Skocz do zawartości

Laberg przyśpiesza - kolejny produkt 4.4" + TV OUT


Sylwik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 281
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Sylwik, jeszcze tylko tydzień do premiery rynkowej, można więc prosić o instrukcję obsługi (może jakiś link?) do tego nowego Laberga, celem wcześniejszego zapoznania?

 

Z pewnych względów nie udostępniamy instrukcji w formie elektronicznej, przynajmniej przez pierwsze 3 miesiące od wprowadzenia produktu na rynek.

W poniedziałek 30.06 BIGboy powinien już być w sprzedaży. Może się uda jakąś przedsprzedaż w MP3store zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnych względów nie udostępniamy instrukcji w formie elektronicznej, przynajmniej przez pierwsze 3 miesiące od wprowadzenia produktu na rynek.

W poniedziałek 30.06 BIGboy powinien już być w sprzedaży. Może się uda jakąś przedsprzedaż w MP3store zrobić.

Pytam dlatego, bo ciekawi mnie, czy do tego Laberga będzie można dokupić stację dokującą z głośnikami? Przy tak dużym ekraniku i stacji z zasilaniem m.in. bateryjnym taki komplecik bardzo sprawdziłby się na działce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam dlatego, bo ciekawi mnie, czy do tego Laberga będzie można dokupić stację dokującą z głośnikami?

Też mam taką nadzieję, szczególnie z powodu braku wbudowanego głośnika. Najlepiej, jakby stacja była podłączana do prądu, na baterie lub czerpała energię z baterii odtwarzacza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam taką nadzieję, szczególnie z powodu braku wbudowanego głośnika. Najlepiej, jakby stacja była podłączana do prądu, na baterie lub czerpała energię z baterii odtwarzacza :)

 

Co do głośników to można podłączyć wszystko co wejdzie do gniazda słuchawkowego czyli 3,5mm. Poza tym wyjście TV OUT działa jak drugie wyjście słuchawkowe, czyli można podłączyć 2 pary słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek premiera, ciekawe gdzie będzie można kupić to cacko i za ile? Znane są już jakieś szczegóły odnośnie ceny, wyposażenia, mozliwości itd.?

 

Jesli nie ma informacji na stronie producenta, badz w tym dziale to poki co nie ma wcale o raczej napewno do dnia premiery nic sie nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chwila cierpliwości. Lada moment wszystko się wyjaśni. Co do wyposażenia to będzie:

- BIGboy (na prawdę duży z niego chłopiec)

- słuchawki (tak jak pisałem całkiem, całkiem, mam nadzieję, że mile Was zaskoczą),

- silikonowe etui (tak, tak dajemy je za free, tak jak w przypadku Lagerga nJoy),

- kabel TV OUT (do podłączenia do telewizora),

- instrukcja obsługi w j.polskim oczywiście,

- karta gwarancyjna (2 latka oczywiście),

- ładowarka (tym razem rzeczywiście ładowarka, nie przejściówka do kabla USB),

- kabel USB,

- czy coś jeszcze? nie pamiętam, chyba to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Co do wyposażenia to będzie:

- silikonowe etui (tak, tak dajemy je za free, tak jak w przypadku Lagerga nJoy) (...)

Mam jeszcze jedno pytanko, czy to silikonowe etui zasłania ekran, tył odtwarzacza czy jedno i drugie? Pytam się, ponieważ na filmiku na JuTubie gostek wspominał coś, że "etui zabezpiecza tył odtwarzacza przed zarysowaniami"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silikonowe etui zasłaniające wyświetlacz... że też ktoś wcześniej na to nie wpadł....

No chyba chodzi o to żeby wyświetlacz chronić przez zadrapaniami, przecież silikon jest przeźroczysty O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy...

 

powiem Ci tak, nie spotkalem sie z takimi silikonami o ktorych mowisz, a jak chcesz zadbac o wyswietlacz to kup sobie folijki elektrostatyczne ( NIE NA KLEJ ! )

 

Ok, sorka, troche mi się poplątało :P Jeszcze jedno pytanie, czy będzie można zmieniać tła i themy BIGBoy'a, tak jak w nJoy'u?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, sorka, troche mi się poplątało :P Jeszcze jedno pytanie, czy będzie można zmieniać tła i themy BIGBoy'a, tak jak w nJoy'u?

 

Silikon zasłania tył i boki.

 

Tak będzie można zmieniać tła i z tego co pamiętam są też różne themy.

 

Z fajnych rzeczy to jeszcze kilka formatów/zoomów w trakcie wyświetlania filmu. Czyli praktycznie każdy format będzie wyglądał dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W specyfikacji nie podano nic na temat pamięci wewnętrznej, jaka będzie jej wielkość? Podano tylko, że istnieje mozliwość rozszerzenia pojemności.

Czy radio obsługuje RDS, tak jak nowe modele wchodzące na rynek np. ten Philipsa http://www.p4c.philips.com/files/s/sa5245_..._02_pss_pol.pdf czyli info o stacji, nazwa stacji, radiotext, rodzaj stacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W specyfikacji nie podano nic na temat pamięci wewnętrznej, jaka będzie jej wielkość?

Na pierwszej stronie pisze: "Dostępne pamięci flash odtwarzacza to 4GB oraz 8 GB." Następnym razem przeczytaj cały temat zanim zapytasz :P A co do radia to nie wiem, wydaje mi się że będzie RDS, ale bez radiotext'u itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy odtwarzacz będzie dostępny w ciągu najbliższego tygodnia w sklepie mp3store.pl? I może znana jest już cena?

Tak jak przewidywałem, mija czerwiec, a z hucznych zapowiedzi na stronach Laberga oraz tutaj, nici! Czy widział ktoś z forumowiczów ten model w slepach...? Pytałem wszędzie, ale nikt nic nie wie, kiedy ma być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak przewidywałem, mija czerwiec, a z hucznych zapowiedzi na stronach Laberga oraz tutaj, nici! Czy widział ktoś z forumowiczów ten model w slepach...? Pytałem wszędzie, ale nikt nic nie wie, kiedy ma być.

 

 

Zła wiadomość jest taka, że masz rację :( czerwiec się kończy a BIGboya nie ma. Ale jest też dobra wiadomość, opóźnienie to tylko 2 dni i już w środę BIGboy będzie dostępny :) z tego co wiem to na pewno w MP3store.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności