Skocz do zawartości

Apple Przedstawia Nowy Odtwarzacz


Ralph

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

..ale symulujący twardą rzeczywistość

 

No bez przesady. Ja rozumiem że można testować wytrzymałość sprzętu przenośnego, ale takie testy niewiele wnoszą.

 

Kto wyrzuca player jadąc autem. Chyba tylko amerykańce co zadobrze mają.

 

Idąc za ciosem tak samo można testować laptopy, przecież to również multimedialny sprzęt przenośny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie się śmiać ile chcecie, ale ja właśnie sprzedałem mojego irivera i kupiłem ipoda nano :) Po paru minutach użytkowania mogę powiedzieć tylko tyle, że jestem zachwycony :) Player jest niesamowicie lekki, cienki i po prostu piękny :) Mam tylko nadzieję, że te informacje o rysach okażą się przesadzone, jednak na razie dla pewności nie ściągam z niego folii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowi info z gry.wp.pl o nano

 

Kilka dni temu informowaliśmy Was o poważnych problemach z nowym iPodem Nano, którego ekraniki rysują się błyskawicznie, utrudniając odczytanie wyświetlanych na nim informacji.

 

Teraz Apple przyznało, że faktycznie jest podobny problem, jednak rzekomo dotyczy on niewielkiej liczby urządzeń, które trafiły do sprzedaży. Firma zapewnia, że ekran jest dokładnie taki sam jak w iPodach 4GB.

 

Może i jest taki sam, ale tu przecież chodzi o obudowę urządzenia, nie sam wyświetlacz. W każdym razie Apple poczuło się w obowiązku wymienić klientom wszystkie uszkodzone odtwarzacze. Dobre i to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piciu --> Cieszę się, że jesteś zadowolony z zakupu, oby służył Ci jak najdłużej :) (i oby udało Ci się go sprzedać, kiedy wreszcie nawrócisz się na jedyną słuszną drogę i postanowisz kupić iPoda :lol:

 

mart!n3k --> Ani myślę was zostawiać :) Jako nowonarodzony fanboy Apple będę tu siedział jak wrzód na tyłku i toczył z wami wojny o wyższość iPoda nad czymkolwiek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piciu --> Cieszę się, że jesteś zadowolony z zakupu, oby służył Ci jak najdłużej :) (i oby udało Ci się go sprzedać, kiedy wreszcie nawrócisz się na jedyną słuszną drogę i postanowisz kupić iPoda :lol:

 

Jako nowonarodzony fanboy Apple będę tu siedział jak wrzód na tyłku i toczył z wami wojny o wyższość iPoda nad czymkolwiek :lol:

Muahahaha ,zgniotę cię jak robaka :D Ten dzień musiał nadejść prędzej czy później. Trza powołać świętą inkwizycję :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie mam już iPoda :) Był mały, piękny, funkcjonalny i miał świetne oprogramowanie (zresztą iTunes zostanie u mnie na stałe :) ), ale po przeczytaniu kilkuset wypowiedzi użytkowników, którzy zgodnie twierdzili, że Nano rysuje się nawet od kontaktu ze ściereczką z mikrowłókien, bałem się go wyciągać z pudełka :) Cóż, może kupię go znowu, kiedy zrobią go z jakiegoś twardszego plastiku :) Tymczasem powróciłem do mojego odwiecznego dylematu pt. "co kupić?" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy w świecie DRM WMV

(dla niewiedzących - jest to zabezpieczony format filmu, tak jak DRM MP4 ;] )

 

120051012210730.jpg

20051012210644.jpg

 

Nowy iPod dostępny będzie w dwóch wersjach, oferujących pojemność 30 lub 60 GB. Poza odtwarzaniem muzyki i pokazywaniem zdjęć, urządzenie potrafi wyświetlać na swoim 2,5-calowym ekranie pliki wideo. Producent zapewnia, że na większej wersji zmieści się aż 150 godzin filmów. Z okazji debiutu nowego urządzenia oferta sklepu iTunes została oczywiście poszerzona o materiały wideo - teledyski i programy telewizyjne.

 

Poza nową funkcją nowy iPod różni się od swoich starszych braci jeszcze kilkoma cechami. Ma lepszą baterię, pozwalającą korzystać z urządzenia aż 20 godzin (o 5 godzin lepiej niż w przypadku poprzedniej wersji) i większy wyświetlacz. Co ciekawe, zabiera przy tym o 45% mniej miejsca niż oryginalny iPod. Warto też zaznaczyć, że po raz pierwszy w historii odtwarzacz Apple´a dostępny będzie również w kolorze czarnym.

 

Jedno za to nie zostało zmienione - łatwość obsługi urządzenia, czyli to, co stało się jedną z najważniejszych przyczyn jego sukcesu. Nadal całością steruje się za pomocą click-wheela. Tego znaku rozpoznawczego iPoda po prostu nie mogło tu zabraknąć.

 

No i stało się. Steve Jobs, jeszcze jakiś czas temu wróg koncepcji przenośnego odtwarzacza wideo, zmienił zdanie. Zresztą nie pierwszy raz, podobnie było przecież w przypadku wykorzystania pamięci flash. Ale kogo to obchodzi? I tak nikt już nie pamięta co mówił rok temu, a sukces nowego produktu Apple´a jest nieunikniony. Pole zakrzywienia rzeczywistości (Reality distortion field), które wytwarza Jobs, jest zbyt silne by było możliwe oparcie się jego woli. Po prostu wszystko, o czym powie ten człowiek, natychmiast staje się obiektem pożądania.

 

Lepiej się nad tym za bardzo nie zastanawiać - to jedna z tych tajemnic świata, które nigdy nie zostaną rozwikłane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to jakby Apple zrezygnowało ze swoich kitowych formatów ,popracowało troche nad jakością dźwięku to by była nawet ciekawa propozycja. Ale biorąc pod uwagę inteligencje projektantów i względy marketingowe ,nie zaaplikują do shitPoda ani OGG ani MP3.,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz staram się być obiektywny i nie chce zniżać się do poziomu forum iLounge.com gdzie wszystkie inne playery niż shitPody są ignorowane i na wstępie są do dupy bo nie są od jabłka... W sumie pisałem że byłaby to ciekawa propozycja ,ale ja i tak qpiłbym iAudio :D To taki antyapplesemityzm ;)

 

(ale i tak podtrzymuję moją opinię jaką wyrażam w sygnaturce :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załamały się rozmowy Samsunga i Apple dotyczące przyszłej współpracy nad układami pamięci flash NAND.

"Nie przebrnęliśmy nawet przez wstępną fazę rozmów "poinformowała rzeczniczka Samsunga Sungin Cho. "Nie będziemy komentować powodów załamania rozmów " dodała.

Jak podała gazeta "Korea Times", winę za niepodpisanie wartej 3,8 miliarda dolarów inwestycji ponosi firma Apple. Wycofała się ona z rozmów na wieść, że Narodowa Komisja Handlu mogłaby sprawdzić Samsunga pod kątem dostaw pamięci NAND do Apple. FTC podejrzewa, iż już wcześniej Samsung wysyłał do Apple układy flash po zaniżonych cenach. Chipy te wykorzystywane są w odtwarzaczach iPod Nano.

 

CHIP Newsroom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

to co przedstawiamy to jest w sumie lekka karykatura calej sytuacji z iPodem, ale nie oszukujmy sie nie jest to jakies mistrzostwo swiata...

 

Owszem marketing zrobil swoje w USA... ale z drugiej strony miliony amerykanow jedza w McDonaldzie na sniadanie, obiad i kolacje... i czy to jest normalne? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem marketing zrobil swoje w USA...

To już dawno nie jest marketing... wszystkie media używają ipoo prawie wszędzie. W jednej gazecie czytałem artykuł (chyba w maximie) o sposobach spędzania weekendu z dziewczyną. I był tam jeden podpunkt o tym że można wziąść ipoo, włożyć sobie po słuchawce do ucha i słuchać razem muzyki :blink: Tak jakby nikt już teraz nie miał wież, walkmanów, boomboxów, czy tam innych grajków. :huh: Albo w recenzji PSP pisało że ekranik jest wielkości przedniego panelu ipoo, nie mogli go np. porównać do paczki fajek? Moim zdaniem wiecej ludzi wie jakiej wielkości jest ramka fajek niż ipoo. takich przykładów jest na pęczki. A ludzie dają się w to wciągać.

Dziewczyna od mojego kuzynka jak widziała mojego h320 to krzyczała że też chce taki, no i niedawno kupiła ipoo foto. :huh: Z nią jeszcze na ten temat nie rozmawiałem, ale kuzyn dłuo jej bronił tłumacząc że jej nie są potrzebne funkcje z H3xx, będzie słuchała na nim tylko słuchała muzyki i że będzie miała w cenie wliczone laserowe grawerowanie. To go w końcu zatkałem tym że skoro niepotrzebne jej bajery to po co wydawała więcej, skoro niedawno narzekali na jej brak.

ale z drugiej strony miliony amerykanow jedza w McDonaldzie na sniadanie, obiad i kolacje... i czy to jest normalne? ;)

Tutaj tak :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności