Skocz do zawartości

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

jak dla mnie dunki prezentują się o niebo lepiej od af1. mam już na wykończeniu dunk high'e (shima shima) i muszę rozejrzeć się za jakimiś ciekawymi trampkami, ale dunk'ów już raczej nie kupię, swoje trafiłem mega tanio, ale >300zł w życiu bym za nie nie dał. teraz w sklepach/skateshopach można fajne buty za ~200zł trafić (poluje na jakieś proste emerica'i czy circa'i), więc nie widzę już sensu przepłacania za łyżwę, tym bardziej, że teraz co drugi w takich pomyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie właśnie zdałem sprawę, że chyba pierwszy raz moje buty wytrzymały rok..

zwykle jedna para butów to u mnie ~sezon.

teraz mam buty smitha, kupione za 45zł i mam je od roku :D są styrane, ale nie ma tragedii i nie chcą się rozwalać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja muszę teraz kupić jakieś fajowe buty, bo zaczynam już skarpetami szorować po betonie :angry:

 

znalazłem fajne buty reeboka smoothfit Selectride, w których za pomocą przycisku można dopasować buty do wykonywanej czynności, to podobno limitowana wersja, hmmm :rolleyes: słyszeliście coś o nich? gdzie je dostane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy tak wszyscy na te nike, reebok albo adidas:P Macie pomysł na jakieś buty zimowe innych firm? Najlepiej ecco/geox/diesel/hugo boss/mexx...

 

Bo szukam i znaleźć nie mogę niczego ze skórki ocieplanego raczej w ciemnych kolorach no i takie jakieś zimowe...

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie dunki prezentują się o niebo lepiej od af1. mam już na wykończeniu dunk high'e (shima shima) i muszę rozejrzeć się za jakimiś ciekawymi trampkami, ale dunk'ów już raczej nie kupię, swoje trafiłem mega tanio, ale >300zł w życiu bym za nie nie dał. teraz w sklepach/skateshopach można fajne buty za ~200zł trafić (poluje na jakieś proste emerica'i czy circa'i), więc nie widzę już sensu przepłacania za łyżwę, tym bardziej, że teraz co drugi w takich pomyka.

A jak te dunki sprawują się wytrzymałościowo? Byłem o krok od kupienia takich żółtych jak wyżej (w galerii bałtyckiej stały też niebieskie, ale mi się nie podobały), ale uznałem że 350 zł to trochę za dużo, a w zimę i tak nie będę w nich chodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy tak wszyscy na te nike, reebok albo adidas:P Macie pomysł na jakieś buty zimowe innych firm? Najlepiej ecco/geox/diesel/hugo boss/mexx...

 

Bo szukam i znaleźć nie mogę niczego ze skórki ocieplanego raczej w ciemnych kolorach no i takie jakieś zimowe...

 

Pozdr.

W zeszłym sezonie kupiłem CAT Certus i jestem bardzo zadowolony. Noga mi nigdy nie zmarzła (nie licząc długich "postojów" - ale pochodziłem trochę i przechodziło. Kumpel w znacznie droższych Timberlandach z Gore miał to samo), nigdy się nie zmoczyła (no raz - w bardzo, ale to bardzo mocnym deszczu. Wlało mi się trochę między językiem a boczną częścią buta. Skóra nie przesiąkła). Bardzo wygodne i nie ślizgają się na śniegu. Jedyny minus jaki do tej pory zauważyłem to liche sznurówki. Zaczynają się przecierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy tak wszyscy na te nike, reebok albo adidas:P Macie pomysł na jakieś buty zimowe innych firm? Najlepiej ecco/geox/diesel/hugo boss/mexx...

 

Bo szukam i znaleźć nie mogę niczego ze skórki ocieplanego raczej w ciemnych kolorach no i takie jakieś zimowe...

 

Pozdr.

 

Salomony za kostkę z goretexem. Równie dobrze nadają się na chodzenie po górach przy +30 jak i do chodzenia po mieście przy -30 i śniegu po kolana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to szukam czegoś w tym stylu:

http://allegro.pl/item808208584_ecco_receptor_gore_tex_43_28_5_cm_bcm.html

 

tylko więcej skórki mniej gumy albo przynajmniej jeszcze troszkę mniej masywne - bardziej do miasta a mniej w góry;)

 

Pozdr i dzięki za odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja szukam butów bardziej do terningu dlatego pisałem o tych Smoothfit Selectride. Ale przynajmniej znalazłem je w złotych Tarasach:)tylko teraz zastanawiam się czy kupić te http://aktywni.pl/p/182/17/photo-17228-l.jpg czy może Premier http://www.acasports.co.uk/images/products/full/reebok-premier-mens.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie oczywistą oczywistością jest że te pierwsze. Te drugie kojarzą mi się z modelami sprzed 20 lat przywożonymi przez mojego ojca od ruskich:D a i jeszcze z makro shitem ;]

 

A co myślicie o CAT Active alaska ?

http://www.but1.pl/obuwie-meskie/sportowe/buty-caterpillar-active-alaska-p787/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, panowie zamówione Batesy GX-8 (wersja czarna)

1327.jpg

LINK

 

no i w sumie buty na każdą prawię porę roku (prócz lata). Jak ktoś by kiedyś chciał to mogę o nich bliżej napisać, jakoś w okolicach świąt, bo wybieram się w nich w góry akurat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

eh, lipnie... nie mają takie rozmiaru a dostawa 2 razy do roku... Dobra, panowie i panie. Polecicie coś do 500 złotych z butów na zimę/wiosnę/jesień? Dodam iż wole coś ala coś pokazałem, nie lubie zbytnio wyglądu trekków. Wdzięczny byłbym o jakieś osobiste opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem parę postów wyżej, coś takiego na przykład. Sam takie mam (tylko inny kolor) i sprawują się naprawdę nieźle, za swoje dałem o ile pamiętam jakoś miedzy 350-400pln. I jak to również pisałem wyżej działają nieźle od -30 do +30, chociaż w tym pierwszym wypadku zakładam grubsze skarpetki ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze na zawsze martensy klasyczne:

http://allegro.pl/item837741151_dr_martens_martensy_1460black_38_na_zime.html

Bogactwo kolorow, fasonow, swoja pare mam juz 4ty rok, a ona raczej nigdzie sie nie wybiera

Super wygodne, super porzadne i do tego lekkie! (podeszwa z kauczuka pusta w srodku)

Najlepszy butowy zakup w moim zyciu a nosilem juz chyba wszystko poczawszy od trampek conversa przez classici adidasa po dunki i inne cuda nike'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem że zbytnio nie lubię wyglądu treków... Ale do rzeczy- dzięki za propozycje, ale średnio mi się widzą. Mi chodzi coś ala te batesy, co 2 posty wstecz dałem:) Wyrosłem z glanów i martensów. Ni jak nie nadają się na moje użytkowanie, a miałem jedne i podziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności