Skocz do zawartości

Recenzja AKG K518DJ


Rolandsinger

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie że się da. Tylko jak będziesz rozciągał to nie za muszle... 3d-axis to najsłabszy element konstrukcji. Bo tak sam pałąk można wygiąć do pozycji niemal przeciwnej niż jest i wytrzyma. Metalowa listwa robi swoje. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 miesiące temu...

Dotarły do mnie świeże AKG K518 LE i mam pewnie pytanie do użytkowników. Nie mogę ich tak złożyć aby zmieściły mi się do pokrowca jak na 57 sek. poniższego filmiku:

Widać, że jedna słuchawka odchyla się do wewnątrz pałąka a u mnie obdywie odchylają się do pewnego momentu i dalej jest opór. Coś robię źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszą się dać złożyć. Uwaga, nie próbuj przekręcać muszli na siłę, bo będziesz miał jak moje i nikt ich przez to nie zechce, esteci z kosmosu ;D Przyglądnij się im dokładnie a dojdziesz do tego jak je złożyć. Jeśli nadal nie będzie takiej możliwości zareklamuj, może posiadają jakąś wadę produkcyjną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A ja szukam od długiego czasu w miare portable słuchaweczki w cenie +/- 200 zł. Zastanawiałem się nad wieloma ( byłem w stanie dopłacić 100 zł w odległych czasach, kiedy to Senki HD 380 Pro kosztowały 300 zł, a nie 400 + jak teraz :S ). Grajkiem jest Ipod Touch 4g, gatunki muzyczne w sumie prawie wszystko ( z naciskiem na Rock ). Słuchałem CAL!, ale są dość niewygodne i czasem mam wrażenie, że są jakieś takie nijakie. Mogłoby być ciut więcej bassu. Ostatnio myslałem nad kupnem Shure srh240, albo właśnie tych AKG.

Anyone ?

Edytowane przez Murith
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam od długiego czasu w miare portable słuchaweczki w cenie +/- 200 zł. Zastanawiałem się nad wieloma ( byłem w stanie dopłacić 100 zł w odległych czasach, kiedy to Senki HD 380 Pro kosztowały 300 zł, a nie 400 + jak teraz :S ). Grajkiem jest Ipod Touch 4g, gatunki muzyczne w sumie prawie wszystko ( z naciskiem na Rock ). Słuchałem CAL!, ale są dość niewygodne i czasem mam wrażenie, że są jakieś takie nijakie. Mogłoby być ciut więcej bassu. Ostatnio myslałem nad kupnem Shure srh240, albo właśnie tych AKG.

Anyone ?

 

Jeśli nie chcesz robić żadnych modów i wymieniać kabla w k518 to chyba lepszym rozwiązaniem będzie Audio-technica ATH-SJ5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Słuchawki zakupiłem i jestem w 100 % zadowolony. W muzyce której słucham ( Industrial Rock/Metal; Rapcore; Rap; Dubstep ) działająjak należy. Stopa jest pięknie wyczuwalna, bass nie wylewa się, pojawia się i znika, tak jak lubię. Polecam wszystkim basshead'om oraz ludziom ceniącym sobie dobre zejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i osobom z małą głową. słuchawki są wg mnie dla dzieci. na max. wysunięciu ledwo co właściwie nachodzą na uszy. a głowę mam powiedzmy - normalną.

no chyba, ze mam jakis trefny egzemplarz. dźwiekowo - dla basolubow obowiązkowa pozycja, faktycznie są basiaste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i osobom z małą głową. słuchawki są wg mnie dla dzieci. na max. wysunięciu ledwo co właściwie nachodzą na uszy. a głowę mam powiedzmy - normalną.

no chyba, ze mam jakis trefny egzemplarz. dźwiekowo - dla basolubow obowiązkowa pozycja, faktycznie są basiaste.

 

Na moja nie wchodza w ogole nawet na maksymalnym rozstawieniu palaka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moja nie wchodza w ogole nawet na maksymalnym rozstawieniu palaka :(

 

wlasnie taka ich jest uroda....dziecieca uroda. jak zaloze na glowe cieniutka czapke to juz brakuje mi regulacji i sluchawki leza za wysoko na uszach.

czyli jest to blad wrecz konstrukcyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności