Skocz do zawartości

Słuchawki dokanałowe - potrzebna pomoc


Vaiet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem tutaj nowym użytkownikiem, tym niemniej bardzo liczę na waszą pomoc. Zamówiłem sobie iPoda Touch i chciałbym do niego dopasować jakieś możliwie najlepsze słuchawki dokanałowe w cenie do ok. 90-100 zł max. Muzyka której słucham to ciężkie odmiany metalu (black, death, trash) i nieco rocka. Wcześniej, przez nieco ponad rok użytkowałem Creative'y EP 630 z odtwarzaczem Creative Zen Nano Plus i ten zestaw, pod względem jakości dźwięku był dla mnie bardzo zadowalający. Niestety sprzęt zgubiłem i zostałem zmuszony do zakupu nowego. A teraz do rzeczy :) Nie wiem na jakie słuchawki się zdecydować. Przeczytałem już tyle różnych opinii, komentarzy i recenzji, że głowa mi pęka a mózg wycieka uszami i nosem. Wiem, że teraz jestem w stanie dostać lepsze słuchawki niż EP'ki i chciałbym takowe zakupić. Ostatnio dość często słuchałem muzyki z iPoda Touch w połączeniu z Senkami CX 300 i equalizerem ustawionym na rock. Niby EP'ki 630 i Senki CX 300 to to samo, ale bass w senkach po prostu jest zbyt mocny jak na moje uszy i zagłusza resztę dźwięków, przez co spada "radocha" ze słuchania perkusji czy gitarowych solówek. Czy jesteście mi w stanie polecić jakieś dobre dokanałówki w cenie podanej powyżej? Będę niezwykle wdzięczny za okazaną pomoc. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noise tu masz aukcje z nimi:

 

http://www.allegro.pl/item409047059_slucha...ka_gratis_.html

 

Znalazłem dwie w sumie. Ale drugie miały jacka 2.5mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobra, jestem zdecydowany na jeden z tych dwóch modeli: Phillips SHE 9500 albo Panasonic RP HJE 200. Pomóżcie mi wybrać, które z tych korków będą lepsze do metalu i ciężkiego rocka. Pomoc potrzebna jest jak najszybciej bo mam zamiar zamawiać najszybciej jak się da ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostanę jakąkolwiek pomoc, czy mam strzelać w ciemno? :P Bo szczerze mówiąc, to pali mi się, żeby zamówić słuchawki bo standardowe "pchełki" dołączane do iPoda mnie wnerwiają... Wypadają mi z uszu i muszę odkręcać głośność na maxa, żeby nic nie słyszeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności