Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, greg_jg napisał(a):

Ciężko uwierzyć, aby w tej cenie była to wersja stealth. 
Ja sobie nie przypominam nawet, aby nowa, oryginalna Ananda tyle gdziekolwiek/kiedykolwiek kosztowała.

Na hifiman.com możesz Anady Stealth kupić w cenie od 545 do 735 $. Tak więc nic atrakcyjnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jaro54 napisał(a):

Na hifiman.com możesz Anady Stealth kupić w cenie od 545 do 735 $. Tak więc nic atrakcyjnego

 

Nadal drożej i to chyba są używki (B-Stock)?

 

Swoją drogą jak jest z regulacją na boki w tym pałąku, tzn wiem że ona nie istnieje, ale czy to mocno upierdliwe? Użytkownicy XS też mogliby dać znać ;) Arye miałem ostatnio pożyczone to fajnie na głowie leżały, bardzo wygodne dla mnie mimo rozmiarów, no ale tam muszle mają regulację na boki. A tutaj na sztywno... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Jaro54 napisał(a):

Na hifiman.com możesz Anady Stealth kupić w cenie od 545 do 735 $. Tak więc nic atrakcyjnego

 

Biorąc pod uwagę piątkowy fixing NBP, wychodzi równowartość nieco ponad 490 dolarów, ostatecznej ceny za nowe słuchawki z Amazon.pl.
Na stronie Hifimana nowe słuchawki „ANANDA Non-Stealth Magnet Version” kosztują w „Special Price” $599.00. Do tego, w koszyku pokazało mi 36$ dodatkowych kosztów. Rozliczenie Paypalem, więc kurs też będzie „odpowiedni” 😉
Dlatego, uważam, że podlinkowana wcześniej oferta z Amazon.pl jest mimo wszystko atrakcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

635$ (z przesylka) w Revolut daje 2875 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Jaro54 napisał(a):

635$ (z przesylka) w Revolut daje 2875 pln

 

14 minut temu, marek_m napisał(a):

 

Wersja "Stealth" czy "Non-stealth" ?

Trochę za dużo policzyłem, Anada Stealth  b-stock za 545 $ czyli 2467,50 na chwilę obecną wg Revoluta

A tu Link

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Palpatine napisał(a):

Pamięta ktoś ile kosztowały w zeszłorocznej promocji? Brakuje mi ich :(

W Audeosie tyle samo o ile pamięć mnie nie myli.

Jak na zawołanie Mest II za 3999 zł :
https://www.olx.pl/d/oferta/sluchawki-unique-melody-mest-mk2-super-zestaw-CID99-IDTmRa9.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Palpatine napisał(a):

Pamięta ktoś ile kosztowały w zeszłorocznej promocji? Brakuje mi ich :(

Na olx chyba Twoje ktoś sprzedaje :)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wegiel21 napisał(a):

Na olx chyba Twoje ktoś sprzedaje :)

Tak to moje ogłoszenie słuchawek kupionych od @Palpatine. Potestowałem i jednak mi nie podeszły. Zaznaczę, że nie chodzi o barwę dźwięku (bo ta jest topowa) ale o to że jednak komfort używania jakichkolwiek czopków w moich uszach dłużej niż godzinę jest dla mnie nijaki.

Zostaję przy nausznych 🙂 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pojawiły się MOONDROP Variations za 2100 zł na olx: https://www.olx.pl/d/oferta/moondrop-variations-CID99-IDTnOdA.html Są na mojej liście iem'ów, które chciałbym przetestować, to zastanawiam się, czy samemu ich nie wziąć 😆 Czy sprzedający Vladimir jest komuś znany na forum? 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje. Jeszcze od nich nic nie zamawiałem. Czy Hifigo ma wszystkie produkty bez vatu i cła w EU? Sprawdzałem z ciekawości opcje wysyłki dla tych słuchawek i są takie trzy:

  1. Express: TNT/DHL/UPS/FEDEX etc (Exclude tax and duty) 5-8days | Free
  2. Priority ( 1-3weeks, avg.2weeks,free on $300+ )- All taxes & duties paid by Hifigo | Free
  3. Priority ( 1-3weeks, avg.2weeks,free on $300+ )- All taxes & duties paid by Hifigo | $20.00

Rozumiem, że wybiera się opcję nr 2? :)

Edytowane przez Oszala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Oszala napisał(a):

Dzięki za informacje. Jeszcze od nich nic nie zamawiałem. Czy Hifigo ma wszystkie produkty bez vatu i cła w EU? Sprawdzałem z ciekawości opcje wysyłki dla tych słuchawek i są takie trzy:

  1. Express: TNT/DHL/UPS/FEDEX etc (Exclude tax and duty) 5-8days | Free
  2. Priority ( 1-3weeks, avg.2weeks,free on $300+ )- All taxes & duties paid by Hifigo | Free
  3. Priority ( 1-3weeks, avg.2weeks,free on $300+ )- All taxes & duties paid by Hifigo | $20.00

Rozumiem, że wybiera się opcję nr 2? :)

Tak, weź 2 i nie ma dodatkowych opłat.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Oszala napisał(a):

Dzięki @lobuz1. Znalazłem na Hifigo i poczytałem więcej na ten temat: https://hifigo.com/pages/track-order

Podają chiński nr do śledzenia paczki a później jest inpost. Kiedyś dostawałem Pocztexem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności