Skocz do zawartości

Koss Porta Pro


martinuz

Rekomendowane odpowiedzi

hmm podobno px mają słaby bas... natomiast nie wiem jak to jest z akg... więc jest dylemat
zarowno kpp, jak i px, czy akg serii k24/k26p sa przebasowione, wiec w tym kontekscie ciezko tu mowic ktore sa lepsze a ktore gorsze... jesli chodzi o jakosc to k24p prezentuja podobny poziom do px100 (ale tylko pod wzgledem basu), kpp wyraznie z tylu ze swoim okropnie dudniacym basem. co do samych k24p (tudziez k412) to sa naprawde lipne - po obnizce cen kossow porta pro naprawde nie oplaca sie ich brac - co z tego ze maja ciut lepszy bas, skoro srednica i gora sa nie do zaakceptowania?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja ich używałem z powodzeniem w naszej głośnej stolicy i w sumie nie narzekałem, choć szczyt komfortu to nie był... Zresztą proszę wskazać słuchawki, które naprawdę odizolują od miejskich odgłosów - życzę powodzenia... :) Tylko bez bzdur o rewelacyjnym tłumieniu np. tanich dokanałówek, choć jak ktoś się przesiada na nie po stockowych pchełkach to pewnie rzeczywiście rewelacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, autobus słychać czysto. o ile w starych ikarusach jest to niemiłe dla ucha, to w nowych autobusach jest już kk - bez przeszkód można słuchać. ;]

 

ale ja lubie dużo chodzić, więc KPP są idealne. :D

 

PS. kpp i tak zawsze są idealne xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, bardzo lubię KPP, ale dojeżdżam do szkoły autobusem :). K26p nie są super pod względem izolacji, ale jest dużo lepiej niż z kpp.

 

Zresztą proszę wskazać słuchawki, które naprawdę odizolują od miejskich odgłosów - życzę powodzenia...

 

Oczywiście, jednak choćby częściowa izolacja bardzo poprawia komfort słuchania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt, ale ja np. jak chodze z KPP to po mało uczęszczancyh drogach i jest fajnie :) Grają fajnie i to mnie zadowala :) Nie chciałem jakichś wielkich nausznych (AKG k518DJ, Creative AL!) bo do szkoły się nie nadają ale grają na pewno lepiej :) Zadecydowała przenośność KPP :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, autobus słychać czysto. o ile w starych ikarusach jest to niemiłe dla ucha, to w nowych autobusach jest już kk - bez przeszkód można słuchać. ;]

 

ale ja lubie dużo chodzić, więc KPP są idealne. :D

 

PS. kpp i tak zawsze są idealne xD

 

Jechales pociagiem PKP z KPP na uszach?

 

Jak duza jest roznica w izolacji i jakosci dzwieku po przesiadce z epek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie lepiej wziąć w tej cenie mało używane K518DJ?

zostawiają K414p daleko w tyle.

ale używane k26p (k414p) można kupić za ~80 zł :)

 

518dj są sporo większe, zakrywają całe uszy (ale opierają się na małżowinie), grubość mniej więcej jak w k26p.

 

Foty są na headroom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bardzo ciekawy wątek, choć powiem szczerze, że narobił mi jeszcze większego mętliku w głowie.

 

Ktoś wspomniał, że dane słuchawki różnie grają z danym playerem.

Dlatego mam pytanie, czy KPP nadadzą się do E100?

 

Chciałbym kupić jakieś słuchawki nauszne, do codziennych spacerków po ulicach, ale martwi mnie, że KPP nie mają izolacj.

Warszawa do cichych nie należy, a siedząc w autobusie bardzo wyraźnie słuchać każdy "brzdęk".

Czy w tym wypadku Koss'y się faktycznie nie sprawdzą?

 

Jakie waszym zdaniem były by lepsze?

Zaciekawiły mnie Dj, ale mam wrażenie, że są za duże do chodzenia po mieście.

 

Na dniach miałem zamawiać słuchawki, ale widzę, że się jednak jeszcze trochę wstrzymam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy wątek, choć powiem szczerze, że narobił mi jeszcze większego mętliku w głowie.

 

Ktoś wspomniał, że dane słuchawki różnie grają z danym playerem.

Dlatego mam pytanie, czy KPP nadadzą się do E100?

 

Chciałbym kupić jakieś słuchawki nauszne, do codziennych spacerków po ulicach, ale martwi mnie, że KPP nie mają izolacj.

Warszawa do cichych nie należy, a siedząc w autobusie bardzo wyraźnie słuchać każdy "brzdęk".

Czy w tym wypadku Koss'y się faktycznie nie sprawdzą?

 

Jakie waszym zdaniem były by lepsze?

Zaciekawiły mnie Dj, ale mam wrażenie, że są za duże do chodzenia po mieście.

 

Na dniach miałem zamawiać słuchawki, ale widzę, że się jednak jeszcze trochę wstrzymam...

Słuchałem tylko kilka minut E100 na KPP, więc o detale pytaj gdzie indziej, ale z tego co pamiętam było całkiem OK.

 

Jeżeli chodzi o słuchanie na mieście, to jak tramwaj przejeżdżał przestawałem słyszeć cokolwiek z słuchawek. Ale ja nie słucham bardzo głośno.

 

Jeżeli szukasz słuchawek na miasto, to szczerze polecam k518dj. Jeżeli są zbyt duże, to może k414p, choć grają one gorzej niż k518. Ale za to dużo łatwiej napędzić.

 

http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=31907 - tu więcej informacji :).

 

P.S. Żeby nie było, KPP są zajefajne, grają lepiej niż k26p, a z dobrym odtwarzaczem spokojnie dorównują k518, a może nawet je przewyższają (chociaż tutaj trochę zależy jaka muzyka, k518 mają lepsze zejście, w KPP jest IMHO fajniejsza średnica i góra). Według mnie do 250 zł nie ma nic lepszego do podpięcia bezpośrednio pod odtwarzacz. Ale nie izolują. To są słuchawki do biegania po parku albo do odsłuchu w domu, nie na ruchliwą ulicę.

 

Smutne, ale prawdziwe.

 

P.S.2. To prawda, że słuchawki różnie grają z różnymi plejerami. Właśnie dlatego nie kupiłem i7, że grał z KPP tak jak grał... :). Nie mówię że to jest zły odtwarzacz, np. z AL! zgrywa się wyjątkowo dobrze, znacznie lepiej niż mój e10, ale nie nadaje się do kpp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, to niestety, KPP odpadają.

Praktycznie rzecz biorąc to nie mam za dużego wyboru.

Z tego co widzę, jeśli chodzi o tłumienie dzwięku, to albo DJ albo K26p.

Kossy niestety jak widać pod tym względem są kiepskie, a PX też nie powalają.

 

518dj mi się podobają, ale nie mogę pozbyć się wrażenia, że idąc z nimi po ulicy wyglądałbym śmiesznie.

Szkoda, bo dość duże nadzieje pokładałem w tych KPP, ale w Warszawie na ciszę i spokój nie ma co liczyć jadąc ulicą i to tłumienie jest niezwykle ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro tak, to pozostają tylko 518dj.

Muszę je przymierzyć gdzieś, posłuchać i będę miał rozeznanie.

 

A co myślicie np o PMX-200?

Sporo droższe, nawet od 518, ale jak z dźwiękiem i izolacją?

Czy warto tyle płacić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PMX200 i PX200 są niewarte żadnych pieniędzy. Słaba izolacja i dźwięk suchy, bez emocji.

 

LOL

 

słuchałeś ich??

że takie bzdury piszesz ;]

 

to, że nie są warte swojej ceny - zgadzam sie.

ale nie suchy dźwięk bez emocji !!? wtf?!

 

może nie jest to wybitny produkt, ale gra to znośnie. ;] (ofc nie za >200zł;];];)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności