasz nowy super Nano"

 

Ale co ja gadam...ja się nie znam...."jedzmy ****o tysiące much nie może się mylić"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy przy pojemnościach 2 / 4 GB i kolorowym wyświetlaczu cena 200 i 250 dolców nie jest rozsądna?

 

Oczywiście że jest rozsądna, bierz jednak poprawke że w stanach wszystkie ceny są rozsądne. Tam wyznaje się zasade aby trzymac niskie ceny po to by ludzie mogli danego produktu nakupic więcej. U nas jest niestety odwrotnie.

 

Gdy ten player dotrze do nas to trzeba bedzie za niego dac minimum tysiaka.

 

Nawiasem mówiąc jeśli w tych nowych ipoo jest flash to pewnie jakaś karta SD, a jest tak to opłaca sie je kupić zeby je rozwalić i mieć za 700zł 4gigowego flasha, które u nas wiadomo ile kosztują :]

 

Dobry pomysł ? :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że jest rozsądna, bierz jednak poprawke że w stanach wszystkie ceny są rozsądne. Tam wyznaje się zasade aby trzymac niskie ceny po to by ludzie mogli danego produktu nakupic więcej. U nas jest niestety odwrotnie.

 

Gdy ten player dotrze do nas to trzeba bedzie za niego dac minimum tysiaka.

 

Nawiasem mówiąc jeśli w tych nowych ipoo jest flash to pewnie jakaś karta SD, a jest tak to opłaca sie je kupić zeby je rozwalić i mieć za 700zł 4gigowego flasha, które u nas wiadomo ile kosztują :]

 

Dobry pomysł ? :D:D

- fakt, w Polsce może być droższy, ale tylko na początku, w Polsce ceny tych playerów szybko spadają. Pozatym cena jest adekwatna do możliwości. Cały czas mówię, brak radia dyktafonu w takich urządzeniach to uwstecznienie!

 

- Co do pamięci to mają w środku Samsunga. Swego czasu było głośno o tym że Samsung miał jaką wielką nadprodukcje i miał pchnąć to Apple. Jak widać doszło to do skutku ;)

 

ps. Polski opisiki.

 

ps. hehe biedny creative, wszyscy po nim jadą a Apple cały czas od nich cos zapozycza ;)

 

 

EDDDDDDDDDIT:

 

co ipod ma w sobie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze blade niedopieczone ale to malutkie :blink:http://pc.watch.impress.co.jp/docs/2005/09...0908/nano07.jpg

Widziłem tego Shuffla już z 30 razy i zdaje sobie sprawę z tego, że jest on malutki... O kurde no nie no ;)

 

Tego Nano nawet na TVN24 pokazywali grrryyy i jeszcze te reklamy na TVN (- one jeszcze są tak w ogóle??)

 

Ale nie zmieniam zdania: iPody są strasznie brzydkie, ohydne, paskudne i do tego totalnie uproszczone... Wydaje mi się, że to uproszczenie wszystkeigo - kostrukcji jak i możliwości ma swoje zadanie, które doskonale spełnia - użytkownik (użytkownik-frajer czy szpaner czy idiota) nie ma sznas pogubić się w nadmairze funkcji, czyż nie? :)

 

Ja muszę się pochwalić, że odwiodłem swojego kumpla od zakupu Shufflea B) Otóż chłopaczek biedaczyna chciał go sobie kupić, bo "on jest takiej dobrej i znanej firmy" no i "sprzedawca polecał"... Niestety na iRivera/iAudio go nie namówiłem, bo gościu się w głowę pukał jak widział, że za te 450zł (pół roku temu) może mieć albo iRivera 256MB albo Creative 512MB... Biega teraz z TX FM :) No cóż - lepsze to od kolejnego użytkownika iPoda, czyż nie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno wyhamował bym z nazywaniem użytkowników iPoda idiotami itp. Bo każdy ma prawo kupić co chce, co mu się podoba.

 

A idąc dalej to iAUDIO G2, tez było w TVN24 po newsie jaki do nich wysłałem, więc jest to jakiś super wyznacznik ze jak się jest w TVNie to jest się ql? Bo jak tak to G2 jest ql :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejne wiesci o Nano tym razem wyczytane na gry.wp.pl

 

"Firma Apple potentat na rynku przenośnych playerów muzycznych może mieć kłopoty z nową wersją iPoda Nano. Okazuje się, że firma tnąc koszty produkcji zrobiła go z tak tandetnych materiałów, iż ekranik urządzenia błyskawicznie ulega zarysowaniom. Praktycznie uniemożliwiając odczytanie nazwy utworu, czy zdjęć, które można także wyświetlać.

 

Nie są to pojedyńcze przypadki, a na forum Apple rozpętała się prawdziwa burza. Jeden z poszkodowanych pisze "rysy na moim 4GB iPodzie Nano ujrzałem już w kilka minut po zdjęciu z ekranu folii ochronnej i włożeniu go do kieszeni koszulki. Co ciekawsze, urządzenie było włożone dodatkowo do specjalnego, miękkiego opakowania".

 

Problem może okazać się dość poważny, bo w końcu nie każdy chce, by jego nowo zakupiony player już po kilku dniach wyglądał, jakby był używany przez lata."

 

I jeszcze fotka:

http://gry.wp.pl/g/galerie/_scr/_z/22931/2...22931_999_3.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"DO NOT USE ANY TOWEL OR A NAPKIN, AS THAT WILL SCRATCH UR IPOD! Use only a microfiber cloth"

 

Cytat z iLounge.com

 

Muahahahah ,nawet ręcznikiem można porysować iPoda....buaahhaha

 

Noszę moje X5 bez zadnego pokrowca w kieszeni jeansów i nie ma na nim żadnej ryski :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności