Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

@down32 - telefon zablokowany do logowania w sieci ergo ktoś go zablokował celowo (obstawiam prawowitego właściciela do spółki z organami ścigania) ;)

Powodzenia w próbach użytkowania takiego iPhone'a.

Powodzenia w zakupie czegokolwiek od takiej osoby...

 

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@down32 - telefon zablokowany do logowania w sieci ergo ktoś go zablokował celowo (obstawiam prawowitego właściciela do spółki z organami ścigania) ;)

Powodzenia w próbach użytkowania takiego iPhone'a.

Powodzenia w zakupie czegokolwiek od takiej osoby...

 

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

 

 

allegro powinno banować takich sprzedawców na miejscu... -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - a jak całkiem niedawno ktoś sprzedawał iPhone 4 (lub 4s) w forumowym komisie z "niedziałającą funkcją telefonu, ale sprawnego jako np. iPod" to nie było problemu. Ba, nawet znalazł nabywcę! -_-

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byłem ja :)

Pikanterii dodaje fakt, że po zakupie ze swoim ipodem/iphonem udałem się na komisariat celem ustalenia czy aby przypadkiem nie jest skradziony.

Odpowiedź brzmiała - NIE.

Tak więc, jeżeli już, to ktoś go "blokował" to za granicą - ale nie wiem w jakim kraju, i tym bardziej nie mogłem tego namierzyć :P

To też sprzedałem jako ipoda.

Być może coś było inaczej zablokowane - nie wiem.

Edytowane przez truskawkowetango
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaba okazja dawno (3-4 miesiące?) temu można było kupić je deko drożej, więc sorry ale to na nie popularny sprzęt że możną się spodziewać iż to ta sama para.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.agito.pl/ofertadnia?internal_scr=772x397_SG_Oferta_Dnia_Sluchawki_Denon

Denon AH-D1100 za 279zł

Agito.pl ważna do jutra do 9.00

Aktualnie przesylka free od 99zł.

Edytowane przez drake29a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem tego sandiska zastanawia tylko słaba prędkość zapisu w porywach 7,5mb gdzie te 30

 

Wysłane z mojego LG-P970 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!

Chciałbym Was ustrzec przed niby-okazją!

http://allegro.pl/apple-ipod-classic-czarny-30gb-nowy-folia-i4720312327.html?no-rwd=1#tabsContent

 

Sam dałem się "złapać " kilka dni temu i kliknąłem "kup teraz". Na szczęście kasy nie wpłaciłem od razu, zdziwiło mnie, że dalej trwa licytacja z identycznym ipodem, u tego samego sprzedawcy.

Poszperałem w zakończonych, a tam już dwie takie same aukcje z opcją "kup teraz". Poszukałem dokładniej- zdjęcia są skopiowane z ebay'a.

 

Dziwi mnie, że allegro nie zareagowało po zaraportowaniu?

Może potrzeba więcej zgłoszeń?

 

W każdym razie radzę uważać!

 

 

edit:

Z premedytacją dałem info w tym dziale, po prostu więcej osób tu zagląda. Nie bijcie :)

Edytowane przez surround
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!

Chciałbym Was ustrzec przed niby-okazją!

http://allegro.pl/apple-ipod-classic-czarny-30gb-nowy-folia-i4720312327.html?no-rwd=1#tabsContent

 

Sam dałem się "złapać " kilka dni temu i kliknąłem "kup teraz". Na szczęście kasy nie wpłaciłem od razu, zdziwiło mnie, że dalej trwa licytacja z identycznym ipodem, u tego samego sprzedawcy.

Poszperałem w zakończonych, a tam już dwie takie same aukcje z opcją "kup teraz". Poszukałem dokładniej- zdjęcia są skopiowane z ebay'a.

 

Dziwi mnie, że allegro nie zareagowało po zaraportowaniu?

Może potrzeba więcej zgłoszeń?

 

W każdym razie radzę uważać!

 

 

edit:

Z premedytacją dałem info w tym dziale, po prostu więcej osób tu zagląda. Nie bijcie :)

Nie ma co od razu zakładać, że to oszust. Skoro napisał, że nowy i oryginalnie zapakowany to może nie chciało mu się robić zdjęć, skoro mógł ściągnąć je z neta i będą się zgadzały z rzeczywistością. Kiedyś kupiłem słuchawki na allegro, ale po pewnym czasie coś mnie tknęło i zacząłem przeglądać inne foty tych słuchawek w google i natrafiłem na te z aukcji na zagranicznym forum na wpisie sprzed kilku miesięcy. Jednak słuchawki przyszły i w takim stanie jak miały być, więc nie widzę żadnego problemu. A to, że facet ma więcej sztuk takich samych, nowych iPodów to chyba nie grzech?

 

Oczywiście mogę się mylić.

Pozdrawiam.

Edytowane przez xul666
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up:

Jasne, z tym że nie mogę doprosić się zdjęć przedstawiających rzeczywisty stan sprzedawanych przez niego rzeczy.

Nikogo nie oskarżam, tylko wydaje mi się to wszystko podejrzane, chciałem tylko ewentualnych zainteresowanych przestrzec, żeby przed zalicytowaniem zastanowli się i wypytali o wszystko.

 

Jeśli ktoś zamierza licytować i upewni się, że to nie jest lipa, to można uznać tą aukcję za okazję - nówki Video są praktycznie nie do dostania obecnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę zwrócić uwagę na : W zestawie kabel zasilający + USB i słuchawki w kolorze białym.

O ile mi wiadomo, w zestawie powinny być naklejki, instrukcje, papierki itd.

WIEM, bo ponieważ swojego czasu miałem ipoda 1gen w stanie kolekcjonerskim.

Zdjęcia na ebayach mogą należeć do niego, albowiem pisze łamaną polszczyzną Kolorowy wyświetlacz, dotykowy przyciski

Warto zaznaczyć, że te kilka komentarzy które ma, jest od osób z różnym stażem na allegro - w tym całkiem wysokim.

W przeszłości sprzedawał rzeczy na dużo większe kwoty, a transakcje kończyły się pozytywnym komentarzem.

 

Podsumowując, ubogi opis, ale chyba można ufać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w Conrad.pl obniżka na wszystko 10% !!!

 

Można kupić np SHP9500 za 440zł (cena po obniżce)

http://www.conrad.pl/Słuchawki-Hi-Fi,-nauszne-Philips-SHP9500%2f00,-3-m,-Czarny.htm?websale8=conrad&pi=791854&ci=SHOP_AREA_17485_1312000

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności