Skocz do zawartości

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli jeszcze szukacie czegoś na zimę lub na przyszły rok to w dobrej cenie są north face http://8a.pl/buty-zimowe/buty-the-north-face-back-to-berkeley-boot .

Na większe śniegi mam już buty, ale wziąłem cieńsze "na miasto" New Balance 754. Dobrze wykonane, bardzo lekkie, na większe mrozy na pewno się nie nadają.

New_Balance_H754LLB_%5B17%5D_568.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na większe śniegi mam już buty, ale wziąłem cieńsze "na miasto" New Balance 754. Dobrze wykonane, bardzo lekkie, na większe mrozy na pewno się nie nadają.

 

już chyba trzeci sezon w nich chodzę zimą i jakbym miał cały dzień przespacerować w nich na minus piętnaście to na pewno nie, ale do transportowania się na mieście jak najbardziej spoko

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOD RUSHHOUR New balance 1500 wychodzą za 314 zł , wysyłka gratis http://www.city-shop.pl/product-pol-7533-New-Balance-Buty-1500-SBW.html kod działa na cały asortyment butów.

btw zastanawiam się nad tymi tech super, widział je kto na żywo jak wypadają ?

w44_124465_img_3663500_.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOD RUSHHOUR New balance 1500 wychodzą za 314 zł , wysyłka gratis http://www.city-shop.pl/product-pol-7533-New-Balance-Buty-1500-SBW.html kod działa na cały asortyment butów.

btw zastanawiam się nad tymi tech super, widział je kto na żywo jak wypadają ?

w44_124465_img_3663500_.jpg

 

trochę się spóźniłeś :P

KOD ZNIŻKOWY: RUSHHOUR

Sprawdźcie sami jak nisko zjechały ceny. Zniżka naliczana jest od aktualnych cen sprzedaży!

Wszystkie produkty objęte promocją możecie sprawdzić po wpisaniu kodu i następnie po przejściu w zakładkę WIĘCEJ INFORMACJI O PRZYZNANYCH RABATACH.

Kod działa do 15:30 (17/01), nie łączy się z innymi rabatami.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z was może

 

1. Nike Md Runner

 

buty,lifestyle,nike-md-runner-txt,284725

 

2. NEW BALANCE U395MNKW

3.jpg

 

3. NEW BALANCE M373SBR

 

new-balance-ml373-marino-y-rojo-m373sbr.

 

4. New Balance UH410KRG

 

2.JPG

 

Te ostatnie chyba najbardziej mi się podobają (wszystkie w sumie są fajne) tylko pytanie może wiecie, które będą najtrwalsze :D

Edytowane przez Dawid06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak 410 ale NB 420 są dziadowsko wykonane i niewygodne IMO. Seria 5xx (574, 545 itd.) z kolei już bardzo wygodne.

Ja nie kupie, zadnych nb produkcji chinskiej, a takich jest teraz 90% rynku, choc i te brytyjskie w popularnych obecnie 574 tez sa słabo bardzo wykonane... Lepiej juz dorwac jakas uzywke w eleganckim stanie z edycji starych niz brac te nowy gunwo i nie tylko nb sie to tyczy, imo rzecz jasna

 

Sent from my GT-I9305

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój piankowe athetiki(taka firma) z rynku za 70zł wytrzymały mi 3 lata bez uszkodzenia !!! a najki skórzane (miękka skóra) za 300 nie wytrzymały 9 miesięcy, rzeczoznawca poparł sprzedawce normalne zużycie skóry dobrze sobie zapamiętałem czym jest jakość firmówek ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój piankowe athetiki(taka firma) z rynku za 70zł wytrzymały mi 3 lata bez uszkodzenia !!! a najki skórzane (miękka skóra) za 300 nie wytrzymały 9 miesięcy, rzeczoznawca poparł sprzedawce normalne zużycie skóry dobrze sobie zapamiętałem czym jest jakość firmówek ...

 

Czyli zamierzasz uogólniać, że Najki to szajs, a no-name są lepsze?

Bo sorry, ale mam np. Adidas Stan Smith oraz Nike Air Force '07, które są ze mną nieprzerwanie od 7 lat i nie ma na nich żadnych uszkodzeń (poza przebarwieniem gumy na podeszwie, co jest oczywistością). Bezimienne (oraz Croppowe, lub "deskorolkowe" Vansy/DC/Etnies) masakrowałem w 1-2 sezony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój piankowe athetiki(taka firma) z rynku za 70zł wytrzymały mi 3 lata bez uszkodzenia !!! a najki skórzane (miękka skóra) za 300 nie wytrzymały 9 miesięcy, rzeczoznawca poparł sprzedawce normalne zużycie skóry dobrze sobie zapamiętałem czym jest jakość firmówek ...

Retter, firmówki też trzeba dobrze wybrać, są lepsze i gorsze modele - obecnie mam trzy pary najaczy, zamszaki na wulkanizowanej gumie i tak: jedne mam trzy lata, drugie około dwóch, trzecie trochę nowsze(rzadko je noszę) i jest git, tylko trochę podeszwy pościerałem ale ja mam tak z wszystkimi butami, szybko wycieram na czubkach i piętach.

Natomiast nigdy nie polecę butów Adidas Super Star - wyglądają fajnie ale wykonanie żenada, puszczają szwy, pęka skóra, guma podeszwy też lipa, po pół roku miałem dziury w podeszwach.

Latem jeszcze przetestuję NB, pewnie z serii 410, zobaczymy ile wytrzymają.

 

Bezimienne (oraz Croppowe, lub "deskorolkowe" Vansy/DC/Etnies) masakrowałem w 1-2 sezony.

 

Tutaj też bym nie przesadzał, z Etniesami, DC, itp. bywa róznie, raz im się model uda raz nie - mam nawet gdzieś w szafie buty Globe, DC, ES w nienagannym stanie a nosiłem je ponad trzy lata. Na wiosnę przetestuję ile są warte DC Wes Kremer. Każda marka wali buble.

Edytowane przez Mihu83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NB z serii 410 mają jedną zaletę - są dla mnie bardzo wygodne i dość tanie (obecnie mam nowe za jakieś 160zł już z wysyłką). Chociaż te które przyszły teraz 410SKG są z innych materiałów, są cięższe i sztywniejsze od 410NRK, które to z kolei są według mnie najwygodniejszymi butami jakie miałem. Miałem różne Adiracery, Pumy, Reeboki w podobnym lifestyleowym stylu i chyba pozostanę przy NB.

 

Jeszcze się skuszę na jedną parę z poniższych, ale nie wiem które :P

 

NBU410MKBB-4.jpg

 

new_balance_u410nnb_navy_4_.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności