Skocz do zawartości

Przepis na keczup


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 221
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pychota, polecam. Właśnie zajadam świeżo upieczone ciacho z kawą do towarzystwa... ^_^

 

Nie no, rewelacja! Właśnie - po delikatnym zwiększeniu proporcji (czyt: czubate łyżeczki) i dodaniu garści rodzynek - zrobiłem ciasto dla całej rodziny. Genialny przepis na niezapowiedzianych gości. Myk na 5 minut do kuchni i wracasz ze zrobionym ciastem. Niesamowite...

 

Pozdr.,

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matts, masz taką samą łyżkę jak ja :D
Rooskie pozostałości... hehe... :)

 

można by też polać czekoladą, ale wsypałem tylko dwie łyżki cukru waniliowego (cztery to dużo)
Czekoladą ? To samo w sobie jest słodkie oO

Zwłaszcza, że dużo słodkiego wpieprzam (wiem, co mówię :D).

 

Tylko.. nie żałujcie cukru, ja dałem płaskie łyżki i jest trochę mało.
Lekko kopiaste się daje :)

Ofc tylko prochów, bo mleka czy oleju ciężko nalać nawet lekko kopiastą :))

Meniski to rzecz bardzo trudna, zwłaszcza jak się ma nerwicę rąk :P

 

Teraz mi się nie chce, ale jutro sobie spróbuję. Mam nadzieję że mikrofalówka nie wybuchnie :P
Nie wybuchnie, nie bój żaby... Podłóż tylko jakąś miskę pod spód w razie czego, jakby proporcje albo kubek zawiódł :)

 

metalowy ani metalizowany
Zabójstwo :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ gorzka czekalada jest słodka! tylko pozatym nie zawiera mleka i ma więcej goryczy. dobra czekolada gorzka jest bardzo smaczna, ale na samej gorzkiej bym nie mógł wyżyć, na codzień wole jednak mleczną :)

 

co do przepisu... nie jestem autorytetem w tych sprawach, ale z tego co pamiętam 'kakao' się nie odmienia :P

 

da rade to upiec w zwykłym piekarniku, próbował ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ gorzka czekalada jest słodka! tylko pozatym nie zawiera mleka i ma więcej goryczy. dobra czekolada gorzka jest bardzo smaczna, ale na samej gorzkiej bym nie mógł wyżyć, na codzień wole jednak mleczną smile.gif

Też wolę te pseudogorzkie wyroby Wedela, Goplany itd.

Chcesz prawdziwej gorzkiej czekolady, to spróbuj wyrobów Lindta (tak, te z 70% wzwyż kakao). Toż to one wręcz kwaśne są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności