Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, dweet napisał(a):

 

Trochę tak. Pomaga im zmiana padów na skórzane, kabla i mocny wzmacniacz, ale dynamiki np. Focali Audeze, czy Abbysów na pewno nigdy nie osiągną

 

No niestety tej dynamiki mi brakowało, ale może jakbym miał mocniejsze źródło to faktycznie byłoby lepiej. Niemniej nie powiem żeby były złe, ale osobiście bym nie dał za nie tyle kasy co woła Hifiman. Chyba, że ktoś lubi takie granie, to wtedy fajny sprzęt - do tego wygodny i rewelacyjnie wyglądający na żywo.

 

Dodam też, że fenomenalnie mi się na nich grało w gry na PC - dźwięki strzelania i inne odgłosy z nowego CoD-a dosłownie wyrzucały z kapci. Trochę za nimi tęsknię bo lubię sobie tam postrzelać w wolnej chwili, no ale trochę za dużo kasy by trzeba na tę przyjemność wydać ;) Zastanawiam się właśnie czy tańsze Arye też by chociaż w 70-80% tak dobrze oddawały odgłosy wystrzałów, itp. Sundary kiedyś miałem, to zdecydowanie tak dobrze w grach nie brzmiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dirian napisał(a):

 

No niestety tej dynamiki mi brakowało, ale może jakbym miał mocniejsze źródło to faktycznie byłoby lepiej. Niemniej nie powiem żeby były złe, ale osobiście bym nie dał za nie tyle kasy co woła Hifiman. Chyba, że ktoś lubi takie granie, to wtedy fajny sprzęt - do tego wygodny i rewelacyjnie wyglądający na żywo.

 

Dodam też, że fenomenalnie mi się na nich grało w gry na PC - dźwięki strzelania i inne odgłosy z nowego CoD-a dosłownie wyrzucały z kapci. Trochę za nimi tęsknię bo lubię sobie tam postrzelać w wolnej chwili, no ale trochę za dużo kasy by trzeba na tę przyjemność wydać ;) Zastanawiam się właśnie czy tańsze Arye też by chociaż w 70-80% tak dobrze oddawały odgłosy wystrzałów, itp. Sundary kiedyś miałem, to zdecydowanie tak dobrze w grach nie brzmiały.

 

Chyba nie zrozumiałem. Czyli Aryi nie słyszałeś jeszcze? Mowa cały czas o Anandzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dirian napisał(a):

 

Źle napisałem, słuchałem Arye, Anand nie słuchałem.

 

Dla mnie jak na razie Arya > HE6SE > XS >>> Sundara > Ananda. Ostatnia zdecydowanie najnudniejsza. Zostały tylko HEKi i Susvary :)

Edytowane przez dweet
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to ja recenzent? Od recenzji są odpowiedni ludzie, ja przedstawiam moje prywatne i całkowicie subiektywne opinie.

Co do samego znaczenia w/w słowa to:

znakomity

Wielki słownik ortograficzny PWN*

znakomity; -ici; -it•szy 

Słownik języka polskiego PWN*

znakomity

1. «wyróżniający się pod jakimś względem»

2. «bardzo dobry»

3. «przeważający, pokaźny»

 

Wybierz sobie co ci pasuje.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rafacio napisał(a):

A co to ja recenzent? Od recenzji są odpowiedni ludzie, ja przedstawiam moje prywatne i całkowicie subiektywne opinie.

Dodajmy, że twoje "opinie" są na niskim poziomie merytorycznym i przez to całkowicie bezużyteczne. Są na szczęście inni forumowicze, którzy potrafią opisać dźwięk, choć akurat nie tych słuchawek, które usiłujesz hajpować (prawie nikt ich nie kupił).

Edytowane przez Kazimierz9
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to okazja patrząc w jakim stanie są słuchawki. One są obite nie tylko w tym miejscu, ktore pokazał na zdjęciu. Chyba, że reszta, to nie obicia tylko kurz. Zwróć uwagę, że nie tylko po tej stronie pałąka jest mocne obicie, bo po drugiej stronie w podobnym miejscu też sie coś błyszczy - jakby ubytek. Zresztą nie tylko tu jak sie dobrze przyjrzysz zdjęciom w przybliżeniu. W każdym razie bardzo słabe zdjęcia i na ich podstawie w życiu bym sie nie zdecydował na zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, MichalZZZ napisał(a):

Nie wiem czy to okazja patrząc w jakim stanie są słuchawki. One są obite nie tylko w tym miejscu, ktore pokazał na zdjęciu. Chyba, że reszta, to nie obicia tylko kurz. Zwróć uwagę, że nie tylko po tej stronie pałąka jest mocne obicie, bo po drugiej stronie w podobnym miejscu też sie coś błyszczy - jakby ubytek. Zresztą nie tylko tu jak sie dobrze przyjrzysz zdjęciom w przybliżeniu. W każdym razie bardzo słabe zdjęcia i na ich podstawie w życiu bym sie nie zdecydował na zakup.

Może to te z testu z czołgiem?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta microSD SanDisk Extreme PRO 1TB za 50% ceny około 680PLN, Kilka razy już była w tej cenie sprzedawana przez Amazon (nie dziwne firmy) więc oryginał , niestety kilka dni trzeba poczekać na dostawę 

https://www.amazon.de/-/en/SanDisk-microSDXC-RescuePRO-Smartphones-Transmission/dp/B09X7CFLDF/ref=sr_1_3?crid=15YKZERK39N67&keywords=SanDisk%2BExtreme%2BPro&qid=1678014354&sprefix=sandisk%2Bextreme%2Bpro%2Caps%2C198&sr=8-3&th=1

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Rafacio napisał(a):

Przesadzasz chyba. Po prostu żal, że ktoś tak tanio sprzedaje.

Teraz dopiero zauważyłem Twój post. Nie, nie przesadzam. Gdyby było mi żal, to nie napisałbym, że to żadna okazja. Moim zdaniem powinien je wystawić za mniejsze pieniądze, patrząc na to w jakim są stanie. Wtedy można byłoby mówić o okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś trudno jest sobie wyobrazić, czym wypełniłby 1 TB przestrzeni dyskowej, to w dobrej cenie można również dostać kartę pamięci o pojemności 32 GB:
https://www.mediaexpert.pl/foto-i-kamery/akcesoria-do-aparatow-i-kamer/karty-pamieci/karta-msdxc-goodram-32gb-irdm-uhs-i-u3-a2-adapter

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HappyBlack 32GB na bank wezmę, bo obecnie mam kartę o tej samej pojemności, ale wolniejszą, bo zapis na poziomie 30MB/s, więc dwukrotnie niższy. Pytanie czy warto dokładać do wersji 64GB z zapisem do 120MB/s - głównie mi chodzi o ten drugi parametr, bo przestrzeni takiej raczej i tak nie wykorzystam, gdyż regularnie zrzucam fotki na komputer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, BearPL napisał(a):

Sennki HD800 - 3tys , lub z kablem 3,5 - jakbym miał wolne środki to bym brał do testów https://www.olx.pl/d/oferta/sluchawki-sennheiser-hd800-CID99-IDTtRgK.html

Jak ktoś zainteresowany to mogę sprawdzić i odebrać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw : Focal Elegia + ifi hip dac za 1700 zł od Pana Jonathana :
https://www.olx.pl/xxxxxxxxxxxx

 

EDIT : 14-03-2023. Sprzedający usunął Hip Daca z zestawu więc nie jest to już żadna okazja ;) 

Edytowane przez x86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dirian napisał(a):

Tylko teraz zamiast od frontu to wgniata je od boku 😅

 

Z drugiej strony podobno jak coś wygląda na głupie, ale działa, to głupie nie jest... ;) 


Nie jestem tylko pewien tego "ale działa"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na soundcore.com w podobnej cenie i wszystkie trzy kolory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności