Skocz do zawartości

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

mi z wysokich podobają się tylko dunk'i/air force'y. póki co mam właśnie dunk high (shima shima II), ale ich żywot dobiega już końca, więc zaczynam rozglądać się za czymś nowym. przerzuciłbym się na jakieś stylowe czarnuchy, na przekór modzie na coraz to wymyślniejsze kolorowe shoes'y ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja takze wole lyzwe tj. dunk high pro. jednak te reeboki sa spoko. tu jeszcze jeden ich model http://www.highsnobiety.com/news/wp-conten...atricks-day.jpg

 

St Patricki trochę nie w moim stylu, zbyt zgniła ta zieleń, a i za złotymi wykończeniami nie przepadam, jeszcze model Mexico spodobał, ale nie mam cierpliwości do białych butów ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem od mamusi zadanie hardcorowe, mam kupić sobie buty (nie w kolorze czarnym) do 150zł, ewentualnie troszeczkę więcej. No i trudno znależć coś, co godnie zastąpi moje superstar II ;p

 

http://allegro.pl/item646315192_asics_fabr...ena_okazja.html

te mi się nawet podobają, ale za mało informacji nt rozmiaru i wolę nie ryzykować

 

@flash608

podzielam Twoją opinię. Nie podobają mi się takie krzykliwe, kolorowe kalosze (midy, blee)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może to ja, ale 90% butów, które tutaj podajecie są IMO ugly. Ale jak widać na butach się nie znam.

 

x2

 

PS Co polecicie do 150-200zł, nie halówki, nie trampki, po prostu buty do chodzenia. Mile widziany kolor brązowy-ciemny beż. Maja być wytrzymałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy_, cuś w tym stylu, ale jak dla mnie "zahalówkowate" i trochę za drogie... W normalnych sklepach znajdę je? Przed zakupem zawsze wolę przymierzyć, bo mam szeroką stopę.

 

PS Byłem w sklepach w Galerii Toruńskiej i podobały mi się buty Kappy KIMI, właśnie takie LINK. Tylko że nie było mniejszych rozmiarów (poniżej 45), a ja mam 42. Szkoda, bo skóra przyjemna w dotyku, a te wstawki nie rzucają się w oczy, tak jak na fotkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecicie coś mega taniego do biegania? Nie musi być konkretna marka/model. W zasadzie chciałbym się dowiedzieć na co zwracać uwagę podczas zakupu butów, w których chce się biegać. Nie pytam o konkretne modele, bo znając życie pojawiłaby się tutaj masa przykładów drogich butów, a ja nie mam zamiaru wydawać więcej niż 100zł na nie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecicie coś mega taniego do biegania? Nie musi być konkretna marka/model. W zasadzie chciałbym się dowiedzieć na co zwracać uwagę podczas zakupu butów, w których chce się biegać. Nie pytam o konkretne modele, bo znając życie pojawiłaby się tutaj masa przykładów drogich butów, a ja nie mam zamiaru wydawać więcej niż 100zł na nie :P

Ja bym szukał przewiewnych butów z dobrą amortyzacją. Ale konkretnych modeli nie jestem w stanie Ci podać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności