Skocz do zawartości

Ipod Touch 16gb - Recencja


doom4n

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 tygodnie później...

Apropos głośności iPoda Touch to można to załatwić instalujac z instalera w repozytorium iClarified program Volume Boost dla odpowiedniej wersji oprogramowania (najlepiej dla 1.1.4) (potem konieczny reset jadra darwin - restart) ( przed zmianą słuchałem na SE530 na prawie 80% głośnosci teraz po zmianie to jakieś 45 -55%, na najgłosniejszym można stracić słuch i jest głośniejszy niż mój wczesniejszy iRiver Clix2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

iPod Touch ma kilkanaście gotowych ustawień, nie ma możliwości przygotowania własnych ustawień

 

do tego część (połowa?) gotowych ustawień powoduje zniekształcenia dźwięku (zwłaszcza te, które są związane z basem)

 

... w przypadku iPodów jest to "normalne", a nawet - niezależnie jak to zabrzmi - teraz jest "lepiej niż było"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KHRoN dzięki za odpowiedź, to teraz jestem już w kropce :( myślałem nad kupnem toucha, ale skoro nie można wprowadzić swoich ustawień w EQ to nie za bardzo mam ochotę na zakup. Obecnie w sony nwz EQ ustawiłem tak jak mi pasuje i jestem zadowolony....... a w ipodzie nie będę miał takiej możliwości...

Tak przy okazji u siebie w domu mam internet radiówkę więc net w touchu będzie działał??? czy musi to być jakaś konkretna sieć ???

Studiuję w rzeszowie, a tam z tego co wiem jest jakiś bezpłatny net.......to może tam będzie działał ipod....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Touch gra nieźle sam w sobie, więc być może nie będzie konieczności korekcji (chyba że oczekujesz jednego, konkretnego brzmienia)

 

... poza tym jakiś tam equalizer ma (nawet te gotowe ustawienia)

 

a radiówka oczywiście będzie działać, już dawno nie widziałem tak prostej (a jednocześnie tak wyczerpującej - dowolne połączenie, dowolne szyfrowanie, proxy, VPN etc.) konfiguracji WiFi jaką ma iPhone i Touch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz będę się musiał dobrze zastanowić ;) może akurat trafi się jakaś okazja na alle... i się skuszę

 

Edit: A jak ma się sterowanie w tym ipodzie??? Miałem kiedyś i7 i nie za specjalnie podobał mi się dotykowy panel. Jednak chyba bardziej wolę gdy czuję dany przycisk pod palcem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mialem przyjemnosc posluchac jakis czas temu paru swoich mp3 na iPodzie.Podlaczylem Alteki im616 i powiem szczerze,ze sie zawiodlem.O wiele bardziej podoba mi sie brzmienie mojej Shuffli 1G.Jest takie bardziej dynamiczne IMO.

Niestety nie mialem mozliwosci obejrzenia zadnego filmu oraz poszperania w internecie,ale juz bez tego moge powiedziec,ze to bardzo przyjemny gadzet.Ekran dotykowy jest po prostu genialny,powtorze to ktorys raz;)

Co jak co,ale to ciagle odtwarzacz muzyki i taka powinna byc jego glowna funkcja.Przez jakis czas zastanawialem sie nad jego kupnem,ale jak juz wczesniej wspomnialem nie podszedl mi taki sposob grania.Gdyby byl lepszy pewnie bylbym teraz jego posiadaczem bo urzadzenie jest warte wydanych pieniedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja moze niedokladnie na temat...ale od miesiaca ciesze sie iPhoem 2G gdzie po podlaczeniu CAL! jestem zachwycony...nie wiem czy "przenosniak" nie radzi sobie lepiej od mojego X-Fi...Te sluchawki zostaly chyba stworzone pod "Jablko".Podobno na innych sluchaweczkach jest dosyc slabo...Z czystym sumieniem moge polecic mix iPhone/iPod Touch+ CAL!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pożyczyłem sobię taczkę na weekend od znajomego i tak się zastanawiam nad opiniami o dużej mocy tego playera...

Z AH-D1001 ledwo daje radę, poza tym jakoś tak wąsko gra i plastikowo. Z EX85 już lepiej trochę, ale szczerze mówiąc po tych komentarzach spodziewałem się czegoś więcej :/ W pewnym momecnie nawet zastanawiałem sie czy aby sam ipod nie jest uszkodzony. Ale poszedłem do Saturna, dobrałem sie do wystawowego Toucha, i tam to samo... Z jakimi słuchawkami Touch zagra naprawdę dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyczyłem sobię taczkę na weekend od znajomego i tak się zastanawiam nad opiniami o dużej mocy tego playera...

Z AH-D1001 ledwo daje radę, poza tym jakoś tak wąsko gra i plastikowo. Z EX85 już lepiej trochę, ale szczerze mówiąc po tych komentarzach spodziewałem się czegoś więcej :/ W pewnym momecnie nawet zastanawiałem sie czy aby sam ipod nie jest uszkodzony. Ale poszedłem do Saturna, dobrałem sie do wystawowego Toucha, i tam to samo... Z jakimi słuchawkami Touch zagra naprawdę dobrze?

Dziwne... Być może to europejska blokada sprawiła Ci zawód :P

 

Mój Touch jest z USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi i EQ w touch'u okazuje się że jednak można ustawić własny preset... tyle że jest to nieco pracochłonne :)

iTunes ma graficzny Equalizer, trzeba tylko ustawić suwaki jak nam się podoba, zapisać preset, zaimplementować go do wybranych kawałków w bibliotece iTunes i zsynchronizować iPod'a. podczas synchronizacji nasze kawałki w ipod'zie zostaną nadpisane o dany preset ;)

Dla bardziej wytrwałych można ustawić presety dla każdego kawałka z osobna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi i EQ w touch'u okazuje się że jednak można ustawić własny preset... tyle że jest to nieco pracochłonne :)

iTunes ma graficzny Equalizer, trzeba tylko ustawić suwaki jak nam się podoba, zapisać preset, zaimplementować go do wybranych kawałków w bibliotece iTunes i zsynchronizować iPod'a. podczas synchronizacji nasze kawałki w ipod'zie zostaną nadpisane o dany preset ;)

Dla bardziej wytrwałych można ustawić presety dla każdego kawałka z osobna...

Czytałem o tym na Head-fi ale to podobno bujda. Sprawdzałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy touch 1st gen różni się dźwiękowo od 2nd gen? Bo zauważyłem po niektórych wypowiedziach że iphone 3G jednak różni się dźwiękowo od starszych modeli.. Aha no i najważniejsza kwestia: z czym najlepiej słuchać toucha (chodzi o słuchawki)?? Z tego c zdążyłem się dowiedzieć to jest to zimny player czyli jakieś ciepłe słuchawki by się przydały. Może exy85, jbl 220, jakieś koss-y, um2? Co moglibyście polecić z własnego doświadczenia?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności