Skocz do zawartości

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

Zobacz coś z Wolverine ale na allegro, bo ceny normalniejsze.

Jeszcze Lesta coś tam miała, np. 6338

botki-lesta-6338-jbraz.jpg

Nie, to nie są glany - ten model wygląda na żywca casualowo/elegancko i... dlatego je sprzedałem :D

Jakość skóry pierwsza klasa,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz fajny dizajn ma Carry, jest tanio i mają b.dobrą jakość materiałów. Odwrotnie w Reserved, bo tam są już same szmaty, wygląda to jak ochłap po produkcji. Ja mam większość ciuchów z Faktory w Krakowie, jest tam sklep Vero Moda i mają duzo ciekawych marek jak Jack&Jones itd.

Często mają np. spodnie za 30zł. Tylko rożnie z rozmiarami bywa.

Fajnie wiedzieć. Nie ukrywam, że jak chodziłem do podstawówki, czy jeszcze trochę w liceum to się chciało zaszpanować "metką". Ale to było z 15 lat temu. Z czasem się z tego wyrasta. Teraz mam obsesję na 100% bawełny.

Ale fauny byłby osobny temat o odzieży, skoro jest o butach. Bo mnie też zastanawaia jakiej firmy jeansy są nadal dobre. Nie miałem wranglerów nigdy, nie wiem czy warte swojej ceny obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrej jakości jeansy(nie wiem czy wszystkie modele) ma Dickies, Mass DNM też miał dobre jeansy i nie, nie chodzi mi o typowo jołmeńskie portki z krokiem przy kostkach.

 

Wranglerów bez pomacania bym nie kupił, no chyba że w dobrej prmocji. To samo tyczy się wszelkich Big Starów, itp.

Niestety typowo masowe firemki wypuszczają badziewne jeansy, dodstkowo z domieszkami typu elastan, lycras...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrej jakości jeansy(nie wiem czy wszystkie modele) ma Dickies, Mass DNM też miał dobre jeansy i nie, nie chodzi mi o typowo jołmeńskie portki z krokiem przy kostkach.

Turbokolory są fajnie wykonane

 

BTW, mamy ciuchowy temat http://forum.mp3store.pl/topic/35639-w-co-sie-ubieracie-czyli-lans-lans-i-jeszcze-raz-lans/page-13?hl=ciuchy

Edytowane przez 4ndr3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po łażeniu średnio 12-13 godzin dziennie w butach wojskowych nie wiem, jak ludzie z własnej, nieprzymuszonej woli, łażą w glanach i tego typu butach. Jeśli TO jest wygodne, to co powiedzieć o jakichkolwiek porządnych butach do biegania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodni Turbo jeszcze nie miałem, mam bluzę i mimo że wygląda fajnie, to jestem trochę zawiedziony - szybko zaczęła się mechacić.

Z nabytków, które mógłbym polecić to koszule Lee Cooper i Wrangler - Lee ma bardzo fajną serię Western Shirt, tyle że dużo tam slim fitów, których nie znoszę.


Po łażeniu średnio 12-13 godzin dziennie w butach wojskowych nie wiem, jak ludzie z własnej, nieprzymuszonej woli, łażą w glanach i tego typu butach. Jeśli TO jest wygodne, to co powiedzieć o jakichkolwiek porządnych butach do biegania?

Typowe glany miałem tylko raz w życiu, nosiłem chyba przez miesiąc i podziękowałem - to są buty dla masochistów. Buty do biegania swoją drogą ale bardzo wygodne "zwykłe" buty robi Ecco, tyle że... ceny z kosmosu.

Od wiosny do jesieni śmigam przeważnie w najaczach, a teraz czekają na swoją kolej DC Wes Kremer - na lato chyba się skuszę na NB 410.

Edytowane przez Mihu83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dobrej jakości jeansy(nie wiem czy wszystkie modele) ma Dickies, Mass DNM też miał dobre jeansy i nie, nie chodzi mi o typowo jołmeńskie portki z krokiem przy kostkach.

Turbokolory są fajnie wykonane

 

dla mnie bez rewelacji, a mam ich dużo rzeczy :P (szczególnie patrząc na jakość pod kątem ceny, wcale niemałej)

Edytowane przez Jackzor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Timby, bo nigdzie nie znalazłem podobnego fasonu za mniejsze pieniądze i muszę powiedzieć, że serce mi pękało jak miałem wydać tyle rubli ale co zrobić - mam nadzieję, że przynajmniej długo wytrzymają.

A czytałeś temat? Bo polecałem markę Bustagrip - ułamek Timberlandów, a jakość równie wysoka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, czytałem - Bustagrip jest mi bardzo dobrze znany, niestety takich butów jakich szukałem nie mieli a jeżeli już znalazłem model, który by mi odpowiadał to okazywało się, że rozmiaru brak lub są ocieplane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja kupiłem Timby, bo nigdzie nie znalazłem podobnego fasonu za mniejsze pieniądze i muszę powiedzieć, że serce mi pękało jak miałem wydać tyle rubli ale co zrobić - mam nadzieję, że przynajmniej długo wytrzymają.

A czytałeś temat? Bo polecałem markę Bustagrip - ułamek Timberlandów, a jakość równie wysoka.

 

Kurde, przez Ciebie będę chciał kupić kolejne buty :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mihu - to pytaj na stronie. To polska marka z siedzibą w Trójmieście, więc łatwo się dogadasz i dowiesz kiedy będą mieli dany rozmiar :)

@4ndr3 - sorki, ale to czysta karma do Ciebie powraca, bo przez niektóre Twoje posty z tego tematu też potem spędzałem godziny na szukaniu kolejnej pary sneakersów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu pytać - raz, że mam już Timby a dwa, że buty Busta które mi nawet pasowały to starsze kolekcje i od dłuższego czasu są tylko resztki w sklepach - nie sądzę, że będą wznowienia.

Z tego co pamiętam, tylko dwa modele przypasowały do kroju butów typu "lumberjack" i niestety miały ocieplinę w postaci futra, a tego nie znoszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po łażeniu średnio 12-13 godzin dziennie w butach wojskowych nie wiem, jak ludzie z własnej, nieprzymuszonej woli, łażą w glanach i tego typu butach. Jeśli TO jest wygodne, to co powiedzieć o jakichkolwiek porządnych butach do biegania?

Bo ty Warszawiak jesteś, co chodzi po betonie asfalcie kamieniu.

Wyskocz na poligon w trampkach adidasach to zobaczysz jak szybko skręcisz połamiesz sobie coś w nogach.

Lux jak jest sucho, ale jak mokro (błoto kasza etc a nie chodniczek sroszony mżawką) i zimno to bardzo szybko docenisz dobre kryte wysokie buty.

Ale co ja tam będę mówił dla kogoś kto powinien się czołgać gębą w piachu :P:D

 

Przyjmij Arkusz że nie każdy chodzi na co dzień po suchym betonie, u mnie jak czasami przypierdzieli śniegu to buty się chowają :D potem robi się kasza i jest jeszcze ciekawiej :D ale na lato owszem przewiewne adidaski mogą być ubrane w paski albo kotka;)

 

Dzięki Nismo a bustgripa z wyglądu coś ala wojas :)

Edytowane przez retter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie użyłeś odpowiednich słów kluczy - "dobre, kryte, wysokie buty"... glany Steela raczej do takich nie należą.

Steele nie nadają się ani na miasto, ani w teren - gdyby kolega wkleił zdjęcie Corcoranów albo porządnych butów hikingowych czy trekkingów to bym zrozumiał, a tak to współczuję jego kończynom i kręgosłupowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

retter, Arkusz nie napisał, że przez teren lepiej chodzić w trampkach, tylko, że komfort typowego, dłuższego marszu w takich butach zbyt wysoki nie jest.

 

A ja się zastanawiam jak w tym się chodzi http://allegro.pl/buty-wojskowe-opinacze-brazowe-skorzane-nowe-30-5-i4804933809.html

i czy może nie sprawdzić w czasie zimy. Tanie, skóra, wygląd klasyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja steela bym nie kupił nie założył szkoda nóg, wojasy mają bardziej miękka skórę i gumę podeszwy ale nadal to są glany.

To nie są i nie były buty na dłuższy marsz, tylko Arkusz napisał to tak że glany się do niczego nie nadają.

A ja w nich dużo przechodziłem bo po prostu inne buty nie zdawały egzaminu. I nie mówię tu o koncertach :P krótkie dystansy do 1,5km.

Dobre wysokie kryte = większość taktycznych, ale nadal tu nie ma tak że kupisz i są super.

W okolicy +-6 stopni glany są okej, ale jak ja swoje zachodzie pewnie kupie taktyczne. Wadą wojskowych i glanów jest BRAK amortyzacji :/ ale to się czuje na twardym podłożu :P

Poniżej -6, -10 trekingi wygrywają.

Xar Ty pod krawatem latasz do pracy ? oj nie zazdrościłbym ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności