Skocz do zawartości

prawo jazdy...zdalem?


specialdefect

Rekomendowane odpowiedzi

Heyy.. Troche mam takie pytanie z d..y.

 

Dzis zdawalem teorie i praktyke na kategorie B. Teorie zdalem, z praktyka chyba tez ok. Mialem troche problemow na placu. Wstyd sie przyznac swiatla mi sie pokrecily i koles niby mi nie zaliczyl tego czy cus. Robilem to na 2 razy. Ale potem mialem łuk, ruszanie z recznego itp.

Wszystko ok, potem miasto i tez w miare dobrze. Jakis kierunkowskaz wlaczylem zbyt pozno, zagapilem sie na strzalke ale ogolnie bez wymuszen, itp. historii. Samochod prowadzony plynnie. Nie zgasł mi itp. Poprawnie wykonane manewry skretow w lewo, ronda, agrafka, zawracanie na 3 oraz parkowanie prostopadle.

 

Z tych emocji wlasciwie to nie wiem, wydaje mi sie ze gosc mi powiedzial ze na miescie sobie dam rade itp i zebym zwracal uwage na strzalki itp i ze - pozytywnie. Potem zapytalem czy jeszcze jakies formalnosci a on ze juz nie tutaj(nie w mord).

 

Podjaralem sie ze zdalem ale wlasciwie to juz nie wiem z tego wszystkiego.

 

Nie dostalem zadnego protokolu itp. Podobno dostaje sie jak sie nie zda.

 

 

 

No i jeszcze jedno, ile sie czeka na prawko. Trzeba wczesniej dzwonic do urzedu komunikacji? Placic wczesniej? Kumpel mial taka akcje ze sie wzieli za prawko jak zaplacil po 3 tygodniach dopiero.

 

Heh. Na egzaminie spotkalem pana Sikorowskiego z córką i kolezanka, ktora to zdawala. :lol: uuuu uu nie przenoscie nam ...stolycy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 236
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

U mnie w Strzelinie to się jeździ albo Fiatem Punto (ponoć gorszy) i Pandą (ponoć lepsza). Jak na razie mam wyjeżdżone 7 godzin i ciągle Punciakiem, a szkoda bo słyszałem, że w Pandzie chodzi sprzęgło jak marzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to bylo moje rozdziewiczenie jesli chodzi o prawko. 1 raz. Trafilem chyba dobrego instruktora ale fakt faktem łuk, reczny oraz jazda na miescie poszly mi dosc pewnie. Plynnie i wszystkie manewry poprawnie wiec chyba jest ok.

 

Mamlem nadzieje ze nie bede musial wydac wiecej kasy na to cholerstwo i czekac po kilka godzin w "mordorze".

 

Wiecie moze po ilu dniach mozna sprawdzic status prawa jazdy na stronce?

Zadzwonie jutro albo w poniedzialek do wydzialu albo pojade i pozalatwiam wszystko. Juz sie nie moge doczekac az pojezdze cos sam. :D

 

Generalnie panowie moja rada, powoli, nie spieszyc sie z manewrami, pykac sobie 5 dych. Ale stres mialem konkretny, trzeba przyznac. Jak wyjechalem na miasto i zobaczylem znajome trasy to troche przeszlo.

Teraz czekac i jezdzic. Wlasciwie to powinni dawac potwierdzenie jakies zdania egz. zeby od kopa byla mozliwosc jezdzic.

Powodzenia i wam życze.

 

 

_____

Ja poginalem na chevrolecie aveo tudziez kalos czy jakos tam. Na egzaminie rowniez takim. Calkiem fajnie sie tym jezdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panda jest w cholere niewygodna - przynajmniej dla facetow. nie da sie normalnie rozlozyc nog przez beznadziejny plastik na srodku w ktorym jest skrzynia biegow. look - http://www.autogaleria.pl/fotografie/fiat/...nda_2003_04.jpg . w puncie tego problemu nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeka mnie to samo na przełomie sierpień/wrzesień -_-...

 

Mnie pewnie też. Jeszcze robię teorię, potem jazdy. W Suwałkach są tylko punciaki, a po mieście jeździ się w zasadzie... Na pamięć ;) Mogłem zacząć trochę wcześniej, ale jakoś tak... nie chciało się :D Urodziny mam w sierpniu.

 

BTW. Ile za całą imprezę (tj. kurs) płacicie u siebie? Ja za B 1250. Chciałem robić na A jeszcze, ale większy stres, spore koszty, a motoru i tak nie mam... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdałeś, za tydzien idź do urzędu miasta i powinno już być. U mnie było po 3 dniach.

 

Mi udało się zdać za 2 razem. Cieszę się bardzo, że mam już to za sobą a miałem kilka przygód na egzaminie ale to później napisze. Nie wiem jak jest u Ciebie w miescie ale u mnie na kolejny egzamin czeka się 3miechy. Nawet podanie złożyłem ale niestety to nie przyśpieszyło tego procesu.

;(

 

Gratuluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdałeś, za tydzien idź do urzędu miasta i powinno już być. U mnie było po 3 dniach.

 

Mi udało się zdać za 2 razem. Cieszę się bardzo, że mam już to za sobą a miałem kilka przygód na egzaminie ale to później napisze. Nie wiem jak jest u Ciebie w miescie ale u mnie na kolejny egzamin czeka się 3miechy. Nawet podanie złożyłem ale niestety to nie przyśpieszyło tego procesu.

;(

 

Gratuluje

Ja liczę że uda mi się zdać za 3cim razem :P Ostatnio się strasznie w****iłem bo miałem już wszystko zaliczone (parkowania, zawracania, itp), ponad 30min jazdy i jakiś dziad mi się z pomiędzy samochodów w*******ił na pasy. Ogólnie co do jazdy czy corsa czy punto to nie wiem, oba są w porządku, to jeszcze zależy jak zajechany egzemplarz jest. Cały kurs na corsie z dieslem miałem, po raz pierwszy do grande punto wsiadłem na egzaminie i jakoś na placu nie miałem problemów, generalnie jakiś większych różnic nie ma, oboma da się jeździć.

 

z tego co pamiętam, to WORD musi Ci wyznaczyć egzamin w ciągu max. 30 dni, tak w ustawie pisze..

Tyle że to jest fizycznie niemożliwe.10.07 się zapisywałem na egzamin w łomży i najbliższy wolny termin mi babka podałą na 28.08 - ponad 1,5m-ca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności