Skocz do zawartości

iPod Shuffle 1gn


colnet

Rekomendowane odpowiedzi

A wiecie, że dzisiaj w electro world widziałem ostatnia sztuke shuffle 1gn 512mb za 199zł

 

Chyba się skusze :lol:

 

EDIT:

 

http://www.allegro.pl/item311028971_ipod_s...owy_okazja.html

 

Jak myslicie to jakaś ściema jest ? Pudełko wygląda na oryginalne, a nowe 512 za... 50 pln łącznie z przesyłką. To jest mozliwe ? A pozatym ma same pozytywy ? Jeśli to nie oszustwo to chyba się skusze od zaraz. Co mam się go zapytać, żeby mi udowadnił, że to nie podróbka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hehe... nawet nie zauważyłem błędu :P zmęczony jestem... to bierzesz czy nie? Bo nowy za tyle... to świetna cena... no nie wiem pudełko wygląda identycznie jak ja mam, iPod też tak jak trzeba. Szkoda aby taka Shuffle poszła do ludzi którzy nie "kumajet" o co chodzi :P

 

Nawet jak by to była podróbka to się na to udowonić (iTunes nie widzi) a na aukcji jest jak wół czy to jest iPod nawet jak nie będzie oryginał będziesz miał bezproblemowe prawo zwrotu, bo sprzedawca sprzedał podróbę, pisząc że oryginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale mój kolega jak kupował SE W850i to został oszukany i też niby ma prawo zwrotu. Teraz sprawa stoi w miejscu od jakiegoś pół roku i nie ma swoich pieniędzy, także z tym zwrotem różnie to bywa ;P Pozatym jak teraz kupię szuflę to będe musiał dłużej zbierać na UM1 :) Spokojnie, poczekam aż odpisze :)

 

btw: a po co Ci druga szufla ?

 

Te 50pln to dla mnie 8,5 h rozdawania ulotek... zakladajac że teraz pracuje tylko w piątek po szkole tylko 3h :P (6pln/godzina).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale mój kolega jak kupował SE W850i to został oszukany i też niby ma prawo zwrotu. Teraz sprawa stoi w miejscu od jakiegoś pół roku i nie ma swoich pieniędzy, także z tym zwrotem różnie to bywa ;P Pozatym jak teraz kupię szuflę to będe musiał dłużej zbierać na UM1 :) Spokojnie, poczekam aż odpisze :)

 

btw: a po co Ci druga szufla ?

 

Te 50pln to dla mnie 8,5 h rozdawania ulotek... zakladajac że teraz pracuje tylko w piątek po szkole tylko 3h :P (6pln/godzina).

ale jednak tu ryzykujesz 50 zł(i to w sumie nie jakos strasznie bo wszystko wyglada w porządku)... se chyba był "troszuńke" droższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw: a po co Ci druga szufla ?

Nie potrzeba :P bym dał na prezent komuś kiedyś...

 

Odtwarzacz jest oryginalnie zapakowany, więc wątpie że napisze cokolwiek co Cie usatysfakcjonuje. IMHO, to oryginał i warto brać, bo zaniedługo aukcja zniknie.. smile.gif

Po takiej opinii Shuffle maniaka to bym brał bez żadnych obaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to coś to możność naklejenia genialnych naklejek i wyróżnienia się z tłumu totalnie niespotykanym playerkiem który wygląda dokładnie tak jak ty chcesz, pozatym prostota, jakość wykonania, no i dźwięk, a w niektórych naklejkach jest cudowna (bez nich średnio mi się podoba szczeże mówiac)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

teraz moja kolej:

 

kiedy pierwszy raz miałem w rękach szufle ten plastik wydał mi się dziwnie znany... taki cholernie twardy, z ostrymi krawedziami i łatwo rysuje się... tak dzisiaj mnie olsniło... otóż szufla jest zrobiona z tego samego co... kolocki LEGO. swoją drogą bardzo wysokiej jakości plastik, tylko szkoda, że nie jest pokryty poliwęglanem czy czymś, zeby się tak nie rysował. na żywo wygląda 1000x lepiej niż na jakimkolwiek zdjęciu imho.

 

co do dźwieku. piszecie, że ona nie jest szczegółowa wzgledem ifp-ka. moim zdaniem jest bardziej szczegółowa. fakt nie jest to taka naturalna szczególowośc, ale spowodowana jest jej bardzo kontrastowym dźwiekiem i tą bezpośredniością, jakbym miał to opisac jednym słowem: żyleta. ifp gra łagodniej, tak bardziej miękko. chciałbym zaznaczyć, że pomimo, że szufla gra ciepło i kolorowo, to wcale nie pasuje do niektórych chłodniejszych słuchawek, np. MX400 ponieważ ona ma dość mocno podbitą góre, a MX'y wychwytują ją znacznie bardziej niż podbity bas, przez co wydają sie grac jeszcze chłodniej i jeszcze jaśniej. myśle, ze bardzo dobrze zagra ze słuchawkami pokroju aurvana i różne iemy, gdzie szufla bedzie mogła pokazać swoją nature. moim zdaniem dźwiek szufli jest rewelacyjny.

 

obsługa też jest super, ale ciezko czasami jest tym suwakiem wybrac to po środku (czyli odtwarzanie "po kolei", nie shuffle). Pozatym brud lubi sie zbierać na krawędziach szufli: m. in. wokół tego zielonego pod suwakiem i na końcu odtwarzacza (pomiedzy zatyczką na USB a samą shufflą).

 

na pochwałe zasługuje równie proste zgrywanie piosenek co jej obsługa. wystarczy przeciagnąc i upuścić na 'dysk D" i kliknąc na ten program, który sprawia, ze szufla widzi te posenki. bez żadnych kretyńskich programów. WRESZCIE.

 

podsumowując odtwarzacz chyba najbardziej zbliżony do ideału, ze wszystkiego czym się bawiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności