Skocz do zawartości

Recenzja AKG K518DJ


Rolandsinger

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli one jako portable latem się kompletnie nie nadają?

 

 

Kręcę się tu już chyba ze 2 tygodnie, wysyłam PM, męczę ludzi prywatnie i w tematach i dalej nie wiem.

 

Szukam po prostu słuchawek z dobrą izolacją, do plików zarówno 128, 320 oraz 160-256 VBR (all mp3), do playera grajacego jak ifp-79x i na cały rok, bez wyjątków letnich. Do 200zł. Co kurde mogę jeszcze brać pod uwagę? ;/

 

DJ poza "nielubieniem się" z playerem, bo też jest chyba ciepły dośc, i poza grzaniem nadawałyby się, ale kurdę te cechy dyskwalifikują je ;/

 

 

 

@DOWN

Ojej, przepraszam za zamęt, ale nie napisałem, że "przydałaby się" gwarancja (łatwa do "wykonania") 24 miesiące i nieużywane raczej. A jak gwarancja to i z Polski sluchawki. ;/

imo 518dj są warte cierpienia przez 3 miechy w roku :)

osobiście chodzę w k26p w każdej temperaturze i żyję (ale one nie są czarne :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ja swoje dj bardzo lubie ;p basik jest dla mnie bardzo ok taki lubie

góre czasem podbijam leciutko żeby nie przesadzić, gdy słucham czegoś z wokalem ciekawszym

 

co do ucisku... na początku tak :| ale po jakimś czasie słuchawki się rozciągają, a głowa przyzwyczaja (po miesiącu problem praktycznie nie występuje)

 

standardowe gąbki usunełem, narazie słucham bez nich

 

ciekaw jestem jakiego playera polecilibyście do tych słuchawek?

 

POzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoje dj bardzo lubie ;p basik jest dla mnie bardzo ok taki lubie

góre czasem podbijam leciutko żeby nie przesadzić, gdy słucham czegoś z wokalem ciekawszym

 

co do ucisku... na początku tak :| ale po jakimś czasie słuchawki się rozciągają, a głowa przyzwyczaja (po miesiącu problem praktycznie nie występuje)

 

standardowe gąbki usunełem, narazie słucham bez nich

 

ciekaw jestem jakiego playera polecilibyście do tych słuchawek?

 

POzdr.

 

 

iPod Video 5.5Gen, iPod Classic but only US ver.(!!!), iPod Nano 1Gen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a coś innego koloru? :lol:

 

;)

 

POzdr.

 

Jak nie lubisz jabłek ze względu na fakt, iż stworzyli je przeklęci imperialiści, to możesz popróbować z Samsungiem, ponoć też neutralny, ale nie mogę tego potwierdzić na podstawie autopsji.

 

Generalnie wszystkie ciepłe, koloryzujące plejery czyli niemal wszystkie chińskie i koreańskie wynalazki (jakże popularne na forum) nie będą synergiczne wobec K518DJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie jakie sluchawki do meizu E3 (gra jak ifp-79x)? :(

 

izolacja minimum jak w EP630. muzyka reggae, elektroniczna, żeński wokal bardzo czesto, znośne latem i ogólnie do tramwaju/na dwór i do 200zl z polska gwarancja na 24 miesiace ;)

 

 

jak wypada ifp-7xx + k518dj ? Szczególnie przy żeńskich wokalach typu Hey, Portishead, Bjork, Flunk ;)

 

 

Czy jest sens kupowac takie słuchawki do meizu e3 (jak twoj ifp 799 podobno) i przy odtwarzanej muzyce z mp3 od 128 po 320 oraz vbr 160-256? ;/

 

 

 

A aurvany armaturowe grają cieplej czy zimniej? Czym się różni dzwięk z amratur od dzwięku z membranówek oraz co z ich awaryjnością? Podbno czesto kabel pada, ale czy to duży problem przy gwarancji na 2 lata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
To jeszcze nie znasz moich możliwości.

Myślałam, że zupy nie da się przypalić... :P

Zapewniam cię, że dopóki nie będziesz używała do ich wyciągania młota pneumatycznego, glebogryzarki, kowalskich obcęg, młotka, dłuta, tudzież innych narzędzi zagłady, nic nie ma prawa się stać.

 

1) Wkładasz kciuk i palec wskazujący do słuchawki.

2) Łapiesz za gąbkę.

3) Wyciągasz gąbkę.

 

To naprawdę nie jest skomplikowane :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Przepraszam, że odkopuję stary temat. Jak zagrają K518DJ z Sansa Clip+? Bo chciałbym je kupić właśnie do tego odtwarzacza. Ewentualnie (czego bardzo bym nie chciał) proszę o polecenie innego odtwarzacza w granicach do 200zł najlepiej ze slotem na karty pamięci. Tylko proszę, nie Cowon E2. Nie ukrywam, że nie chciałbym zmieniać odtwarzacza. Dziękuje za każdą pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kieeeedyś słuchałem na kumpla Clip+ i było fajnie, raczej ciepło. Jak lubisz trochę podkreślony bas to się sprawdzi. A jak uznasz że za dużo basu wywalasz gąbki i mamy mniej basu więcej góry. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności