Skocz do zawartości

Laberg przyśpiesza - kolejny produkt 4.4" + TV OUT


Sylwik

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie.. słuchawki

 

No i dobra informacja - te nowe słuchawki będą też w nJoyach :) Czy będą też dostępne osobno jako akcesoria - któż to wie, zobaczymy jak je ocenicie to pomyślimy...

 

Jak przyniosę paragon na nJoy'a i te "słuchawki" co były w komplecie, to mam szanse na te nowe ?

 

Kupiłem nJoy'a 5.05 za prawie 260pln, nie dość że wkrótce po tym staniał, to jeszcze teraz te słuchawki.....

 

Odpowiedzi się domyślam... ale cóż, pomarzyć można ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 281
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Właśnie.. słuchawki

 

 

 

Jak przyniosę paragon na nJoy'a i te "słuchawki" co były w komplecie, to mam szanse na te nowe ?

 

Kupiłem nJoy'a 5.05 za prawie 260pln, nie dość że wkrótce po tym staniał, to jeszcze teraz te słuchawki.....

 

Odpowiedzi się domyślam... ale cóż, pomarzyć można ;)

A mój TV Samsung przez 3 miesiące staniał o 3 tysiaki (!), takie jest życie, nigdy nie ma dobrego terminu na zakupy, bo mój miał być optymalny...

 

Jaka jest cena nowego Laberga w wersji 4 i 8 GB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój TV Samsung przez 3 miesiące staniał o 3 tysiaki (!), takie jest życie, nigdy nie ma dobrego terminu na zakupy, bo mój miał być optymalny...

 

Jaka jest cena nowego Laberga w wersji 4 i 8 GB?

 

BIGBoy już jest w MP3store, lada dzień pewnie w innych sklepach: http://www.mp3store.pl/index.php?sp=200722...mp;pname=LABERG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BIGBoy już jest w MP3store, lada dzień pewnie w innych sklepach: http://www.mp3store.pl/index.php?sp=200722...mp;pname=LABERG

Kurde, troche drogi :blink: Spodziewałem się okolic 350 zł za 4 GB, ale nie 450 zł! Ale pewnie i tak kupie :)

 

I dlaczego pisze: "wyświetlacz: dotykowy, 4,3" TFT LCD; 1,6 miliona kolorów, w rozdzielczości 480x272pix", przecież on nie ma dotykowego ekranu!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze :)

Ja wiem "odtwarzacz sterowany jest poprzez wygodnie rozmieszczone przyciski znajdujące się zarówno na górnej krawędzi jaki i obok wyświetlacza", ale dlaczego na mp3store pisze że ma dotykowy wyświetlacz?! Przecież on nie jest dotykowy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest wyciete z opisu BigBoya wlasnie z mp3store ;]

Sylwik, jest w tym sklepie, ale... tylko na obrazku (chwilowy brak produktu).

 

Wiecie co, ta specyfikacja (http://www.mp3store.pl/,Odtwarzacze%20flash,laberg%20bigboy%20(4%20gb),2008310640195133050.htm) nie współgra z opisem... Co mi się wydaje, że może okazać się "w praniu" iż BigBoy ma głośnik :) Gdyby gdzieś jeszcze zapodano instrukcję obsługi, to chyba nie tajemnica, to byłby git, a wtedy możemy sami skonfrontować, jak jest w rzeczywistości.

 

Czy do BigBoya można dokupić jakieś pasowne głośniczki aktywne, niekoniecznie laberga, tak aby razem tworzyły spójną całość? Choć i tak taki zestaw spięty gumką recepturką nie będzie prezentował się dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do BigBoya można dokupić jakieś pasowne głośniczki aktywne, niekoniecznie laberga, tak aby razem tworzyły spójną całość?

Chyba raczej "pasywne" ;) Kupić można, tylko właśnie nie wiem, czy byłyby takie pasujące...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej "pasywne" ;) Kupić można, tylko właśnie nie wiem, czy byłyby takie pasujące...

Z pasywnych :) głośników znalazłem takie - http://www.uno.pl/t_20915/travel_sound_p30/

Są to głośniki składane Creative Labs Travel Sound P30, tylko nie wiem czy nadają się do Bigboy tzn. czy BigBoy ma odpowiednią wydajność prądową i czy będą dość głośno grały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BIGBoy już jest w MP3store, lada dzień pewnie w innych sklepach: http://www.mp3store.pl/index.php?sp=200722...mp;pname=LABERG

Gdzie tam, dzisiaj środa i... nic, jedna, wielka ściema Panowie! W tym sklepie podanym wyżej, nie ma, na stronie Laberga tak samo, zero informacji, że BigBoy wchodzi na rynek. Nie nie, jest info, że pojawi się w czerwcu... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obsługa ID3 Tagów ID3V2, ID3V1
Equalizery 7 predefiniowanych + własne ustawienia użytkownika
Waga 186 gram

Jesteście tego pewni?

 

Cena jak zwykle - za wysoka ;)

Taka jest nasza rzeczywistość. Różnica w cenie pomiędzy wersją 4 i 8 GB wynosząca 150 pln jest trochę dziwna - karty microSD 4gb mozna kupić za 46 pln (kingston), a 8gb (sandisk) za 90pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście tego pewni?

 

Cena jak zwykle - za wysoka ;)

Taka jest nasza rzeczywistość. Różnica w cenie pomiędzy wersją 4 i 8 GB wynosząca 150 pln jest trochę dziwna - karty microSD 4gb mozna kupić za 46 pln (kingston), a 8gb (sandisk) za 90pln.

No właśnie, ale czy to jest ten sam model? Jeśli juz jest w sprzedaży, jak twierdzi Sylwek, to może ktoś napisze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest lipiec i dopiero zaczynają wprowadzać BigBoya zastanawiam się, czy nie lepiej poczekać jeszcze miesiąc na Vedię T8? Tym bardziej, że oprócz marki za Vedią przemawiają wbudowane głośniki stereo, a i cena ma być ponoć konkurencyjna. Może osoby znające bliżej temat odkryją przede mną jakie różnice (jeśli można to przewidzieć) będą między tymi modelami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tam, dzisiaj środa i... nic, jedna, wielka ściema Panowie! W tym sklepie podanym wyżej, nie ma, na stronie Laberga tak samo, zero informacji, że BigBoy wchodzi na rynek. Nie nie, jest info, że pojawi się w czerwcu... :)

 

 

Produkt jest w ofercie MP3Store, a status jest brak, bo fizycznie nie mają go na magazynie. Jutro ma być, zamawiać już możesz.

 

Co do czekania na Vedię T8 to zobacz tylko na kiedy był zapowiadany ich ostatni model a kiedy realnie wszedł na rynek. Jak T8 wejdzie na rynek to my już pewnie będziemy mieli coś nowego, a że cena ma być "ponoć" konkurencyjna to jak z pewnością, ale na razie poruszamy się w kategoriach "ponoć".

Laberg jak na razie jest pierwszy ze wszystkimi nowinkami w tym segmencie i mam nadzieję, że tak zostanie:

- nJoy pierwszy w Polsce player odtwarzający filmy bez konieczności konwertowania,

- BIGboy pierwszy w Polsce player 4.3" z pamięcią FLASH,

- Laberg TV pierwszy w Polsce player z tunerem TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do czekania na Vedię T8 to zobacz tylko na kiedy był zapowiadany ich ostatni model a kiedy realnie wszedł na rynek. Jak T8 wejdzie na rynek to my już pewnie będziemy mieli coś nowego.

Zarzucasz mi słowo "ponoć", a tak napisałem, bo to nie moje zapowiedzi, a źródło jest tutaj - http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=34531

 

Dosłownie jest tak:

"Cena tego modelu będzie bardzo konkurencyjna w stosunku do odtwarzaczy PMP oferujących porównywalne wyświetlacze.

Odtwarzacz pojawi się w ofercie w połowie sierpnia tego roku na pewno w wersjach 4GB i 8GB. Nie wykluczamy także 16GB wersji".

Cena będzie więc bardzo konkurencyjna, a termin połowa sierpnia, niezbyt odległy, zważywszy na obiecanki Laberga - zapowiedź na czerwiec, a mamy przecież lipiec i dopiero zaczyna się pojawiać w sklepie internetowym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzucasz mi słowo "ponoć", a tak napisałem, bo to nie moje zapowiedzi, a źródło jest tutaj - http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=34531

 

Dosłownie jest tak:

"Cena tego modelu będzie bardzo konkurencyjna w stosunku do odtwarzaczy PMP oferujących porównywalne wyświetlacze.

Odtwarzacz pojawi się w ofercie w połowie sierpnia tego roku na pewno w wersjach 4GB i 8GB. Nie wykluczamy także 16GB wersji".

Cena będzie więc bardzo konkurencyjna, a termin połowa sierpnia, niezbyt odległy, zważywszy na obiecanki Laberga - zapowiedź na czerwiec, a mamy przecież lipiec i dopiero zaczyna się pojawiać w sklepie internetowym...

 

Źle się zrozumieliśmy, nic Ci nie zarzucam. Tylko dokładanie tak jak piszesz, zwróciłem uwagę na słowo "ponoć". Bo PR to jedno, a rzeczywistość to drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, koniec żartów i przekomarzania. BIGboy jest już w MP3Store ze statusem dostępny.

 

A ceny tak jak chcieliście BARDZO KONKURENCYJNE :)

Sugerowane ceny brutto:

399PLN za 4GB i 599PLN za 8GB.

 

Nie wiem czy w tym przypadku nie zrobimy wyjątku, tzn. ceny nowości niskie, a potem wzrost. To będzie numer :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd można zassać instrukcję obsługi?

Jeśli ma to w czymś pomóc, angielską instrukcję obsługi do Ondy VX767 (czyli praktycznie do BIGBoy'a) możesz znaleść tu: LINK

 

EDIT:

Mam 3 pytanka:

1. Czy można zmienić orientację obrazuna pionową?

2. Czy w BIGBoy'u można robić playlisty?

3. I czy BIGBoy "rozdziela" muzykę (według tagów ID3v1/2) i sortuje ją według Artysty, Rodzaju, Albumów itp?

EDIT2:

Zauważyłem że w sklepie mp3store.pl nie pisze że w zestawie jest kabel TV-OUT. Sylwik - lepiej to popraw, bo sie ludzie zniechęcą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności