Skocz do zawartości

Laberg przyśpiesza - kolejny produkt 4.4" + TV OUT


Sylwik

Rekomendowane odpowiedzi

Sylwik wspomniał, że instrukcja nie zostanie udostępniona w wersji elektronicznej przez, o ile się nie mylę, pół roku z pewnych względów* :o

To chyba pierwszy przypadek na świecie utajnienia instrukcji obsługi :)

Taka instrukcja toż to darmowa reklama dla firmy i skoro znalazła się już w rękach nabywców BigBoya, to nie widzę żadnych przeszkód, aby znalazła się w internecie. Sam pobrałem kilka instrukcji odtwarzaczy Vedia, aby porównać sobie możliwości poszczególnych modeli.

Ty piszesz o półrocznej karencji (konkurencja może legalnie kupić ten odtwarzacz i rozebrać na części pierwsze), tak jakby to był najnowszy rodzaj broni i trzeba chronić przed wrogiem......... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 281
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

czy można odtwarzać filmy, muzykę itd podczas ładowania?

 

btw ile kolorów obsługuje bigboy? gdzie nie przeczytam tam inna wersja :) a na firmowej stronce nic nie ma i trudno się zorientować.

 

 

Ile ładuje się bateria??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw ile kolorów obsługuje bigboy? gdzie nie przeczytam tam inna wersja :) a na firmowej stronce nic nie ma i trudno się zorientować.

 

Uff właśnie skończyłem liczyć :) Naliczyłem 16mln kolorów.

 

Wyświetlacz w BIGboyu to:

- rozmiar: 4.3",

- rozdzielczość: 480x272,

- liczba kolorów: 16 milionów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyta się miło aczkolwiek jest problem w tym, że mało jest ebooków w formacie txt, a te które są bywają szersze niż BIGBoy przewiduje. Szczerze mówiąc nie znalazłem jeszcze odpowiedniego ebooka ;) . Narazie jade na tym co skopiowałem z innych formatów. Może i wersy kończą się w połowie słowa, ale przynajmniej nie na początku następnego wersu :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyną możliwością zrobienia zdjęcia ekranu e-booka jest dokładnie to co powiedziałem jakieś 6 wyrazów i 2 zaimki temu. Więc aparat w garść i heja xD.

 

Ja tam szukam konkretnych książek w necie, a zapisać jakikolwiek format wordem do txt to żaden problem, jakieś 3 sek i masz książkę. Jeśli chodzi o poucinane wyrazy, to można się przyzwyczaić ;) , ja już przeczytałem 3/4 książki na ekranie BIGboy'a (w papierowym oryginale ma ok. 130 stron) i jeszcze żyję. Niewygodne są funkcje automatycznego przesuwania stron, więc robię to ręcznie :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aparat w garść i nic tylko załamać ręce przynajmniej na moim sprzęcie.

 

Ja mam sporo książek King'a z czego większość w rtf'ie. Jak się skopiuje do notatnika to daje radę, ale jak już pisałem często połowa wyrazu jest w następnym wersie (co nie przeszkadza mi jednak w tym żeby łykać te wersy jeden za drugim ;) ). Gorzej jest z ebookami w txt bo wers z notatnika w BIGBoy'u zajmuje jeszcze kawałek następnego po czym wers kolejny zaczyna się w trzecim - jeszcze bardziej wkurzające. Chyba przyjdzie w końcu do tego, że zacznę się babrać w notatniku i usuwać "-" wraz z ograniczeniem długości wersów ;) .

 

Sposoby przesuwania stron są jak skrzynie biegów - ręczne najlepsze, a automatów używają amerykańce :P

 

 

Hmm... jeszcze bym coś napisał, ale cóż - książka czeka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firmware,firmware,firmware ot co...

 

elektronika mocna,obudowa calkiem,calkiem -solidnosc materialow znośna

ale wlasnie wszystko rozbija się o wsparcie programistow/zainteresowanie firm i ich

zaangażowanie w doskonalenie firmware

a tego jak widze brakuje i bedzie brakowac nie tylko Laberg ale Vedia i innym

polsko-chinskim "tworom"

I nie pisze tego zlosliwie ale taka jest opinia zreszta nie tylko moja :(

Dlatego nabywcy do konca beda "borykac sie" nie tylko z

"obrzydliwa" czcionka/projektem menu ale i innymi bledami w sofcie

ktore nie zostana skorygowane ....

Ale --Obym się mylił ( a BigBoy mi sie podoba "w warstwie sprzetowej")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firmware,firmware,firmware ot co...

 

elektronika mocna,obudowa calkiem,calkiem -solidnosc materialow znośna

ale wlasnie wszystko rozbija się o wsparcie programistow/zainteresowanie firm i ich

zaangażowanie w doskonalenie firmware

a tego jak widze brakuje i bedzie brakowac nie tylko Laberg ale Vedia i innym

polsko-chinskim "tworom"

I nie pisze tego zlosliwie ale taka jest opinia zreszta nie tylko moja :(

Dlatego nabywcy do konca beda "borykac sie" nie tylko z

"obrzydliwa" czcionka/projektem menu ale i innymi bledami w sofcie

ktore nie zostana skorygowane ....

Ale --Obym się mylił ( a BigBoy mi sie podoba "w warstwie sprzetowej")

 

 

No tutaj Cię zaskoczę, bo nasz wpływ na soft jest coraz większy. Nie zdradzę szczegółów, ale będzie jeszcze większy. To na razie obiecanki, ale piszcie na laberg@laberg.pl co byście chcieli udoskonalić w BIGboy'u. Postaramy się Was miło zaskoczyć. No chyba, że będziecie chcieli funkcję mikrofalówki to od razu mówię, że temat badaliśmy i się nie da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności