Skocz do zawartości

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

@dawid, jak dla mnie zdecydowanie te 1 ale już zamówiłeś :-P.

@4ndr3 kompletnie nie w moim guście asics (wszystkie) także nawet się nie wypowiadam.

 

Z innej beczki, mieliście może zimowe buty marki Heavy Duty (HD) ? Raz się na nie skusilem i po 4 sezonach kolor nieco wypłowiał (brązowy kolor , ani to skórka ani zamsz, bardzo krótkie włosie mają) i generalnie poza tym nie ma żadnych oznak zużycia, podeszwa w ogóle nie starta, nadal wygodne, brak przetarć itd. A widzę, że nikt nie poleca tej firmy, nie zwraca na nią uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomóżcie! Planuje kupić już sobie buty na lato i nie wiem co wybrać. Moje typy:

pol_pl_NEW-BALANCE-410-U410KB--164_2.jpg

w44_64839_img_5950500_.jpg

 

ADI14_400_1.jpg

 

A z droższych to myślałem o asics gel saga ale raczej myśle o tych, które wyżej pokazałem.

Edytowane przez Rewix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr1 najładniejsze chyba z całej trójki (chociaż już tutaj wyżej była wzmianka o tym, że niestety jakość wykonania pozostawia trochę do życzenia). Reeboki też są całkiem fajne chociaż nigdy nie przepadałem za białym kolorem butów (jakoś nie pasują mi do ciemniejszych jeansów). Co do NB to wyżej polecono serie piątą 5XX tak więc posłuchałem i zamówiłem NB ML574KWB. Pewnie jutro do mnie dotrą więc jak chcesz to podzielę się opinią na temat wykonania bo one są w podobnym budżecie jak te co się nad nimi zastanawiasz (no może będzie trzeba dopłacić parę dyszek ale buty to zakup na dłuższy czas więc warto mimo wszystko).

Edytowane przez Dawid06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr1 najładniejsze chyba z całej trójki (chociaż już tutaj wyżej była wzmianka o tym, że niestety jakość wykonania pozostawia trochę do życzenia)

 

Powiem szczerze, że byłem na początku hmmm dość niepewny, co do jakości wykonania. Materiał jest syntetyczny, faktury podobnej do tanich woreczków Superluxa :P Mam jedną parę raptem kilka miesięcy, ale będę kupował kolejne właśnie te z nr1, bo to naprawdę wygodne buty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla osób chcących wyróżnić się w tłumie nie polecam. W większych miastach co 4 osoba w takich śmiga :D To chyba buty typowo na lato? Wątpię aby w zimę dało się w nich chodzić (chociaż w tym roku zima to jak jesień).

Edytowane przez Dawid06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomóżcie! Planuje kupić już sobie buty na lato i nie wiem co wybrać. Moje typy:

pol_pl_NEW-BALANCE-410-U410KB--164_2.jpg

w44_64839_img_5950500_.jpg

 

ADI14_400_1.jpg

 

A z droższych to myślałem o asics gel saga ale raczej myśle o tych, które wyżej pokazałem.

Ja bym brał Reeboki #pezet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności