Skocz do zawartości

VEDIA A3 – Kolorowe brzmienie z SRSem


Bulbbo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To nie pen drive, ja nie oczekuję wtyczki w playerach, poza tym player z wtyczką jest większy i cieższy

Bzdura. Miałeś Ty kiedyś odtwarzacz z wtyczką USB?

 

W tej obudowie A3 spokojnie można było włożyć wysuwaną wtyczkę. A skoro to odtwarzacz z wbudowanym akumulatorem, to wtyczka była by wskazana. Pozatym jaka to wygoda, jak nie musisz myśleć skąd skombinować kabel. A jest cięższy? Skoro kilka gramów robi dla Ciebie różnice, to pozostawie to bez komantarza ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura. Miałeś Ty kiedyś odtwarzacz z wtyczką USB?

 

W tej obudowie A3 spokojnie można było włożyć wysuwaną wtyczkę. A skoro to odtwarzacz z wbudowanym akumulatorem, to wtyczka była by wskazana. Pozatym jaka to wygoda, jak nie musisz myśleć skąd skombinować kabel. A jest cięższy? Skoro kilka gramów robi dla Ciebie różnice, to pozostawie to bez komantarza ;]

Tylko że ta wtyczka nie jest przenikalna. Miejsce zajmuje i przypuszczalnie jakby mieli ją zamontować w tym odtwarzaczu, musieli by na nią miejsce przygotować, powiększając playera. Co nie? No i to by była kolejna ruchoma rzecz, ja tam wolę żeby takie małe coś było jednolite :) Mam na biurko wyciągnięte zawsze 2 kabelki USB także jakoś nie widzę sensu schylać się do kompa, zwłaszcza, ze mam uszkodzone przednie gniazda USB ;)

 

A3 zapowiada się całkiem interesująco :)

Świetna konkurencja dla Clipa.

Tylko znowu nie ma gniazda na pamięć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na biurko wyciągnięte zawsze 2 kabelki USB także jakoś nie widzę sensu schylać się do kompa, zwłaszcza, ze mam uszkodzone przednie gniazda USB

W domu to rzeczywiście nie różnica, ale gdy jesteśmy u kogoś i potrzebujemy coś wgrać lub zgrać to jest już o wiele wygodniej. Pozatym ładowanie! Tak wpinasz do czegokolwiek i po problemie, a tak musisz szukać kabla {a jak nie znajdziesz? :D}.

 

Dla mnie to jest ogromne udogodnienie, które zresztą poznaje się gdy chwile się je poużywa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh wole clipa, rozmiary , pewnie lepszy dzwiek ( watpie ze ta Vedia gra lepiej od yp-z5 ) ale playerek ciekawy z samego faktu ze odrazu dostajemy bardzo dobre sluchawki...

 

jeśli chodzi o stockowe słuchawki to Vedia nie ma rywali, chyba nikt nie dodawał do zestawu słuchawek o wartości 70zl, szkoda tylko że nie ma tam tego super futeralika

 

haha #300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawdę lubię jak dyskutujecie, ale... A3 nie ma wtyku USB i mieć nie będzie.

Modele z wtykiem odpadły w przedbiegach z uwagi na jakość wykonania czy brzmienia (a najczęściej jednego i drugiego).

 

Co do innych premier to spokojnie misie. Na ten rok zaplanowanych jest sporo i akcesoriów i produktów.

Do końca Q2 jeszcze kilka produktowych się pojawi. W sprawie akcesoriów... o tym kiedy indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli te w tykiem brzmią gorzej? :P

 

ja zrozumiałem, że w szczególności "tak się składa, że z dostępnej nam puli odtwarzaczy, te z wtykiem grały akurat gorzej niż te bez wtyku - więc odpadły"

 

... a nie w ogólności "wszystkie odtwarzacze z wtykiem grają gorzej niż dowolny odtwarzacz bez wtyku - więc żaden odtwarzacz z wtykiem absolutnie nie wchodzi w grę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrozumiałem, że w szczególności "tak się składa, że z dostępnej nam puli odtwarzaczy, te z wtykiem grały akurat gorzej niż te bez wtyku - więc odpadły"

 

... a nie w ogólności "wszystkie odtwarzacze z wtykiem grają gorzej niż dowolny odtwarzacz bez wtyku - więc żaden odtwarzacz z wtykiem absolutnie nie wchodzi w grę"

Myślisz? Bo np. w "Misiu" pani mówiła, że "klient w krawacie jest mniej awanturujący się".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności