Skocz do zawartości

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam butów na zimę i taka oto miniaturka przykuła moją uwagę na allegro. Muszą być "dobre" te buty he he

 

 

 

Mam infry lecz na zime to slabo sie nadaja, raz, ze popekaja dwa, ze izoalacja od chlodu nie najlepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupić martensy ale nie wyszło - podobno ostatnia sztuka i uszkodzona.

Ostatecznie poszedłem w Timby

buty,casual,timberland-newmarket-ftb,398

Całkiem niezłe ale radzę kupować o rozmiar lub dwa mniejsze niż się zazwyczaj nosi - tabela producenta to bullshit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupić martensy ale nie wyszło - podobno ostatnia sztuka i uszkodzona.

Ostatecznie poszedłem w Timby

buty,casual,timberland-newmarket-ftb,398

Całkiem niezłe ale radzę kupować o rozmiar lub dwa mniejsze niż się zazwyczaj nosi - tabela producenta to bullshit.

Niezłe te Timby. Jakby tylko ten szew na toeboxie był delikatniejszy.

Jak GL3 kupowałem to się zdziwiłem rozmiarówką, normalnie noszę 10US, u nich to jest 43, dopiero 10,5US (u nich już 44) było okej. Ale na hype5 pisali że GL3 jest pół w górę. W sumie tak samo że Timby (zwłaszcza 6" Premium) rozmiar w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przeszycie nie jest tak oczojebne jakby się mogło wydawać.

Rozmiarówki wielu producentów mnie rozwalają, po co tabela na stronie skoro nie ma pokrycia ze stanem faktycznym.

Nigdy nie patrzę na oznaczenie rozmiarowe tylko na długość wkładki, w moim przypadku wkładka 28 cm - według tabeli 44 powinny być dobre ale za radą sprzedawcy wziąłem 43,5(27,5 cm) i zonk, dopiero 43 okazały się odpowiednie.

Na szczęscie sklep internetowy Timba pokrywa koszty zwrotu lub wymiany - wysyłają kuriera po odbiór i parę dni później kurier jest u ciebie z nową parą cichobiegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ja sobie takie Wojaski zamówiłem

 

W zimę jak w nich będziesz chodził, to polecam nosić przy sobie młotek, żebyś potem mógł zbić zmrożone buty przy kostce, jak będziesz je chciał zdjąć :D

 

Cytując klasyka "bez młota to k**wa nie robota" :D

Na srogie mrozy mam glany :P W nowych będę chodził, jak się utrzyma obecna pogoda, najwyżej ciut ochłodzi się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś dżentelmeny? Mocne są. Ponoć skarpety dodawali w zestawie.

 

Tak, są naprawdę godne uwagi, dobrze sie prezentują, przynajmniej wg. mnie;) może jestem trochę stronniczy;) Dodają do nich skarpety z owczej wełny, zaskoczyła mnie ich jakość, razem tworzą dobrany duet.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te są sensowne jako letnie na miasto:

http://www.newbalance.pl/katalog-produktow/obuwie/kolekcja-meska/mrh996bd.html

Ładne. Chociaż wolę skórę, a nie zamsz, ale latem to nie problem. Myślę żeby się teraz rozejrzeć bo promocje są.

Te niezłe http://www.newbalance.pl/katalog-produktow/obuwie/kolekcja-meska/ml574ukd.html

 

Chociaż wolę limitowane, np. http://www.endclothing.co.uk/blog/new-balance-m997-made-in-the-u-s-a-premium-leathers/ genialne wg mnie.

Edytowane przez miki_w1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białystok to wieś u mnie nima sprzedawców, wszyscy chodzą jak flinstonowie :D

Fajne te skórzane ale skóra na czubie zawsze dostaje w kość i często są zadziory.

Dwa materiał wewnątrz, widać delikatny ... ot buty na sezon dwa ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te są sensowne jako letnie na miasto:

http://www.newbalance.pl/katalog-produktow/obuwie/kolekcja-meska/mrh996bd.html

Ładne. Chociaż wolę skórę, a nie zamsz, ale latem to nie problem. Myślę żeby się teraz rozejrzeć bo promocje są.

Te niezłe http://www.newbalance.pl/katalog-produktow/obuwie/kolekcja-meska/ml574ukd.html

 

Chociaż wolę limitowane, np. http://www.endclothing.co.uk/blog/new-balance-m997-made-in-the-u-s-a-premium-leathers/ genialne wg mnie.

997 megasztos ale cena (one kole 799 chyba były) urywa worek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Timberland, dobra firma, jest kilka modeli które mi się podobają - ale te buty które wybrałeś - to akurat jedne z brzydszych w tym sklepie :)

No widać każdy ma inny gust. Mi akurat te się podobają, bo nie lubię "traktorów ani takich ze zdjęcia wyżej. A to takie połączenie wyglądu trekkingowych z trampkami.

 

Ale tak w ogóle czy wyroby tej firmy, są warte swojej. Albo inaczej, ja bym nie zapłacił za bluzę z kapturem 500zł, albo za czapkę zimową 250zł. Mając doświadczenie z firmami Calvin Clein, Tommy Hilfiger itd. (dostaje rzeczy po kuzynie), to często rzeczy nie są warte tej ceny. Ale to pewnie jak ze wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Timberland, dobra firma, jest kilka modeli które mi się podobają - ale te buty które wybrałeś - to akurat jedne z brzydszych w tym sklepie :)

No widać każdy ma inny gust. Mi akurat te się podobają, bo nie lubię "traktorów ani takich ze zdjęcia wyżej. A to takie połączenie wyglądu trekkingowych z trampkami.

 

Ale tak w ogóle czy wyroby tej firmy, są warte swojej. Albo inaczej, ja bym nie zapłacił za bluzę z kapturem 500zł, albo za czapkę zimową 250zł. Mając doświadczenie z firmami Calvin Clein, Tommy Hilfiger itd. (dostaje rzeczy po kuzynie), to często rzeczy nie są warte tej ceny. Ale to pewnie jak ze wszystkim.

 

Żadne tak zwane markowe ubrania(w tym Timberlandy) nie są warte kasy jaką trzeba zapłacić - na ciuchach jest przeogromna przebitka. Ja kupiłem Timby, bo nigdzie nie znalazłem podobnego fasonu za mniejsze pieniądze i muszę powiedzieć, że serce mi pękało jak miałem wydać tyle rubli ale co zrobić - mam nadzieję, że przynajmniej długo wytrzymają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz fajny dizajn ma Carry, jest tanio i mają b.dobrą jakość materiałów. Odwrotnie w Reserved, bo tam są już same szmaty, wygląda to jak ochłap po produkcji. Ja mam większość ciuchów z Faktory w Krakowie, jest tam sklep Vero Moda i mają duzo ciekawych marek jak Jack&Jones itd.

Często mają np. spodnie za 30zł. Tylko rożnie z rozmiarami bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności