Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, retter napisał:

 

No i w sumie przeszła mi ochota na zakup H6v2 :/ ehhhh

Miło mi, że tak cenisz moje opinie i opisy, ale jednak polecałbym ich najpierw posłuchać :). Ja mam źródła jakie mam, z innych być może gra to zupełnie inaczej.

Edytowane przez timecage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, timecage napisał:

Miło mi, że tak cenisz moje opinie i opisy, ale jednak polecałbym ich najpierw posłuchać :). Ja mam źródła jakie mam, z innych być może gra to zupełnie inaczej.

Masz X5ii który jest minimalnie (ale to naprawdę minimalnie) równiejszy od x5i, różnica jest tak mała że pomijalna.

A że mam hd600 to co ma wyciętą średnice raczej u mnie nie przejdzie. Posłuchać posłucham ale w ciemno nie kupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi, że tak cenisz moje opinie i opisy, ale jednak polecałbym ich najpierw posłuchać . Ja mam źródła jakie mam, z innych być może gra to zupełnie inaczej.
A v1 słuchałeś i znasz różnice? Bo Twój opis sugeruje dla mnie must have trochę :)

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V1 mają trochę mniej midbasu. Bardziej neutralna charakterystyka, ale nie jest to jakaś potężna rożnica. Jak przekładałem na głowę jedne bezpośrednio po drugich to w sumie nie słyszałem za bardzo. Dopiero dłuższy odsłuch pozwala na dostrzeżenie różnic. Jak juz mówiłem, wg mnie są subtelne.

 

Mają też trochę inne ułożenie muszli/pałąka. Ja nie czułem różnicy, ale już u kumpla robiło to różnicę dobrze leżą/źle leżą.

Edytowane przez zdzichon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję posłuchać H6 v2. Nadal Góra ciemna, ale bas I średnica kapitalne. Do tego genialna wygoda...

O dziwo wymagające, Shanling na high gain mial około 65-70/100 głośności.

Mogłem bezpośrednio z Listenami porównać i... biorę H6

 

Więc cena z francuskiego Amazona bajka, na niemieckim Amazonie po 159 Euro, nadal sporo taniej niż w Polsce.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska cena, jak to często bywa, dostosowana do polskich zarobków :)

 

Opinia o ciemnej górze jest dla mnie zaskakująca, zwłaszcza na M1, ale ogólnie to się podpisuję. Mi podpasowały baaaardzo. Swietne allroundery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie ma na Amazon.fr niestety wszystkie wykupiliscie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś interesują słuchawki od B&O dla LG to  B&O za 33$

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tą cenę to naprawdę mega okazja!
Ostatnio na wyjazdach słucham pm3 z meizu pro 5,który ma dosyć dynamicznie brzmienie, oraz przez ifi ican nano z włączonym crossfed'em, który poza powiększeniem sceny dodatkowo trochę rozjaśnia dźwięk na górze dodając słuchawkom odrobinę pazura. Bardzo fajne połączenie!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności